FAQ
Přejít na Livesport.cz

Obecný dotaz

Funkce Livesport.cz

Jak najdu starší zápasy?

Máte dvě možnosti: buď v našem vyhledávacím nástroji najděte tým, hráče atd., nebo jděte na stránku ligy (turnaje, závodu) a tam v archivu najdete, co hledáte.

Proč si do Mých týmů nemůžu přidat další mužstva?

Z technických důvodů jsme jejich počet omezili na 100.

Je možné zasílat automatické notifikace ze všech zápasů oblíbených soutěží?

Takovou službu nenabízíme. Abyste dostávali automatické notifikace, musíte mít konkrétní zápasy/týmy v Mých zápasech/týmech.

Proč po spuštění aplikace okamžitě nevidím konkrétní soutěž, např. českou ligu?

Na úvodní obrazovce najdete seznam soutěží, které mají v daný den na programu alespoň jeden zápas. Ostatní si snadno zobrazíte přes vyhledávání (symbol lupy), přes volbu Tabulky, případně přepnutím data v kalendáři.

Proč ve vaší nabídce chybí některé soutěže, případně historická data?

Pracujeme na tom, abychom dokázali nabídnout co nejvíce informací (karty, sestavy, live komentáře) z rostoucího počtu soutěží a událostí. Pokud u nás postrádáte vaši oblíbenou ligu, pravděpodobně k ní zatím hledáme důvěryhodný zdroj informací. Budeme rádi, když nám s jeho sháněním pomůžete, třeba přes kontaktní formulář. Historická data doplňujeme průběžně, ale platí, že primárně se soustředíme na live výsledky.

Co znamená PKV?

PKV je zkratka pro “pouze konečný výsledek”. Používáme ji u zápasů, kde nemáme spolehlivý zdroj live informací.

Jak si u vás můžu vsadit?

Na našich webech to není možné. Pokud chcete sázet, musíte si založit účet u některé ze společností, které u nás inzerují svoje služby.

Mohli byste mi posílat každodenní sázkařské tipy?

Žádnou takovou službu nenabízíme. Věnujeme se výhradně tomu, abychom vám dokázali zprostředkovat co největší množství živých i konečných výsledků, statistik, informací o aktuální formě týmů a hráčů i jejich dalším programu.

Proč nenabízíte kurzy všech sázkových kanceláří, které mají v České republice platnou licenci?

Kurzy představují komerční nabídku, takže jejich prezentace závisí na aktuálních obchodních dohodách.