Tenisové zpravodajství, rozhovory, videa, spekulace, výsledky a statistiky

Více tenisu
Češky a Češi na kurtech, sobota 3. prosince: Menšík zabojuje o další finále
Redukce zápasů bude nutná. Do Vánoc to na trénink nevypadá, říká o zranění Krejčíková
Češky a Češi na kurtech, pátek 2. prosince: Kopřiva má na dosah semifinále
Češky a Češi na kurtech, čtvrtek 1. prosince: Kopřiva se popere o čtvrtfinále
Verdasco si zapomněl prodloužit výjimku pro léky, nezahraje si dva měsíce
Češky a Češi na kurtech, středa 30. listopadu: Menšík se pokusí prodloužit neporazitelnost
Češky a Češi na kurtech, úterý 29. listopadu. Nosková začne v Andoře, Kopřiva ve Španělsku
Češky a Češi na kurtech, pondělí 28. listopadu: Svrčina a Kolář v 1. kole challengerů
Dokonale využitá druhá šance! Kanada navzdory vyřazení poprvé vyhrála Davis Cup
Čeští tenisté se v kvalifikaci Davisova poháru střetnou s Portugalskem
Češky a Češi na kurtech, neděle 27. listopadu: Menšík si zahraje o svůj třetí titul
Kanada je podruhé ve finále Davis Cupu. Z pozice náhradníka si zahraje o historický triumf
Češky a Češi na kurtech, sobota 26. listopadu: Menšík se v Egyptě popere o finále
Australští tenisté postoupili do finále Davis Cupu, o titul si zahrají po 19 letech
Poslední místo v semifinále Davis Cupu zabrali Kanaďané, kteří přemohli Němce
Češky a Češi na kurtech, pátek 25. listopadu: Macháč a Nosková zabojují o semifinále
Italové i bez hvězd zdolali USA a stali se třetími semifinalisty Davis Cupu
Češky a Češi na kurtech, čtvrtek 24. listopadu: Macháče čeká derby se Svrčinou
Češky a Češi na kurtech, středa 23. listopadu: Macháč v Itálii, Nosková v Lucembursku
Australané jsou prvními semifinalisty Davisova poháru, porazili Nizozemsko
Češky a Češi na kurtech, úterý 22. listopadu: Fruhvirtová odehraje 1. kolo v Uruguayi
Češky a Češi na kurtech, pondělí 21. listopadu: O hlavní soutěž zabojují Paulson a Poljak
Djokovič je nejstarším vítězem Turnaje mistrů, šestým triumfem vyrovnal rekord Federera
Finálový reparát složen. Ram se Salisburym vyhráli čtyřhru na Turnaji mistrů
Trojí český turnajový úspěch. Menšík, Gengel a Palán triumfovali na akcích ITF
Macháč si na posun do TOP 100 počká, v Helsinkách nezvládl finále proti Riedimu
Češky a Češi na kurtech, neděle 20. listopadu: Macháč bude útočit na svůj pátý challenger
Ruud smetl Rubljova a na Turnaji mistrů si zahraje první halové finále
Djokovič porazil ve dvou tie-breacích Fritze a zahraje si o rekordní šestý titul z Masters
Češky a Češi na kurtech, sobota 19. listopadu: Macháč v Helsinkách zabojuje o finále
Rubljov na Turnaji mistrů porazil Tsitsipase a je ve svém největším semifinále
Macháč postoupil do semifinále, v Helsinkách smetl Bergse a ještě neztratil ani set
Djokovič se na semifinále nešetřil. Medveděva udolal po tříhodinovém boji
Češky a Češi na kurtech, pátek 18. listopadu: Macháč a spol. mají na dosah semifinále
Fritz vyhrál bitvu debutantů s Augerem-Aliassimem a je v semifinále Turnaje mistrů
Nadal zakončil sezonu i Turnaj mistrů výhrou, porazil jistého vítěze skupiny Ruuda
Tenisty v nové sezoně čeká rekordní navýšení finančních odměn. Hlavně na challengerech
Češky a Češi na kurtech, čtvrtek 17. listopadu: Macháč a Kolář zabojují o čtvrtfinále na challengerech
Tsitsipas vyhrál na Turnaji mistrů bitvu šampionů s Medveděvem, Djokovič je v semifinále