Pohár 2012/2013 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2012/2013
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷hKnHQube¬ZD÷p¬ZE÷zTsknX5s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷CtXu78V5¬AD÷1360262700¬ADE÷1360262700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷Mwaltb2B¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬BA÷25¬BC÷17¬BE÷10¬BG÷24¬AG÷76¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷42lguIHH¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬BB÷18¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷20¬AH÷68¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷8zZPu95P¬AD÷1360089900¬ADE÷1360089900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷YNiVlp24¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷61¬BA÷18¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷16¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷janzl4HA¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷23¬BD÷15¬BF÷18¬BH÷24¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷6VfsHPSO¬AD÷1360079400¬ADE÷1360079400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷0AgNj6Xi¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷18¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷fXhRkQnb¬WV÷maccabi-ashdod¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷18¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬~AA÷z57Rmnms¬AD÷1359913500¬ADE÷1359913500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷vsfsgHgA¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷16¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷8Gbohy9G¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷23¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷ImRfg8PJ¬AD÷1359912600¬ADE÷1359912600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Beer Yaakov¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Beer Yaakov¬JA÷jLDnXZWj¬WU÷maccabi-beer-yaakov¬GRA÷0¬AG÷88¬OA÷team¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷4O1UeJ9i¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷104¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬~AA÷Ee6Vn62m¬AD÷1359824400¬ADE÷1359824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷n7ckieOM¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷20¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷UVnfjFwT¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷13¬BD÷15¬BF÷20¬BH÷22¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~AA÷UNUbhSvQ¬AD÷1359820800¬ADE÷1359820800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷IR5YfwPc¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬AG÷67¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷0jewfcv4¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷88¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~
7
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2012/2013 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2012/2013 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2012/2013 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup