FAQ
Přejít na Livesport.cz

XIAOMI

Potíže s notifikacemi na zařízeních Xiaomi jsou často způsobené nastavením telefonu nebo tabletu. Níže najdete tři jednoduché návody, jak správně nastavit své zařízení, aby vám naše notifikace chodily bez problémů. Vyzkoušejte prosím nejdříve první postup, a pokud to nepomůže, pak druhý a případně třetí.

MIUI 10

Nastavení Oznámení a Stavový řádek Oznámení aplikací Livesport Zapnout Zvuk, Vibrace, Notifikační diodu, Prioritu, Plovoucí notifikace i Notifikace na zamčené obrazovce (Android <8.0)
Nastavení Oznámení a stavový řádek Oznámení aplikací Livesport Kategorie Livesport notifikace Zapnout Plovoucí oznámení, Oznámení na Zamykací obrazovce, Zvuk, Vibrace a Světelná kontrolka (Android 8.0 a vyšší)
Nastavení Nainstalované aplikace Livesport Povolit Auto. spuštění, zakázat Spořič baterie a v sekci Ostatní povolení zaškrtnout Spustit na pozadí (Android 7-8)

Vyzkoušeli jste všechny tři možnosti, ale naše notifikace vám pořád nefungují správně? Přejděte prosím na obecnou radu pro telefony s Androidem 8.0 a novějším.