Pohár 2015/2016 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2015/2016
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷CnG9FVC1¬ZD÷p¬ZE÷8A3Wu03C¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷zZUcaa9F¬AD÷1455822000¬ADE÷1455822000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷8x2iVYmj¬WV÷maccabi-ashdod¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷16¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷0C2mWEYq¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷15¬BG÷18¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷YuZvVw1L¬AD÷1455563700¬ADE÷1455563700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷YNFVAaRD¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷22¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷6HRmnGlD¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷7¬BH÷17¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬~AA÷S2YrUcGR¬AD÷1455554700¬ADE÷1455554700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷fw4v9wdQ¬WU÷maccabi-rishon¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷82¬AT÷68¬BI÷14¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷19¬BG÷18¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷CEEZ9JtK¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷84¬AU÷68¬BJ÷16¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷21¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬AM÷Hrána dvě prodloužení.¬~AA÷lOcmII0N¬AD÷1452447900¬ADE÷1452447900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷4AA30mXN¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷17¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷QJBa1THH¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬AG÷79¬BA÷25¬BC÷15¬BE÷19¬BG÷20¬OA÷CGIUJ7Pq-nwB9zFQQ.png¬~AA÷AXbqJboH¬AD÷1452447600¬ADE÷1452447600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬JA÷UiIj3km5¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬GRA÷0¬AG÷79¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷21¬OA÷phfqRRmC-GOkXAL5H.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷reMf292B¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷23¬BD÷29¬BF÷12¬BH÷27¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬~AA÷WnmhHxGT¬AD÷1452445200¬ADE÷1452445200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷zg1ZfRfo¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷6¬BH÷24¬OB÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷YqF7a7nU¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷22¬BC÷11¬BE÷23¬BG÷21¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬~AA÷GdptKvWA¬AD÷1452363000¬ADE÷1452363000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷zVIn4VXb¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷22¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷dvKr5BIh¬WU÷maccabi-haifa¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷14¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷12¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷6iAY8Bj6¬AD÷1450983600¬ADE÷1450983600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷faNniEtO¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷23¬BH÷23¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷CzYshfRH¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷72¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷16¬BG÷16¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷CUAU9iy0¬AD÷1450976400¬ADE÷1450976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬JB÷YqZwgzCB¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷21¬BH÷18¬OB÷phfqRRmC-GOkXAL5H.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷QJZZgGd5¬WU÷hapoel-tel-aviv¬GRA÷0¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷19¬BG÷26¬OA÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬~AA÷YwCQAXLg¬AD÷1450976100¬ADE÷1450976100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷M. Hod Hasharon¬JB÷nTzWfdsa¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷98¬AU÷92¬BJ÷6¬BB÷32¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷19¬OB÷zLbDrGjT-KQa3oDLj.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬JA÷44oRexSh¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷104¬AT÷92¬BI÷12¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷29¬BG÷18¬OA÷CGIUJ7Pq-nwB9zFQQ.png¬~AA÷xCIHCgis¬AD÷1450975800¬ADE÷1450975800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair¬JA÷IDC8weCO¬WU÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷31¬BC÷13¬BE÷17¬BG÷19¬OA÷team¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷fVei2vkP¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷27¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷21¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬~AA÷G2HLBD6m¬AD÷1450975800¬ADE÷1450975800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Migdal Haemek¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷j1sNdICn¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷22¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WM÷HAP¬AE÷Migdal Haemek¬JA÷dvrJcbct¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬AG÷71¬BA÷10¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷26¬OA÷team¬~
12
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2015/2016 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2015/2016 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2015/2016 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup