Fotbal »Zambie » Super League » 2017

results
1
1490863764
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIE: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambie¬ZC÷vPv1GfH6¬ZD÷s¬ZE÷pzo4Isu6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/zambie/super-league/¬ZX÷00Zambie 006Zambie0000000000157000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambie¬~AA÷2kG0vuRe¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City of Lusaka¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIT¬AE÷City of Lusaka¬WU÷city-of-lusaka¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬WV÷green-eagles¬AN÷n¬~AA÷tzSit1dq¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Buffaloes FC¬WU÷green-buffaloes-fc¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬WV÷mufulira-wanderers¬AN÷n¬~AA÷W0tMoNYL¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬WU÷kabwe¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬WV÷nkwazi¬AN÷n¬~AA÷KQQeuLBk¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬WV÷forest-rangers¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬WU÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~AA÷zZnDmq49¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬WU÷lusaka-dynamos¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷tCm9lPl3¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEA¬AE÷NAPSA Stars¬WU÷napsa-stars¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬WV÷nchanga-rangers¬AN÷n¬~AA÷lxiHn3JF¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkana¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬WU÷nkana¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬WV÷nakambala-leopards¬AN÷n¬~AA÷AiuQpslS¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Nakonde¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Nakonde¬WU÷real-nakonde¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬WV÷buildcon¬AN÷n¬~AA÷GhK4wat2¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zanaco¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬WU÷zanaco¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬WV÷red-arrows¬AN÷n¬~AA÷lKcojxQ7¬AD÷1491652800¬ADE÷1491652800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬WU÷zesco-utd¬WN÷KON¬AF÷Konkola¬WV÷konkola-blades¬AN÷n¬~AA÷4E0aat3L¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buildcon¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬WU÷buildcon¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬WV÷kabwe¬AN÷n¬~AA÷Kv6UgKQr¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forest Rangers¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬WU÷forest-rangers¬WN÷REA¬AF÷Real Nakonde¬WV÷real-nakonde¬AN÷n¬~AA÷ATbsiIA1¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬WU÷green-eagles¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷by03b0IR¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Konkola¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KON¬AE÷Konkola¬WU÷konkola-blades¬WN÷GRE¬AF÷Green Buffaloes FC¬WV÷green-buffaloes-fc¬AN÷n¬~AA÷23eZhvtk¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mufulira¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬WU÷mufulira-wanderers¬WN÷CIT¬AF÷City of Lusaka¬WV÷city-of-lusaka¬AN÷n¬~AA÷jPyUEL28¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬WU÷nakambala-leopards¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬WV÷zesco-utd¬AN÷n¬~AA÷QN1e0MmF¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬WU÷nchanga-rangers¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬WV÷nkana¬AN÷n¬~AA÷8n7j12Y8¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬WU÷nkwazi¬WN÷AUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬WV÷lusaka-dynamos¬AN÷n¬~AA÷Ue8n2rJ2¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Power Dynamos¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEA¬AF÷NAPSA Stars¬WV÷napsa-stars¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬WU÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷tffwhbee¬AD÷1492257600¬ADE÷1492257600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Arrows¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬WU÷red-arrows¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬WV÷lumwana-radiants¬AN÷n¬~
1
1490863764
20
Stáhněte si zdarma naši aplikaci!
 
Nápověda: Jste na stránce Super League live výsledky v sekci Fotbal/Zambie. Super League 2017 livescore, konečné i průběžné výsledky, Super League 2017 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Super League 2017 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Super League 2017 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist