Zimní sporty

Více zimních sportů
Moravec o Böeovi a Björndalenovi: Největším biatlonistou je Johannes, Ole měl přesah k běhu

Zimní sporty ONLINE: Prevc se po pěti letech dočkal vítězství, Kriechmayr vyhrál superobří slalom

"Nejlepší kulisa na světě." Biatlonové MS v Novém Městě navštívilo přes 210 tisíc fanoušků

Bö vyhrál závod s hromadným startem a ziskem 20. titulu vyrovnal rekord Björndalena

Doufali jsme v lepší výsledek, hlesla Davidová po domácím MS. Biatlon mě ale znovu začal bavit

Závod s hromadným startem vyhrála Braisazová-Bouchetová, Davidová dojela patnáctá

Ledecká se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. V Crans Montaně zajela v super-G osmé místo

Čeští biatlonisté na MS v Novém Městě na Moravě dojeli na 7. místě, zlato vybojovali Švédové

Charvátová po štafetě litovala nervozity: Nevím, co se mi na té položce honilo hlavou

Štafetový závod žen na MS v biatlonu ovládly Francouzky, české kvarteto dojelo na sedmém místě

Fernstädtová a Drahoňovský mají parádní stříbro v mixu na SP skeletonistů v Altenbergu

Davidová byla s 10. místem v mixu dvojic spokojená, Mareček pomýšlel na lepší výsledek

Davidová s Marečkem skončili ve štafetě dvojic desátí. Podruhé v historii vyhráli Francouzi

Ledecká zpět v nejužší lyžařské špičce. V Crans Montaně ovládla druhý trénink na sjezd SP

Před poslední ranou jsem měl v hlavě moc věcí, mrzelo Mikysku. S 10. místem je ale spokojený

Forma a odpočatost. Trenéři nominovali na smíšenou štafetu dvojic Davidovou a Marečka

Zlatý Bö, stříbrný Bö. Bratři z Norska ovládli vytrvalostní závod, Mikyska dojel desátý

Sprinty klasicky v Canmore vyhráli Klaebo a Svahnová, z Čechů byl nejlepší Černý

Chtělo to o jednu chybu méně. O tu poslední, co jsem nedala, litovala Davidová

Jislová po 12. místě chválila atmosféru: Jeden z nejsilnějších biatlonových zážitků

Vytrvalostní závod na biatlonovém MS ovládla Vittozziová, nejlepší Češkou byla Jislová

Livesport Daily #192: Jaké jsou důvody letošních častých pádů lyžařských hvězd, vysvětluje Borek Zakouřil

Zimní sporty ONLINE: Davidová byla devátá, Krčmář osmnáctý. Slalom v Bansku zhatilo počasí

Bö obhájil světový titul ve stiháčce. Krčmář dojel před domácím publikem osmnáctý

Simonová má třetí zlato z MS. Davidová byla ve stíhačce devátá, Voborníková skočila na 13. místo

Štafeta mě dostala na dno, řekl po sprintu Krčmář. Před stíhačkou ho potěšila výhra Sparty

Sprint biatlonistů ovládli Norové, mistrem světa se stal Laegreid. Krčmář dojel devatenáctý

Sprint v Novém Městě ovládla Simonová, nejlepší Češkou byla sedmnáctá Davidová

Českým biatlonistům se vstup do domácího MS nepovedl, z vítězství se raduje Francie

Byla to zkušenost na celý život, zavzpomínali Soukalová a Moravec na bronz z MS 2013

Livesport Daily #188: Na medaili to letos nevypadá, říká před biatlonovým MS Petr Kubásek

Krčmář se vrací tam, kde začínal. Před domácím MS se cítí odpočatý a těší se na atmosféru

Zimní sporty ONLINE: Yule se v Chamonix zapsal do historie, Adamczyková poprvé nejela velké finále

Jizerská padesátka se neuskuteční. Pořadatelé museli 57. ročník zrušit kvůli nedostatku sněhu

Snowboardcrossařka Adamczyková skončila druhá na SP v Gudauri, nestačila jen na Trespeuchovou

Forma Adamczykové roste. V Gudauri vyhrála kvalifikaci SP snowboardcrossařek

Gutová v Kronplatzu potvrdila roli favoritky a vyhrála obří slalom, šlo o její 42. triumf ve SP

Nominace na domácí MS v biatlonu bez překvapení: Spoléhat se bude na Krčmáře a Davidovou

Rusko přijde o krasobruslařské zlato z OH. Valijevová dostala čtyřletý trest za doping

Závody SP sjezdařek v Ga-Pa byly kvůli oteplování zrušeny. Nenašlo se ani náhradní dějiště