NHL - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Více z NHL
Florida si přichystala pro Boston drtivou odpověď. Pastrňák shodil po šesti letech rukavice

Nečas na MS? Ve hře je klidný rozjezd ve skupině i hurá akce před čtvrtfinále

San Jose se může těšit na budoucí jedničku draftu, loterie zvýhodnila i Chicago a Anaheim

Trefa v prodloužení dostala Rangers do vedení 2:0 na zápasy, Colorado dokonalo famózní obrat

Green byl v NHL jmenován novým trenérem Ottawy, Bannister potvrzen jako hlavní kouč St.Louis

Přestupy NHL ONLINE: Škarek má nového konkurenta, Reichel prodloužil s Chicagem

Boston vstoupil do série s Floridou jasnou výhrou, Zacha s Pastrňákem v roli nahrávačů

Nečekal jsem, že bych mohl v Anaheimu dostat až takový prostor, říká gólman Dostál

Málek se popere o NHL, reprezentační brankář opouští Ilves a podepsal s New Jersey

Týden v NHL: Komentátor Bostonu pod palbou pruhované kritiky, Pastrňák napodobil Volka

Faksa v NHL vystřelil Dallasu postup a přiblížil Hertlův příjezd na MS, skóroval i Nečas

Pastrňák na MS? Ve hře jsou čtyři varianty, postup Bostonu přes Floridu naděje ničí

Pastrňák o kritice od trenéra: Vzal jsem to jako chlap. Na jeho místě bych udělal to samé

Pastrňák se vzdálil MS, gólem v prodloužení odpověděl na kritiku a zařídil postup Bostonu

Vancouver slaví postup do dalšího kola, sedmý zápas v play off NHL si vynutili obhájci z Vegas

Boston nevyužil v play off NHL ani druhý mečbol, jeho kouč kritizoval Pastrňáka

Vicemistr světa Sturm už se těší na MS v Česku: Chci tady zase zažít nějakou radost

Dallas v NHL potřetí v řadě porazil Vegas a je krok od postupu, Edmonton ukončil Rittichovi sezonu

Nečas si připsal asistenci u postupové výhry Caroliny, Boston první mečbol nevyužil

Konečně doma. Gudas se těší na české publikum a pochvaluje si široký reprezentační kádr

Mrázek si do reprezentace přinesl sebevědomí. Užívám si hokej, jako už dlouho ne, řekl

Florida vyprovodila Tampu z play off NHL výpraskem, Dallas srovnal sérii s Vegas na 2:2

Kdo bude nejlepším gólmanem? Vezinovu trofej dostane Hellebuyck, Bobrovskij, nebo Demko

Seattle propustil po třech letech v NHL svého prvního trenéra Hakstola

Nominace hokejistů na EHT: 10 hráčů z NHL v čele se třemi gólmany, Gudasem či Palátem

Týden v NHL: Rekordní gól po 12 letech, mlčící Ovečkin a tisíc čepic na ledě

Rangers slaví hladký postup do čtvrtfinále play off NHL, Rittich prohru Kings neodvrátil

Pastrňák se Zachou bodovali při výhře Bostonu, Dallas zdolal Vegas v prodloužení, Nečas nahrával

Švédsko před mistrovstvím světa nadále mohutně posiluje, z NHL dorazí další čtveřice hráčů

Rangers porazili Washington i ve třetím zápase a přiblížili se postupu. Chytil zatím nenastoupil

Nečekaný návrat? Chytil je ve výpravě NY Rangers ke třetímu utkání s Washingtonem

Carolina s přispěním Nečase zvládla i třetí utkání s NY Islanders, znovu vyhrála také Florida

Švédsko přiveze na šampionát jedničku draftu i pět hráčů Minnesoty. Nechybí Erik Karlsson

Fanoušci v Utahu přivítali nový klub NHL, zatím mu chybí tréninková plocha

Marchand vystřílel Bostonu druhou výhru, Pastrňák asistoval. Obhájci z Vegas znovu uspěli

Rangers i Florida přidaly v play off druhé výhry. Hronkův Vancouver padl, Colorado srovnalo

Rulík otevřeně: Pastrňák má jediný MS jisté. Přístup Vrány se mi líbí, udělal pro to hodně

Věřím, že potenciál pro reprezentaci mám, říká Vrána. Manažera přemlouval, aby ho pustil dřív

Jakub Voráček o konci kariéry: Vypadá to, že na 99 procent už hokej hrát nebudu