Pohár 2014/2015 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2014/2015
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷nVyxC7SD¬ZD÷p¬ZE÷j7WTVEfI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷WlAu53Rl¬AD÷1424631600¬ADE÷1424631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬WS÷1¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷nV3oUW7c¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷21¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷8v5sVChi¬WV÷hapoel-jerusalem¬GRB÷0¬AH÷76¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷21¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷EFpOE3NI¬AD÷1424113800¬ADE÷1424113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷AuT640vU¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷90¬AU÷83¬BJ÷7¬BB÷14¬BD÷28¬BF÷18¬BH÷23¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷GIT25tPN¬WU÷maccabi-haifa¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷87¬AT÷83¬BI÷4¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷26¬BG÷23¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷WjeJFq8C¬AD÷1424104200¬ADE÷1424104200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷xSUb6M9H¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷65¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷15¬BH÷16¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷Kjzf72fB¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷28¬BG÷26¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷zBp7Y9lh¬AD÷1419792300¬ADE÷1419792300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷6swmQwZC¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷81¬AU÷71¬BJ÷10¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷17¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷MAC¬WS÷1¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷OImrRJJ6¬WU÷maccabi-rishon¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷78¬AT÷71¬BI÷7¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷17¬BG÷15¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷hne2ZkZo¬AD÷1419789600¬ADE÷1419789600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷pSlvSa40¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷61¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷15¬BH÷7¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷x2kzTukf¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷21¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷EedbzWJu¬AD÷1419788700¬ADE÷1419788700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELI¬AF÷Elitzor Netania¬JB÷bBjWTLZm¬WV÷elitzor-netania¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷31¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷23¬OB÷pUKRSI96-UNixbcL6.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷Gn1RU1Ks¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷18¬OA÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~AA÷lElBXT3b¬AD÷1419701400¬ADE÷1419701400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷WMgbXftt¬WV÷hapoel-tel-aviv¬GRB÷0¬AH÷71¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷16¬BH÷21¬OB÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷KpsiPclJ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷12¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷fm3tBa8a¬AD÷1419533100¬ADE÷1419533100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷GSUfFjnU¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷23¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷ngQjGWWN¬WU÷ramat-hasharon¬GRA÷0¬AG÷63¬BA÷20¬BC÷13¬BE÷20¬BG÷10¬OA÷QLKBex86-xxLEMKvI.png¬~AA÷6RATD1Ot¬AD÷1419532200¬ADE÷1419532200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷tjzWKfIh¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷23¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷OEuRLz3n¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷99¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷20¬BG÷29¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷0Q3xCugg¬AD÷1419531300¬ADE÷1419531300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷82RnHCHH¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷20¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷22¬OB÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷QwxrIh2B¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷19¬BC÷15¬BE÷19¬BG÷21¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷G2VJgbwP¬AD÷1419530400¬ADE÷1419530400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬JA÷CzC83gmI¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷23¬OA÷phfqRRmC-GOkXAL5H.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷fa1D2D2O¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷19¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~AA÷lj0YCLwm¬AD÷1419530400¬ADE÷1419530400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Hod Hasharon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷E3YwJYn5¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷76¬BB÷20¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷23¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬WM÷MAN¬AE÷M. Hod Hasharon¬JA÷KtZZJEXb¬WU÷maccabi-hod-hasharon¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷10¬BG÷20¬OA÷zLbDrGjT-KQa3oDLj.png¬~AA÷4IO1IsGP¬AD÷1419526800¬ADE÷1419526800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzor Netania¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷pOtNMGmt¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷21¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷ELI¬AE÷Elitzor Netania¬JA÷825H1XHU¬WU÷elitzor-netania¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷29¬BG÷20¬OA÷pUKRSI96-UNixbcL6.png¬~AA÷A3BPwEO9¬AD÷1419447000¬ADE÷1419447000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷QPMz2TZu¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷15¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷25¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷l4oVtp4U¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷33¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷20¬OA÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬~AA÷Yw2pAJN5¬AD÷1419444000¬ADE÷1419444000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Afula¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷M9s3J2bo¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷17¬BD÷32¬BF÷29¬BH÷19¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷AFU¬AE÷H. Afula¬JA÷IyHMAAfo¬WU÷h-afula¬GRA÷0¬AG÷60¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷17¬BG÷12¬OA÷d0uwMPme-OCsAol2M.png¬~
15
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2014/2015 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2014/2015 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2014/2015 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup