Livesport mění svou tvář
Podívejte se na přehled nejdůležitějších novinek. A také na důvody, proč jsme Livesport posunuli o krok dál.
ZMĚNA
Patnáct let historie.
Patnáct let změn.
Livesport je tu s vámi už více než 15 let. Za tu dobu se změnila spousta věcí. Změnil se svět sportu. Možná ještě víc se změnil svět technologií. A s nimi se měnil také Livesport. Jen díky tomu vám totiž můžeme přinášet to, co milujete.
Teď přišel čas na velký a důležitý krok: vizuální proměnu našeho webu a aplikace. Proměnu, která nám umožní přehledně ukázat obrovský objem našich výsledků, statistik a dalších dat na displejích různých zařízení. A která zároveň splní nároky na rychlost a snadnost používání.
NOVÝ DESIGN
Hlavní změny
Logo
Logo
Jestli Livesport už nějaký čas používáte, určitě si na našem webu nebo v aplikaci hned všimnete nového loga. Je daleko výraznější než to dosavadní – a přitom právě z něj vychází. Velkých změn je ale víc.
Písmo
Písmo
Naše nové písmo napříč našimi aplikacemi a weby je vzdušnější a lépe se čte. Nový font kombinujeme s číslicemi vytvořenými na míru. Při jejich tvorbě jsme se inspirovali podobou skóre na starých výsledkových tabulích na stadionech a nyní by se měly stát typickým rysem Livesportu.
Barvy
Barvy
Klíčovou barvou Livesportu je od začátku červená, kterou zobrazujeme například live stavy. Červená je barvou emoce a vzrušení – a to je přesně to, co sport dává nám všem. Červenou barvu v unikátním odstínu nyní používáme s bílou a tzv. břidlicově černou. Tato barevná kombinace je pro nový Livesport charakteristická.
Ikony
Ikony
Naše nové ikony vám umožní rychlou orientaci, protože vystihují podstatu jednotlivých sportů. Podobně jako nové číslice jsou inspirované výsledkovými tabulemi, které byly vidět po desítky let na sportovních stadionech.
DŮVODY
Proč se Livesport změnil
reason-one

Zjednodušení systému barev

Když Livesport začínal, nabízel 6 sportů. Protože sportovnímu světu dominuje fotbal, mohlo se zdát, že Livesport je spojený hlavně se zelenou. Další hlavní sporty – třeba hokej, tenis nebo basketbal – šlo také snadno rozlišit barvami.

Dnes, kdy u nás najdete 38 sportů, už ale jejich barevné odlišení přestalo dávat smysl – a popravdě nám také začaly docházet barvy. Sporty odteď rozlišují výrazné ikony.

reason-two

Sjednocení aplikace a webu

Web a aplikace Livesport patří k sobě. Vždycky patřily. Pokud jste u nás registrovaní a díky tomu máte například oblíbené týmy nebo zápasy synchronizované ve všech svých zařízeních, tak to víte dobře.

Pro nás je ale důležité, aby web a aplikace k sobě patřily už na první pohled – a to nyní budou.

PRODUKT
Nový web a aplikace
Změny v aplikaci

Modernější tvář Livesportu je k nepřehlédnutí, ale vylepšení přinášíme víc. Která jsou ta nejdůležitější?

Nový kalendář
Přepínat mezi hracími dny teď můžete o dost rychleji!
app screenshot with calendar
Jednodušší změna sportu
Klikněte v aplikaci nahoře na název sportu, kde právě jste, a vyberte si jiný. Snazší už to být nemůže.
app screenshot with sport

Aplikace ke stažení

Chcete mít v mobilu nejnovější verzi naší aplikace? Stáhněte si ji hned teď!

AppleGoogleHuawei
FAQ
Otázky a odpovědi
Napadají vás otázky k novému Livesportu, na které jste zatím nenašli odpovědi? Třeba je najdete tady!