Valencia poprvé vyhrála venku, po triumfu nad Osasunou skočila na páté místo La Ligy

Edinson Cavani z Valencie hlavičkuje před Unaiem Garciou.
Edinson Cavani z Valencie hlavičkuje před Unaiem Garciou.Profimedia
Valencia v páteční předehrávce 8. kola La Ligy vyhrála 2:1 v Pamploně a poprvé v nové sezoně zvítězila venku. V neúplné tabulce rázem vyskočila na pátou příčku.

Valencii poslali do vedení Justin Kluivert ve 28. a Mouctar Diakhaby v 54. minutě. Poté oba celky neproměnily penaltu. Za domácí mohl po hodině hry snížit Chimy Ávila, za hosty o deset minut později neuspěl Edinson Cavani.

Statistiky utkání Osasuna – Valencia

Pamplona se gólu dočkala až v nastavení zásluhou Darka Brašanace, víc už nedokázala. Tři zápasy za sebou nezvítězila a je osmá. Valencie na čtvrtý pokus vybojovala první venkovní výhru v nové sezoně La Ligy.