Online sázení

Proč sázet na internetu?

 • Sázení na internetu u námi doporučených sázkových kanceláří je bezpečné pro váš vklad. Jsou to velké a zavedené společnosti působící v zemích EU. Je na ně pečlivě dohlíženo příslušnými orgány (v Anglii Gambling Commission, na Maltě MGA).
 • Sázet můžete z pohodlí domova, nejste omezeni otevírací dobou u klasických kamenných sázkových kanceláří.
 • Provedení vkladu a uzavření sázky dle vašeho výběru je otázkou několika málo vteřin.
 • Můžete sledovat live přenosy z řady oblíbených sportů a využít zároveň live sázení.
Jste-li starší 18 let a nic vám nebrání v online sázení, můžete si vybrat jedničku mezi internetovými sázkovými kancelářemi, kterou je bet365. Tato společnost vám nabízí nejširší nabídku online sportovních sázek. Stránky bet365 jsou kompletně v češtině a k dispozici je vám i česká zákaznická podpora. Mezi sázkaři má bet365 dlouhodobě nejlepší celkové hodnocení. Důkazem je tomu i řada prestižních ocenění, která tato společnost již posbírala.

Zaregistrujte se u bet365 »

Jak začít sázet?

Níže jsou uvedeny základní kroky důležité pro každého začínajícího sázkaře. Vybrali jsme pro ukázku registrace, provedení vkladu a uzavření sázky renomovanou sázkovou kancelář bet365, se kterou máme jen dobré zkušenosti a můžeme ji proto vřele doporučit. U bet365 se rozhodně nemusíte obávat o své peníze, které máte neustále k dispozici na vašem sázkařském účtu.

1. krok - REGISTRACE - zobrazit více informací    

2. krok - PROVEDENÍ VKLADU - zobrazit více informací    

3. krok - UZAVŘENÍ SÁZKY - zobrazit více informací    

Jak získat bonus?

Sázková kancelář bet365 nabízí novým hráčům 100% vstupní bonus ve výši 1 500 Kč. Při vkladu v hodnotě 1 500 Kč tedy dostanete od bet365 zdarma částku ve stejné výši 1 500 Kč a budete mít na sázení celkem 3 000 Kč. Maximální bonus činí 1500 Kč. Tento bonus je platný pouze pro první vklad na účet.

Získejte bonus 1 500 Kč »

Pro vyzvednutí bonusu je potřeba:

 • Provést vklad na účet vybranou platební metodou (viz 2. krok).
 • V pravém horním rohu úvodní stránky bet365 klepněte na "Služby – Pro členy". Zobrazí se vám nové okno, v něm vyberte záložku "Bonusy" a menší záložku "Zadejte bonusový kód". Do prázdného políčka vyplňte kód, který vám po registraci dorazil na váš email.
 • Po zadání kódu se vám bonus obratem přičte k zůstatku vašeho účtu a můžete se pustit do sázení.

Pamatujte – bonus spolu s vkladem je potřeba vsadit ve sportovním sázení celkem třikrát s minimálním kursem 1.5, než budete moci provést výběr z vašeho účtu.

Více informací o bonusové nabídce včetně pravidel této nabídky naleznete přímo na stránkách bet365.

Jak provést výběr z účtu?

Pro provedení výběru z účtu u bet365 klepněte v pravém horním rohu na "Služby – Výběr".

 • Otevře se vám nové okno, kde zadáte údaje potřebné pro výběr z účtu.
 • Výběr se vždy provádí přednostně tou metodou, kterou jste dříve provedli vklad na účet.
 • Nelze-li provést výběr danou metodou, je zpravidla proveden bankovním převodem.
 • Minimální výběr je 5 EUR nebo ekvivalentní částka v jiné měně.

* DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Livesport.cz nabízí přístup k live streamům bet365, které pokrývají více než 70 000 sportovních přenosů ročně. Berte však prosím na vědomí, že práva duševního vlastnictví k vysílání těchto událostí obvykle náleží subjektům v konkrétní zemi, a proto můžete - v závislosti na vaší lokalitě - narazit na události, které nebude možné zobrazit právě na základě těchto omezení. Před registrací u bet365 a provedením vkladu na hráčský účet (za účelem sledování live streamu události) vám proto důrazně doporučujeme ověřit si u bet365, zda je z vaší země možné danou událost sledovat. Pokud chcete kontaktovat bet365, klikněte zde, pokračujte na "Služby" a zvolte možnost "Kontaktujte nás".

 
TOPlist