Televizní program - 25.08.2016

NOVA SportČT sportO2 SportDigi Sport




00:00
00:05
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
00:05
01:00
K.O.Night Show (868)
Galavečer bojových sportů
01:00
03:00
Tenis: Petra Kvitová - Eugenie Bouchardová
Connecticut Open 2016 - vybrané utkání z mezinárodního turnaje žen z New Havenu v USA
03:00
03:10
Branky, body, vteřiny
03:10
03:40
Dostihy: Turf
Magazín o domácím dostihovém sportu
03:40
04:05
Hokej: Czech Hockey Challenge Cup 2016
04:05
05:00
Motorismus: MS v rallycrossu 2016 Kanada
Souhrn nejdůležitějších momentů závodu světového šampionátu
05:00
05:45
Česká pokerová tour
Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti
05:45
06:00
Branky, body, vteřiny
00:00
09:00
Sportovní infoservis
Sportovní infoservis (Závěr vysílání)
 
09:00
09:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
09:05
11:00
ATP Masters 1000-Cincinnati
Záznam finále tenisového turnaje Western & Southern Open (USA)
11:00
11:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Právě běží
 
11:30
13:15
LOH Rio 2016 – Fotbal
Zlato
06:00
08:00
Tenis: Petra Kvitová - Eugenie Bouchardová
Connecticut Open 2016 - vybrané utkání z mezinárodního turnaje žen z New Havenu v USA
08:00
08:30
Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:30
09:30
LOH Rio de Janeiro 2016
09:30
09:50
Olympijský magazín
Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa
09:50
10:20
Dostihy: Turf
Magazín o domácím dostihovém sportu
10:20
10:45
Fotbal: FIFA magazín MS 2018
Právě běží
 
10:45
12:05
Malý fotbal: Česko - Wales
Záznam utkání základní skupiny evropského šampionátu z maďarského Székesfehérváru
09:00
09:30
UEFA Champions League Highlights (3/2016)
Sestřih utkání play-off Ligy mistrů
09:30
10:00
UEFA Champions League Highlights (4/2016)
Sestřih utkání play-off Ligy mistrů
10:00
10:30
ADAC Rallye Deutschland - 3. den
Sestřih nejzajímavějších okamžiků 3. dne 9. podniku Mistrovství světa v rallye
10:30
11:00
Magazín ATP World Tour (34/2016)
Tenisový magazín
Právě běží
 
11:00
13:00
FK Rostov-AFC Ajax
Záznam odvety fotbalového utkání play-off Ligy mistrů
07:00
09:00
.Škótska Premiership
St. Johnstone - Celtic
09:00
09:30
Magazín Škótskej Premiership
Zostrihy zápasov 3
09:30
10:00
Motormagazín
MSR rally Lubeník
Právě běží
 
