Televizní program - 25.02.2017

Sport1Sport2EurosportEurosport2




00:15
02:45
Lední hokej
KHL, Západní konference, Čtvrtfinále, Hra 2 SKA - Vityaz
02:45
03:15
NFL - hrací den
03:15
05:00
Házená
Liga mistrů, skupina Stage, 12. kolo Rhein-Neckar Löwen - Meshkov Brest
05:00
05:30
Fotbal Total, italský fotbal
Právě běží
 
05:30
06:00
Fotbal, Ligue 1, předběžně, 27. kolo
00:30
02:30
Futsal
Španělská Primera División, 21. kolo Aspil Vidal Ribera Navarra - FC Barcelona Lassa
02:30
03:00
Futsal, Primera Division, sestřih, 21. kolo
03:00
03:30
Fotbal Serie A Show, 25. kolo
Právě běží
 
03:30
06:00
Lední hokej
KHL, Západní konference, Čtvrtfinále, Hra 1 CSKA - Jokerit
00:00
01:00
Cyklistika
Okolo Abú Zabí – 2. etapa
01:00
01:30
Severská kombinace
Mistrovství světa – běh
01:30
03:00
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – individuální závod žen
03:00
03:30
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – kvalifikace
03:30
04:30
Motorky
MS superbiků – preview sezóny
04:30
05:00
Motorky
MS superbiků na Phillip Islandu – superpole
Právě běží
 
05:00
06:00
Motorky
MS superbiků na Phillip Islandu – 1. závod
00:10
00:15
Zprávy
Sportovní zpravodajství
00:15
01:00
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – kvalifikace
01:00
02:00
Fotbal
Greatest
02:00
03:00
Fotbal
Bundesliga – 22. kolo VfL Wolfsburg – Werder Brémy
03:00
03:45
Severská kombinace
Mistrovství světa – skoky
03:45
04:15
Severská kombinace
Mistrovství světa – běh
04:15
05:00
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – individuální závod žen
Právě běží
 
05:00
05:45
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – kvalifikace
05:45
06:15
Severská kombinace
Mistrovství světa – skoky
06:00
08:00
Fotbal
Ligue 1, 27. kolo Nice - Montpellier
09:00
11:30
Lední hokej
KHL, Západní konference, Čtvrtfinále, Hra 2 SKA - Vityaz
06:00
08:30
Lední hokej
KHL, Západní konference, Čtvrtfinále, Hra 2 SKA - Vityaz
08:30
09:00
Fotbal, Ligue 1, předběžně, 27. kolo
09:00
10:00
Poker
Závody WPT Series 13, 35/7
10:00
12:00
Fotbal
Ligue 1, 27. kolo Nice - Montpellier
06:00
06:45
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – kvalifikace
06:45
07:15
Severská kombinace
Mistrovství světa – skoky
07:15
07:45
Severská kombinace
Mistrovství světa – běh
07:45
08:30
Motorky
MS superbiků na Phillip Islandu – 1. závod
08:30
09:00
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – kvalifikace
09:00
10:30
Freestylové lyžování
SP v Sunny Valley – ski cross
10:30
12:15
Běžecké lyžování
Mistrovství světa – skiatlon žen
06:15
06:45
Severská kombinace
Mistrovství světa – běh
06:45
07:45
Cyklistika
Okolo Abú Zabí – 2. etapa
07:45
08:00
Cyklistika
Okolo Langkawi – 3. etapa
08:00
08:45
Severská kombinace
Mistrovství světa – skoky
08:45
09:15
Severská kombinace
Mistrovství světa – běh
09:15
10:15
Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd mužů
10:15
12:00
Alpské lyžování
SP v Crans Montaně – superobří slalom žen
13:00
15:00
Házená
Liga mistrů, skupina Stage, 12. kolo Rhein-Neckar Löwen - Meshkov Brest
15:00
17:00
Házená
Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo 4 FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz
12:00
12:30
Fotbal Total, italský fotbal
12:30
15:00
Lední hokej
KHL, Západní konference, Čtvrtfinále, Hra 2 SKA - Vityaz
15:00
17:30
Lední hokej
KHL, Západní konference, Čtvrtfinále, Hra 3 Jokerit - CSKA
12:15
13:15
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – kvalifikace
13:15
14:45
Běžecké lyžování
Mistrovství světa – skiatlon mužů
14:45
15:30
Saně
SP v Altenbergu – závod mužů
15:30
16:15
Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd mužů
12:00
13:30
Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd mužů
13:30
14:15
Cyklistika
Okolo Abú Zabí – 3. etapa
14:15
14:45
Saně
SP v Altenbergu – závod dvojic
14:45
15:15
Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd mužů
15:15
17:30
Fotbal
Bundesliga – 22. kolo Bayern Mnichov – Hamburger SV
17:00
17:30
Fotbal Serie A Show, 25. kolo
17:30
18:00
Fotbal Total, italský fotbal
18:00
20:00
Fotbal
Serie A, 26. kolo Napoli - Atalanta
17:30
19:30
Fotbal
Ligue 1, 27. kolo, dnešní Guingamp - Monaco
19:30
19:45
Vendée Globe, nejskvělejší okamžiky
19:45
20:45
Plachtění
Vendée Globe, nejskvělejší okamžiky
16:15
18:10
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – individuální závod
18:10
18:15
Zprávy
Sportovní zpravodajství
18:15
19:00
Běžecké lyžování
Mistrovství světa – skiatlon mužů
19:00
20:00
Zimní sporty
Wintersports Extra
17:30
18:30
Fotbal
Bundesliga Half Time
18:30
20:25
Fotbal
Bundesliga – 22. kolo Hertha Berlín – Eintracht Frankfurt
20:00
22:00
Házená
Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo 4, dnešní Krim Mercator Ljubljana - Győri Audi ETO KC
22:00
01:00
Box
Mezinárodní gala, Hull Gavin McDonnell - Rey Vargas
20:45
22:45
Fotbal
Serie A, 26. kolo Juventus - Empoli
22:45
00:45
Fotbal
Ligue 1, 27. kolo Guingamp - Monaco
20:00
21:00
Cyklistika
Omloop Het Nieuwsblad
21:00
22:30
Cyklistika
Okolo Abú Zabí – 3. etapa
22:30
22:55
Motorky
MS superbiků na Phillip Islandu – 1. závod
22:55
23:00
Zprávy
Sportovní zpravodajství
23:00
00:00
Zimní sporty
Wintersports Extra
20:25
20:30
Zprávy
Sportovní zpravodajství
20:30
21:30
Biatlon
MS juniorů – sprint mužů
21:30
22:30
Biatlon
MS juniorů – sprint žen
22:30
22:45
Cyklistika
Okolo Langkawi – 4. etapa
22:45
23:30
Skoky na lyžích
Mistrovství světa – individuální závod
23:30
23:55
Saně
SP v Altenbergu – závod mužů
23:55
00:00
Zprávy
Sportovní zpravodajství

 

Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto LiveSport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.
TV program nabízí kompletní přehled pořadů sportovních TV stanic a sportovní pořady dalších televizí. Se sportem v TV už nikdy neminete svůj oblíbený sportovní zápas!
TOPlist