Fotbal »Uzbekistán » Professional Football League » 2017

Professional Football League
Loading ...
results
1
1485042305
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷UZBEKISTÁN: Professional Football League¬ZEE÷zBkyuyRI¬ZB÷202¬ZY÷Uzbekistán¬ZC÷0OAjgQeU¬ZD÷p¬ZE÷AeBhDulP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷202_zBkyuyRI¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/uzbekistan/professional-football-league/¬ZX÷00Uzbekistán 010kistán0000000000153000Professional028League000¬ZCC÷0¬~AA÷Wll8mWZ1¬AD÷1488542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mashal Muborak¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mashal Muborak¬WU÷mashal-muborak¬WN÷TAS¬AF÷Lok. Taškent¬WV÷lok-tashkent¬AN÷n¬~AA÷86XjCFC2¬AD÷1488542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Met. Bekobod¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Met. Bekobod¬WU÷met-bekobod¬WN÷DIN¬AF÷Din. Samarkand¬WV÷din-samarkand¬AN÷n¬~AA÷tKVbAgsF¬AD÷1488542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pakhtakor¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAK¬AE÷Pakhtakor¬WU÷pakhtakor¬WN÷QIZ¬AF÷Qizilqum Zarafshon¬WV÷qizilqum-zarafshon¬AN÷n¬~AA÷nLAw3BZl¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bunyodkor¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUN¬AE÷Bunyodkor¬WU÷bunyodkor¬WN÷SOG¬AF÷Sogdiyona Jizzax¬WV÷sogdiyona-jizzax¬AN÷n¬~AA÷veBZ3iKr¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buxoro¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUX¬AE÷Buxoro¬WU÷buxoro¬WN÷OLI¬AF÷Olmaliq¬WV÷olmaliq-fk¬AN÷n¬~AA÷xnP78XBR¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kokand 1912¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAS¬AF÷Nasaf Qarshi¬WV÷nasaf-qarshi¬WM÷KPV¬AE÷Kokand 1912¬WU÷kokand-1912¬AN÷n¬~AA÷fNZ29DdL¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navbahor Namangan¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAV¬AE÷Navbahor Namangan¬WU÷navbahor-namangan¬WN÷OBO¬AF÷Obod¬WV÷obod-tashkent¬AN÷n¬~AA÷ncWfBZR8¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shortan Guzor¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Fargona¬WV÷neftchi-fargona¬WM÷SHO¬AE÷Shortan Guzor¬WU÷shortan-guzor¬AN÷n¬~AA÷Mw3j09J7¬AD÷1488974400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Din. Samarkand¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIN¬AE÷Din. Samarkand¬WU÷din-samarkand¬WN÷SHO¬AF÷Shortan Guzor¬WV÷shortan-guzor¬AN÷n¬~AA÷8zan1k41¬AD÷1488974400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Taškent¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAS¬AE÷Lok. Taškent¬WU÷lok-tashkent¬WN÷SOG¬AF÷Sogdiyona Jizzax¬WV÷sogdiyona-jizzax¬AN÷n¬~AA÷zsiYOhd8¬AD÷1488974400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neftchi Fargona¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEF¬AE÷Neftchi Fargona¬WU÷neftchi-fargona¬WN÷PAK¬AF÷Pakhtakor¬WV÷pakhtakor¬AN÷n¬~AA÷AaqoMjtR¬AD÷1489060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nasaf Qarshi¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nasaf Qarshi¬WU÷nasaf-qarshi¬WN÷BUX¬AF÷Buxoro¬WV÷buxoro¬AN÷n¬~AA÷SvWCHAlr¬AD÷1489060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olmaliq¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olmaliq¬WU÷olmaliq-fk¬WN÷BUN¬AF÷Bunyodkor¬WV÷bunyodkor¬AN÷n¬~
1
1485042305
240
Stáhněte si zdarma naši aplikaci!
 
Nápověda: Jste na stránce Professional Football League live výsledky v sekci Fotbal/Uzbekistán. Professional Football League 2017 livescore, konečné i průběžné výsledky, Professional Football League 2017 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Professional Football League 2017 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Professional Football League 2017 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist