Pohár 2019/2020 výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Pohár
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷noMDDdCE¬ZD÷p¬ZE÷AwUaaZjG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Y9KZgGGT¬AD÷1581620400¬ADE÷1581620400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581627671¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷Ye0osBCi¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷24¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷f51srico¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷26¬BG÷21¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷fwjBZx5U¬AD÷1581361200¬ADE÷1581361200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581368308¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷IVSiQBIB¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷90¬BB÷31¬BD÷17¬BF÷27¬BH÷15¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷A5TmRi35¬WU÷maccabi-rishon¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷18¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬~AA÷Gni7zJkO¬AD÷1581352200¬ADE÷1581352200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581359542¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷WEUqSXma¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷27¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷22¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷xhVuTDYh¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷13¬BG÷32¬OA÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬~AA÷0tOZ5WOp¬AD÷1574708400¬ADE÷1574708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574715952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷vN22G1g5¬WU÷maccabi-tel-aviv¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷24¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém¬JB÷Yq26FL8B¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷15¬BH÷28¬OB÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷SnGLTZGi¬AD÷1574617500¬ADE÷1574617500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574623913¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷dMuOX2Ou¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷18¬OB÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷K04ICJhU¬WU÷bnei-herzliya¬GRA÷0¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷19¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬~AA÷AB5QSgWc¬AD÷1574614800¬ADE÷1574614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574621170¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷2JrWVtgh¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷22¬BD÷29¬BF÷18¬BH÷17¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷8dqSWMwn¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷33¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷18¬OA÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬~AA÷EqCHUF1o¬AD÷1574533800¬ADE÷1574533800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷tA5EDawO¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷90¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷20¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷Cz1AEuOH¬WU÷hapoel-holon¬GRA÷0¬AG÷67¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷19¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷EL98w1GD¬AD÷1574017200¬ADE÷1574017200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574024010¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷lY9awRJE¬WV÷hapoel-tel-aviv¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷32¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷20¬OB÷SMIdYniC-lbVRKFNR.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷AsBev748¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷20¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷2y3j2pgE¬AD÷1573924500¬ADE÷1573924500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573932533¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷dbD7y5lR¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷28¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷re93xoZK¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷20¬OA÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬~AA÷SOyLn5gR¬AD÷1573494000¬ADE÷1573494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573500034¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Haifa¬JA÷b7aSGC6p¬WU÷hapoel-haifa¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷15¬BG÷18¬OA÷fBW3UVR0-SSfGhQSB.png¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷xbbWFWLj¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷17¬BD÷19¬BF÷30¬BH÷21¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬~AA÷8IJmrP1r¬AD÷1573493700¬ADE÷1573493700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573500181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷44jIwzEc¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷76¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷22¬BH÷18¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬JA÷j1nEvGbi¬WU÷bnei-herzliya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷26¬BG÷18¬OA÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬~AA÷tWHet3Wf¬AD÷1573410600¬ADE÷1573410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573417064¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷rHGcJ5Sr¬WV÷maccabi-ashdod¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷23¬BH÷19¬OB÷vmmUhCle-x4NXULI1.png¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷6igUzYcG¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷19¬BC÷14¬BE÷29¬BG÷19¬OA÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬~AA÷n9IisqHl¬AD÷1573409400¬ADE÷1573409400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elitzur Yavne¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573415492¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷xIlQyErA¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷16¬OB÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬JA÷bRkMxfT3¬WU÷elitzur-yavne¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷26¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷17¬OA÷x43soOUH-MeZ3O7za.png¬~AA÷zVA4vs17¬AD÷1573401000¬ADE÷1573401000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573407112¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷MRHDFNR7¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷34¬OB÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷ryJ9G3C1¬WU÷hapoel-eilat¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷24¬OA÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~
25
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2019/2020 v sekci Basketbal/Izrael. Livesport nabízí pro soutěž Pohár 2019/2020 výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě soutěže Pohár 2019/2020 můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů z celého světa.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup