Fotbalisté Olomouce B vyhráli v Prostějově a dotáhli se na čelo, Líšeň poprvé ztratilafotbaltrinec.cz
Fotbalisté Olomouce B ve druhé lize zvítězili v Prostějově 3:1 a dotáhli se na čelo tabulky. Vedle hanáckého nováčka mají po čtvrtém kole 10 bodů i Vyškov, Karviná, která zdolala Jihlavu 2:1, a Líšeň. Brněnský tým doma remizoval bez branek s Příbramí a poprvé v ročníku zaváhal.

Olomouci v hanáckém derby zařídili v úvodní půlhodině dvoubrankový náskok Hadaš se Šípem. Prostějovští těsně před pauzou snížili díky Koudelkovi, ale hned ve 48. minutě přidal třetí gól hostů Spáčil. Následně byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Omale.

Statistiky utkání Prostějov - Olomouc B

Karvinou poslal do vedení ve 28. minutě kapitán Papadopulos. V 69. minutě odpověděl Araujo-Wilson, poslední slovo však měl v závěru střídající Bartl. Jihlava poprvé v sezoně prohrála a klesla na páté místo.

Statistiky utkání Karviná - Jihlava

Slavia B podlehla v Třinci 2:4 a podruhé v sezoně nebodovala. Naopak Slezané zvítězili podruhé za sebou. Třinci se povedl hlavně úvodní poločas, ve kterém se trefil dvakrát Hýbl a jednou Omasta. V 51. minutě zvýšil Holík už na 4:0, slávisté porážku dokázali alespoň zmírnit po gólech střídajícího Kneifela a Nikla.

Statistiky utkání Třinec - Slavia

Zápas pražské Dukly s Varnsdorfem byl odložen kvůli nezpůsobilému hřišti na Julisce po silném dešti.