Fotbal »DR Kongo » Superliga » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷DR KONGO: Superliga¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷DR Kongo¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/dr-kongo/superliga/¬ZX÷00DR Kongo 008 Kongo0000000000157000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷DR Kongo¬~AA÷bskoRwbl¬AD÷1488115800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAZ¬AE÷Mazembe¬WU÷mazembe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BOS¬AF÷Don Bosco¬WV÷don-bosco¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷ba0LSjZh¬AD÷1488115800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shark XI¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shark XI¬WU÷shark-xi¬AG÷0¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club¬WV÷as-vita-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷t6vjQcDf¬AD÷1488029400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motema Pembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬WU÷motema-pembe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷NDO¬AF÷Ndombe¬WV÷ndombe¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷KdwfPHS0¬AD÷1487856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dibumba¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AC¬AE÷Dibumba¬WU÷dibumba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷LUB¬AF÷Lubumbashi Sport¬WV÷lubumbashi-sport¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SbbFWazR¬AD÷1487856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renaissance Aiglons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Renaissance Aiglons¬WU÷renaissance-aiglons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷RCK¬AF÷RCK¬WV÷rck¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷A1CqJt6R¬AD÷1487770200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Vita Club¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club¬WU÷as-vita-club¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe¬WV÷motema-pembe¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2Hpf8Pi9¬AD÷1487770200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAK¬AF÷Makiso¬WV÷makiso¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8drEYL5E¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FC¬AF÷Simba¬WV÷simba¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷l8aBXuLK¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Veti¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHA¬AF÷Shark XI¬WV÷shark-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬WM÷VET¬AE÷Veti¬WU÷veti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷U5qAZ1j8¬AD÷1487424600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AC¬AF÷Dibumba¬WV÷dibumba¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷CAbBE0Er¬AD÷1487424600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ndombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NDO¬AE÷Ndombe¬WU÷ndombe¬AG÷1¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬WV÷as-dragons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷G2eSAID7¬AD÷1487417400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lubumbashi Sport¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬WM÷LUB¬AE÷Lubumbashi Sport¬WU÷lubumbashi-sport¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷G2JzL2yF¬AD÷1487251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dauphins Noirs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAU¬AE÷Dauphins Noirs¬WU÷dauphins-noirs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷BUK¬AF÷Bukavu¬WV÷bukavu¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SxNvKMjL¬AD÷1487251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groupe Bazano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬WU÷groupe-bazano¬AG÷0¬WN÷ASN¬AF÷AS New Soger¬WV÷new-soger¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷tp3FDKTl¬AD÷1487251800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Makiso¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAK¬AE÷Makiso¬WU÷makiso¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷EXC¬AF÷Virunga¬WV÷virunga¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1488218689
184
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DR KONGO: Superliga¬ZEE÷2qYslbGL¬ZB÷55¬ZY÷DR Kongo¬ZC÷hQwiO5vT¬ZD÷s¬ZE÷YJN3R7zi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷55_2qYslbGL¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/dr-kongo/superliga/¬ZX÷00DR Kongo 008 Kongo0000000000157000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷DR Kongo¬~AA÷IF102LUu¬AD÷1488108600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RCK¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RCK¬AE÷RCK¬WU÷rck¬WN÷VET¬AF÷Veti¬WV÷veti¬AN÷n¬~AA÷GzeQRAla¬AD÷1488115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukavu¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUK¬AE÷Bukavu¬WU÷bukavu¬WN÷MAK¬AF÷Makiso¬WV÷makiso¬AN÷n¬~AA÷nqcjWPuo¬AD÷1488115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkoyi Bilombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKO¬AE÷Nkoyi Bilombe¬WU÷nkoyi-bilombe¬WN÷EXC¬AF÷Virunga¬WV÷virunga¬AN÷n¬~AA÷Qo2DUC4t¬AD÷1488281400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ocean Pacifique¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OCE¬AE÷Ocean Pacifique¬WU÷ocean-pacifique¬WN÷GRO¬AF÷Groupe Bazano¬WV÷groupe-bazano¬AN÷n¬~AA÷lWsbOyr7¬AD÷1488288600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MK Etancheite¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ETA¬AE÷MK Etancheite¬WU÷fc-mk-etancheite¬WN÷STA¬AF÷Renaissance Aiglons¬WV÷renaissance-aiglons¬AN÷n¬~AA÷K81HTWJn¬AD÷1488288600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanga Balende¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende¬WU÷sanga-balende¬WN÷ELO¬AF÷St Eloi Lupopo¬WV÷st-eloi-lupopo¬AN÷n¬~AA÷EVMjrWYu¬AD÷1488367800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Don Bosco¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Don Bosco¬WU÷don-bosco¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende¬WV÷sanga-balende¬AN÷n¬~AA÷llgYPlJB¬AD÷1488375000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lubumbashi Sport¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUB¬AE÷Lubumbashi Sport¬WU÷lubumbashi-sport¬WN÷MAZ¬AF÷Mazembe¬WV÷mazembe¬AN÷n¬~AA÷O6ooNn3U¬AD÷1488375000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ndombe¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NDO¬AE÷Ndombe¬WU÷ndombe¬WN÷ROJ¬AF÷Rojolu¬WV÷rojolu¬AN÷n¬~AA÷rBE7vlY4¬AD÷1488547800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renaissance Aiglons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Renaissance Aiglons¬WU÷renaissance-aiglons¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬WV÷as-dragons¬AN÷n¬~AA÷hMLfsjln¬AD÷1488634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Vita Club¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RCK¬AF÷RCK¬WV÷rck¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club¬WU÷as-vita-club¬AN÷n¬~AA÷IT6KynIN¬AD÷1488634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Eloi Lupopo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELO¬AE÷St Eloi Lupopo¬WU÷st-eloi-lupopo¬WN÷FC¬AF÷Simba¬WV÷simba¬AN÷n¬~AA÷4WBijA3r¬AD÷1488713400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Groupe Bazano¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Groupe Bazano¬WU÷groupe-bazano¬WN÷AC¬AF÷Dibumba¬WV÷dibumba¬AN÷n¬~AA÷M1DBw8mB¬AD÷1488720600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS New Soger¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASN¬AE÷AS New Soger¬WU÷new-soger¬WN÷OCE¬AF÷Ocean Pacifique¬WV÷ocean-pacifique¬AN÷n¬~AA÷Cj6Oz6XT¬AD÷1488720600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Makiso¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAK¬AE÷Makiso¬WU÷makiso¬WN÷MUU¬AF÷Muungano¬WV÷muungano¬AN÷n¬~AA÷pGnsOSmO¬AD÷1488720600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHA¬AF÷Shark XI¬WV÷shark-xi¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe¬WU÷motema-pembe¬AN÷n¬~AA÷zoBatA3h¬AD÷1488720600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Veti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VET¬AE÷Veti¬WU÷veti¬WN÷ETA¬AF÷MK Etancheite¬WV÷fc-mk-etancheite¬AN÷n¬~
1
1488218689
22
Stáhněte si zdarma naši aplikaci!
 
Nápověda: Jste na stránce Superliga live výsledky v sekci Fotbal/DR Kongo. Superliga 2016/2017 livescore, konečné i průběžné výsledky, Superliga 2016/2017 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Superliga 2016/2017 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Superliga 2016/2017 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist