Pohár 2016/2017 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2016/2017
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷IFu626sB¬ZD÷p¬ZE÷no43mJph¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷8jTHe0ak¬AD÷1487271600¬ADE÷1487271600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷nyu4zWxO¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷20¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷I1z0yCNH¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷68¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷11¬BG÷10¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷CvCfYvuS¬AD÷1487013300¬ADE÷1487013300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷WIwAZ7he¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷18¬BD÷9¬BF÷17¬BH÷24¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷IFZ5zlwk¬WU÷hapoel-holon¬GRA÷0¬AG÷59¬BA÷12¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷17¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷UJbMTbmq¬AD÷1487004300¬ADE÷1487004300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷4WyIXoN7¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷26¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷QuwEYR71¬WU÷maccabi-ashdod¬GRA÷0¬AG÷89¬BA÷17¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷28¬OA÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬~AA÷IiTAg0sj¬AD÷1483464600¬ADE÷1483464600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷f3RkQgpK¬WV÷hapoel-beer-sheva¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷34¬OB÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷GCSoRZUD¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷24¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷tAQs024M¬AD÷1483374900¬ADE÷1483374900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷Yigr7Ewr¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷12¬BG÷21¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷Crhn6Yhl¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷26¬BH÷17¬OB÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬~AA÷MLsuaMJS¬AD÷1483297200¬ADE÷1483297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷6soe4CN0¬WV÷maccabi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷23¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷f7si5h8f¬WU÷maccabi-haifa¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷31¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷OUT6ftSq¬AD÷1483205400¬ADE÷1483205400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷veq32jhD¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷17¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷04pa3Wx7¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷24¬BC÷11¬BE÷9¬BG÷12¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬~AA÷C20TeJ7S¬AD÷1482171000¬ADE÷1482171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷IcS5X300¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷23¬BG÷26¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷zZx1Yqof¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷12¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷17¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~AA÷Iu1PdahM¬AD÷1482087900¬ADE÷1482087900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷MVYdZPVm¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷25¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷14¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷S8Zhz6Gs¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷76¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷17¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬~AA÷tYIijcVk¬AD÷1482080700¬ADE÷1482080700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷pA30goNJ¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷27¬OA÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷r5PHU1pJ¬WV÷maccabi-rishon¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷20¬BD÷30¬BF÷15¬BH÷31¬OB÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷YR5wE0Nd¬AD÷1482080400¬ADE÷1482080400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬JA÷CKmun3Fg¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬GRA÷0¬AG÷54¬BA÷12¬BC÷11¬BE÷25¬BG÷6¬OA÷ppJrMliT-G2O7XgDb.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷fqgzmq0m¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷17¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷23¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷4xcLcuwG¬AD÷1481999400¬ADE÷1481999400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷Y7HKhEW8¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷24¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷16¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷jqCPiYoF¬WU÷hapoel-tel-aviv¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷20¬OA÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬~AA÷EBneiwGq¬AD÷1481992200¬ADE÷1481992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rehovot¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot¬JA÷4EQDVsVC¬WU÷maccabi-rehovot¬GRA÷0¬AG÷63¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷12¬BG÷15¬OA÷6i1SD2oe-UXrqat9I.png¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷dlR9WNF6¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷8¬OB÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬~AA÷KOHekHpd¬AD÷1481992200¬ADE÷1481992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷GhfWmPps¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷21¬OA÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷bD74h5xQ¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷29¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬~
25
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2016/2017 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2016/2017 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2016/2017 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup