Florida Panthers - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Florida Panthers
Série mezi Bruins a Panthers se vrátí do Bostonu.
Boston boj o Stanley Cup nevzdává, na Floridě urval těsnou výhru. Edmonton srovnal krok

Bostonu nestačil Pastrňákův gól ani vedení 2:0. McDavid schytal krosček do obličeje

Florida převálcovala Boston, který přišel o kapitána. Edmonton vyhrál v prodloužení

Florida si přichystala pro Boston drtivou odpověď. Pastrňák shodil po šesti letech rukavice

Boston vstoupil do série s Floridou jasnou výhrou, Zacha s Pastrňákem v roli nahrávačů

Florida vyprovodila Tampu z play off NHL výpraskem, Dallas srovnal sérii s Vegas na 2:2

Kdo bude nejlepším gólmanem? Vezinovu trofej dostane Hellebuyck, Bobrovskij, nebo Demko

Týden v NHL: Rekordní gól po 12 letech, mlčící Ovečkin a tisíc čepic na ledě

Pastrňák se Zachou bodovali při výhře Bostonu, Dallas zdolal Vegas v prodloužení, Nečas nahrával

Carolina s přispěním Nečase zvládla i třetí utkání s NY Islanders, znovu vyhrála také Florida

Rangers i Florida přidaly v play off druhé výhry. Hronkův Vancouver padl, Colorado srovnalo

Týden v NHL: Arizona na prahu stěhování, floridská krysa s kamerou a Crosby po Jágrovi

Obránce Motoru Hovorka míří do zámoří, podepsal dvouletý nováčkovský kontrakt s Floridou

Týden v NHL: Když trenér vyřadí kapitána, vzpomínka na Bureho a chicagská škola

Nosek si v NHL připsal první gól v sezoně a pomohl k výhře nad Dallasem, prosadil se i Nečas

NHL se po dvou letech vrátí do Česka. V O2 areně se představí Palát s New Jersey

Buffalo přišlo o kapitána, Okposo posílil finalistu loňského Stanley Cupu Floridu

Florida má hvězdnou posilu, přivedla veterána Tarasenka. Obětovala volby v draftu

Zacha v NHL potvrdil střeleckou formu i proti Edmontonu, za San Jose se prosadil Zadina

Florida v NHL potvrdila skvělou formu i proti Ottawě a dostala se do čela Východní konference

Montreal na ledě New Jersey úřadoval v posledních minutách, Detroit slaví potřetí za sebou

Týden v NHL: Oheň v Seattlu, Bedardův první problém a další mizérie v San Jose

Nečas pomohl asistencí zdolat Rangers, Vejmelka v NHL nestačil na střelce Floridy

Bostonu k výhře nepomohl ani dvacátý gól Pastrňáka v sezoně. Bedard a Zegras předvedli Michigan

Gudas gólem pomohl k výhře Anaheimu. Dostál pochytal 29 střel, Vladař zůstal na střídačce