10:00
12:00
Premier League
Watford - Chelsea
13:15
13:30
Element (307)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
13:30
15:20
Made in Denmark
Záznam 1. dne golfového turnaje European Tour (Himmerland Golf & Spa Resort)
15:20
15:30
Truck Racing Magazine (7/2016)
Magazín ze světa závodních tahačů
15:30
18:30
Made in Denmark
Přímý přenos 1. dne golfového turnaje European Tour (Himmerland Golf & Spa Resort)
12:05
12:25
Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25
12:50
Sportovní zprávy
Aktuální informace ze světa sportu
12:50
12:55
Sport v regionech: Dřevěnice 2016
Reportáž ze 63. ročníku volejbalového turnaje
12:55
13:05
Sport v regionech: Tenis juniorů, Prostějov
Reportáž z mistrovství světa juniorských tenisových týmů
13:05
13:10
Sport v regionech: Fox Enduro Race, Malá Morávka
Reportáž ze závodů na horských kolech
13:10
13:20
Sport v regionech: Night Run Most
Reportáž ze závodu seriálu zážitkových nočních běhů pro sportovce i širokou veřejnost
13:20
13:30
Sport v regionech: Velká cena Brna v baseballu
Reportáž z mezinárodního baseballového turnaje starších kadetů
13:30
13:45
Sport v regionech: Spartan Sprint Litovel
Reportáž z extrémního překážkového běhu
13:45
13:55
Sport v regionech: MS v požárním sportu 2016
Reportáž ze světového šampionátu mužů a žen z Ostravy
13:55
14:10
Sport v regionech: Valachy man 2016
Reportáž z triatlonového závodu, který je součástí seriálu Valachy Tour 2016
14:10
14:25
Sport v regionech: ČP ve vodním slalomu 2016
Reportáž ze závodu domácího poháru z Lipna
14:25
14:40
Sport v regionech: ČP ve sjezdu na divoké vodě 2016
Reportáž ze závodu domácího poháru z Lipna
14:40
14:50
Sport v regionech: Běhej lesy, Bílá
Reportáž ze závodu běžeckého seriálu, který se koná na nejkrásnějších místech v přírodě v Česku a na Moravě
14:50
15:05
Horská kola: Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
Reportáž ze závodu seriálu Kolo pro život 2016
15:05
15:25
BBV po 25 letech
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
15:25
15:55
Golf Minute Magazine
Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory
15:55
17:15
Malý fotbal: Česko - Bulharsko
Přímý přenos utkání základní skupiny evropského šampionátu z maďarského Székesfehérváru
13:00
15:00
FC Salzburg-Dinamo Záhřeb
Záznam odvety fotbalového utkání play-off Ligy mistrů
15:00
17:00
SK Slavia Praha-1.FK Příbram
Záznam utkání 4. kola 1. fotbalové ligy
12:00
12:30
PL Netbusters
Netbusters 2
12:30
13:00
Magazín Sky Bet Championship
EFL Highlights Show 3
13:00
15:00
Sky Bet Championship
Derby County - Aston Villa
15:00
15:30
PL Netbusters
Netbusters 2
15:30
17:30
Premier League
Leicester - Arsenal
18:40
19:05
Mystic Sk8 Cup
Dokument o extrémních sportech
19:05
19:10
Odpolední sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:10
20:30
LOH Rio 2016 – Rugby
Muži – medaile (6 zápasů, 30 minut)
17:15
17:20
Gól týdne
17:20
17:35
Sport v regionech: Spartan Sprint Litovel
17:35
18:35
Motorismus: WRC 2016 - Německá rally
Dokument z průběhu závodu Mistrovství světa v rally 2016
18:35
19:00
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové ePojisteni.cz ligy
19:00
19:50
Tenis: Connecticut Open 2016
Connecticut Open 2016 - vybrané utkání z mezinárodního turnaje žen z New Havenu v USA
19:50
22:00
Fotbal: AC Sparta Praha - SonderjyskE
Přímý přenos odvetného utkání 4. kvalifikačního kola Evropské ligy UEFA
17:00
18:00
ADAC Rallye Deutschland (9/2016)
Sestřih nejzajímavějších okamžiků 9. závodu Mistrovství světa v rallye
18:00
19:30
Los UEFA Champions League
Přímý přenos losování základních skupin UEFA Champions League
19:30
20:00
Evropský fotbal (62/2016)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
17:30
18:30
Magazín Premier League
Premier League Review 2
18:30
19:00
Magazín Premier League
Premier League World 10
19:00
21:00
Premier League
Manchester United - Southampton
20:30
21:00
Dusi Canoe Marathon Part 2
Dokument o extrémních sportech
21:00
21:05
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
21:05
23:00
Made in Denmark
Záznam 1. dne golfového turnaje European Tour (Himmerland Golf & Spa Resort)
23:00
23:05
Večerní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
23:05
00:00
K.O.Night Show (869)
Galavečer bojových sportů
22:00
23:00
Tenis: Connecticut Open 2016
23:00
01:00
Tenis: Connecticut Open 2016
20:00
22:00
Legia Varšava-Dundalk
Záznam odvety fotbalového utkání play-off Ligy mistrů
22:00
23:00
DTM - Moskva (6/2016)
Záznam 1. závodu 6. podniku DTM (Moskva, Rusko)
23:00
00:00
DTM - Moskva (6/2016)
Záznam 2. závodu 6. podniku DTM (Moskva, Rusko)
21:00
22:05
ME v malom futbale
Slovensko - Bosna a Hercegovina
22:05
00:00
Premier League
Tottenham - Crystal Palace

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto LiveSport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
TOPlist