Televizní program - 16.04.2014

NOVA SportČT sportDigi Sport



Právě běží
 
01:00
09:00
Videotext
00:25
00:35
Branky, body, vteřiny
00:35
03:10
Herbadent Praha 11 SJM - 1. SC WOOW Vítkovice
Záznam finálového utkání florbalové extraligy žen
03:10
05:10
SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice
Záznam čtvrtfinálového utkání basketbalové Mattoni NBL
05:10
05:25
Tenis: Karviná Open
Reportáž z mezinárodního tenisového halového turnaje vozíčkářů
05:25
05:40
Branky, body, vteřiny
05:40
06:00
Čtyřka Sport
Pohled do zákulisí sportovního vysílání, rozhovory se zajímavými osobnostmi a pozvánka k obrazovce programu ČT sport
 
09:00
09:10
Sport Expres
Sportovní zpravodajství
09:10
10:35
SC Magdeburg-HSV Hamburg
Záznam utkání 29. kola německé házenkářské Bundesligy
10:35
12:20
ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo
Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka
Právě běží
 
06:00
06:50
Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA
Ohlédnutí za zápasy druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže
06:50
07:15
Total ragby
Aktuální informace z ragbyového světa, reportáže z utkání a profily špičkových hráčů
07:15
07:20
České ragby
Pohled do domácího ragbyového dění
07:20
08:00
Hokej den poté
Ohlédnutí za semifinálovými utkáními Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji
08:00
08:30
Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:30
10:00
Letectví: Red Bull Air Race 2014 Chorvatsko
Rovinj, Chorvatsko
10:00
10:20
Valašská rally
Záznam z úvodního podniku Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014
10:20
10:50
Střelba: Světový pohár 2014 USA
Záznam soutěží v puškových a pistolových disciplínách v americkém Fort Benningu
10:50
11:15
Téma pro hosty ČT sport
Diskusní pořad Michala Dusíka
11:15
12:05
Svět motorů
Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne
07:00
08:00
Mix zóna
08:00
09:55
Serie A
AC Miláno - Catania
09:55
11:55
Corgoň liga
B.Bystrica - Žilina
11:55
13:50
Serie A
AS Rím - Atalanta
12:35
13:55
ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo
Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka
14:00
14:10
Sport Expres
Sportovní zpravodajství
14:10
15:50
ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo
Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka
15:50
16:00
Sport Expres
Sportovní zpravodajství
12:05
12:25
Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
12:25
12:50
Sportovní zprávy
Aktuální informace ze světa sportu
12:50
14:50
SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice
Záznam čtvrtfinálového utkání basketbalové Mattoni NBL
14:50
15:05
Volejbalový magazín
Novinky a aktuální informace ze světa volejbalu
15:05
15:15
Cyklotoulky
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Stožec, tak neváhejte a pojeďte s námi!
15:15
15:35
BBV po 25 letech
Takové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
15:35
16:05
Akrobatické lyžování: Ohlédnutí za sezonou v Česku
Reportáž z domácího šampionátu v disciplíně, která spojuje seskok s padákem na přesnost přistání a obří slalom na lyžích
13:50
15:05
Tanečný šport
Majstrovstá SR v latinskoamerických tancoch
15:05
17:15
Corgoň liga
Slovan - Myjava
16:00
18:00
ATP World Tour Masters 1000-Monte Carlo
Přímý přenos zápasů 2. kola tenisového turnaje Monte-Carlo Rolex Masters z Monaka
18:00
18:30
Outdoor sports team - The Dream of Flight
Dokument o extrémních sportech
18:30
18:50
Mercedes-Benz Jachting (2/2014)
Magazín o jachtingu
18:50
19:00
NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
19:00
19:10
Sport Expres
Sportovní zpravodajství
19:10
19:30
Element (187)
To nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
19:30
20:05
Engadinsnow 2014
Dokument o extrémních sportech
16:05
16:40
Turf
Magazín o domácím dostihovém sportu
16:40
18:50
FK Baumit Jablonec - AC Sparta Praha
Přímý přenos semifinálového utkání fotbalového Poháru České pošty
18:50
21:30
Hokej: Česko - Norsko
Přímý přenos hokejového utkání série Euro Hockey Challenge z Havlíčkova Brodu
17:15
17:30
Turf na Slovensku
Dostihový magazín
17:30
18:00
Magazín Serie A
Serie A Show 33
18:00
19:00
Mix zóna
19:00
20:55
Švédska hokejová liga
Finále 1 Skellefteĺ - Färjestad
20:05
22:00
Rhein-Neckar Löwen-THW Kiel
Přímý přenos utkání 29. kola házenkářské Bundesligy (v přestávce: Sport Expres)
22:00
23:00
European Poker Tour IX (10)
Záznam nejzajímavějších her prestižní evropské série v pokeru
23:00
23:10
Sport Expres
Sportovní zpravodajství
23:10
23:20
NHL News
Hokejové zpravodajství z NHL
23:20
01:05
Granada CF-FC Barcelona
Záznam vybraného fotbalového utkání Barca TV
21:30
22:10
Motorismus: Jan Kopecký - cesta za snem
Dokument o Janu Kopeckém a o jeho cestě od motokár přes automobilové okruhy až k titulu mistra Evropy v rallye
22:10
22:25
Sportovní zprávy
Aktuální informace ze světa sportu
22:25
22:55
Olympijský magazín
Týdenní přehled novinek z olympijského světa
22:55
23:20
Tenis: ATP týden tenisu
Týdeník o turnajích ATP a všem důležitém, co se stalo ve světě špičkového profesionálního tenisu mužů
23:20
23:30
Branky, body, vteřiny
23:30
02:00
Tatran Omlux Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice
Záznam finálového utkání florbalové extraligy mužů
20:55
21:25
Štúdio Copa del Rey
21:25
23:35
Copa del Rey
FC Barcelona - Real Madrid
23:35
02:00
Davis Cup Švajčiarsko - Kazachstan
Federer - Gojubjov

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto LiveSport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
TOPlist