Chance Liga - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Chance Liga
Rozhodující duel mezi Zlínem a Litoměřicemi je na programu v sobotu.
Zlín přehrál Litoměřice 2:0 a v semifinále první ligy si vynutil rozhodující zápas

Vsetín postoupil potřetí za sebou do finále Chance ligy, mečbol slaví Litoměřice

Vsetín dělí krok od třetího finále v řadě. Zlín přetlačil Litoměřice v prodloužení

Vsetín a Litoměřice se v semifinále Chance ligy ujaly vedení 2:1 na zápasy

Zlín osmi góly smetl Litoměřice na jejich ledě a srovnal sérii, Jihlava rozhodla v nájezdech

Do semifinále prvoligového play off vkročily vítězně Vsetín a Litoměřice

Historický postup Litoměřic. Severočeši zvládli pátý zápas a jsou v semifinále Chance ligy

Vsetín postoupil do semifinále Chance ligy, vítěz základní části Poruba končí

Zlín slaví postup do semifinále Chance ligy, Porubu dělí jediná porážka od vyřazení

Poruba ve čtvrtfinálové sérii s Jihlavou srovnala krok, Vsetín a Zlín jsou bod od postupu

Poruba vstoupila do čtvrtfinále Chance ligy prohrou s Jihlavou. Vsetín zničil Přerov 8:0

Hokejisté Přerova a Jihlavy postoupili do čtvrtfinále první ligy, Slavia a Pardubice B končí

Odvety byly úspěšné, hokejisté Jihlavy a Přerova v předkole play off odvrátili konec sezony

Pardubice B a Slavia úspěšně vstoupily do předkola play off Chance ligy

Slavia vybojovala v Chance lize předkolo play off, slaví také Pardubice B

Znojmo padlo na ledě pardubické rezervy a po roce sestupuje z Chance ligy

ŠESTKA: Last minute hokejové Slavie, zkouška odolnosti Liverpoolu i šlágr o nizozemský titul

Poslední Znojmo zdolalo druhý Vsetín 6:3 a udrželo naději na záchranu v Chance lize

Slavia zvládla obrat s Prostějovem a uniká sestupu, tomu se po prohře s Porubou přiblížilo Znojmo

Frýdek-Místek vyhrál v Přerově a udělal velký krok k záchraně v Chance lize

Poruba zvýšila náskok před Vsetínem, Slavia v sestupovém boji přetlačila Znojmo

Valašské derby ovládl Zlín, po výhře 4:3 nad Vsetínem si pojistil šesté místo

Slavia se dostala z posledního místa. Poruba se vrátila domů a má pohodlný náskok na Vsetín

Vedoucí Poruba prohrála v Přerově, Slavia znovu spadla na poslední místo

Kolín nastřílel osm gólů Zlínu, Poruba otočila na ledě Litoměřic ze stavu 0:5 a vyhrála po nájezdech