Copa Liga Profesional livescore, výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Argentina

Copa Liga Profesional
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Liga Profesional - 1. fáze¬ZEE÷vkIrPVm8¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷M7YrDKnd¬ZD÷p¬ZE÷d68lxb9h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_vkIrPVm8¬ZJ÷29¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-liga-profesional/¬ZX÷00Argentina 009entina0070000000001000Copa Liga Pr031. fáze000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷0OEdLShR¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷AZfURKls¬WV÷estudiantes¬GRB÷0¬OB÷buAbCpA6-MqmgEpKK.png¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷hf82W0tQ¬WU÷aldosivi¬GRA÷0¬OA÷pbQeONmC-84NZpdPn.png¬AN÷n¬~AA÷65iPGn1r¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷IabxQbJg¬WV÷san-lorenzo¬GRB÷0¬OB÷bVaqpoWH-fTVkfexM.png¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷OxaYQv4m¬WU÷argentinos-jrs¬GRA÷0¬OA÷p0EKsd7k-vJC6WMsF.png¬AN÷n¬~AA÷EHFb0RG1¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷AZERIsCQ¬WV÷independiente¬GRB÷0¬OB÷xjDdtlT0-vJC6WMsF.png¬WM÷STR¬AE÷Central Cordoba¬JA÷GCFNJNdK¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬GRA÷0¬OA÷hro0hdlC-pSsab8yO.png¬AN÷n¬~AA÷KfGf171e¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷4xCJK3sE¬WV÷colon¬GRB÷0¬OB÷jZYrB9S0-OU2hcuWM.png¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷jZNydK4D¬WU÷defensa-y-justicia¬GRA÷0¬OA÷Cz28Nw8k-G26FVyi6.png¬AN÷n¬~AA÷EVfXEQVf¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷bw0hMGII¬WV÷patronato¬GRB÷0¬OB÷Y1F3LEPq-08Fxl16I.png¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷4G0lNd3C¬WU÷gimnasia-l-p¬GRA÷0¬OA÷4AcrgvT0-lboiAtpl.png¬AN÷n¬~AA÷8GdkNlOE¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷SY79AJJ6¬WU÷lanus¬GRA÷0¬OA÷I7GXcZiT-t8xLD848.png¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷Me7D9wZC¬WV÷boca-juniors¬GRB÷0¬OB÷GQF9p3A6-Q9yjrKtR.png¬AN÷n¬~AA÷OSMo3TWr¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷AeMLa25l¬WU÷racing-club¬GRA÷0¬OA÷Wp6MmpQq-lf3dqT5e.png¬WN÷TUC¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷4ILPbMKf¬WV÷atletico-tucuman¬GRB÷0¬OB÷I11ACdhT-pKyJWknf.png¬AN÷n¬~AA÷UPcoOU88¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷EV35Ba40¬WV÷banfield¬GRB÷0¬OB÷j1G5vlQq-WnY6lrjf.png¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷K841Cukf¬WU÷river-plate¬GRA÷0¬OA÷pAiUJ8hT-Q9yjrKtR.png¬AN÷n¬~AA÷h8E2aoW7¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷tI5cDLZm¬WV÷godoy-cruz¬GRB÷0¬OB÷SxPJGtiC-x2rmIQNc.png¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷Cr1gE1Ks¬WU÷rosario¬GRA÷0¬OA÷t2DxeJiT-ppNn6nGQ.png¬AN÷n¬~AA÷2wdgM8wL¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷E39bXtRJ¬WV÷newells-old-boys¬GRB÷0¬OB÷jJNOQj7k-GxXoeyNF.png¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷0n6H8clJ¬WU÷talleres-cordoba¬GRA÷0¬OA÷SrL2ZPUH-Cv728RKB.png¬AN÷n¬~AA÷6iCj2mnk¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷CrPXd0k7¬WV÷arsenal-sarandi¬GRB÷0¬OB÷8EYePc5k-h6lJvcQL.png¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷r9KTctz1¬WU÷union-santa-fe¬GRA÷0¬OA÷xCI9eFAN-pv4lbLGG.png¬AN÷n¬~AA÷pdjTF6Gl¬AD÷1604091600¬ADE÷1604091600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷QP1pOxl6¬WV÷huracan¬GRB÷0¬OB÷2mxEfn7k-6uqa8KE0.png¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷djctPIYa¬WU÷velez-sarsfield¬GRA÷0¬OA÷CUFdbCiT-xnW5fyt9.png¬AN÷n¬~
12
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Copa Liga Profesional live výsledky v sekci Fotbal/Argentina. Copa Liga Profesional 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Copa Liga Profesional 2020 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Copa Liga Profesional 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Copa Liga Profesional 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup