Americký fotbal »USA » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-fotbal/usa/nfl/¬ZX÷06USA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷6uhDo4U8¬AD÷1505781000¬ADE÷1505781000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Slg9npF2¬AD÷1505694600¬ADE÷1505694600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KnCIPM7k¬AD÷1505679900¬ADE÷1505679900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E9BMOtNe¬AD÷1505679900¬ADE÷1505679900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QqFQN0x2¬AD÷1505679900¬ADE÷1505679900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdDEQ2hq¬AD÷1505678700¬ADE÷1505678700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QofprVNG¬AD÷1505678700¬ADE÷1505678700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KQOBTV8N¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2kEGSkOT¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4b0rO9Wp¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AZ÷0¬AG÷13¬AT÷13¬BI÷0¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷16¬AU÷13¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IF3Png9o¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷17¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d62ToDOi¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vViYpXwb¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷20¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hYexpig4¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷6¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷neetqB8A¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷10¬BC÷16¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6NK7UBgH¬AD÷1505435100¬ADE÷1505435100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C0L3VivB¬AD÷1505182800¬ADE÷1505182800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9MaWXO4¬AD÷1505171400¬ADE÷1505171400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷3¬BC÷13¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1505951041
95
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-fotbal/usa/nfl/¬ZX÷06USA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zFdHpOqF¬AD÷1506039900¬ADE÷1506039900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 2","BU":"http:\/\/www.sport1tv.cz\/"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷49|16¬~AA÷E5eLqraL¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dUpQr2ER¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷YkxhvMMr¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷63z0x0ie¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SCydwtxk¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷nFicyK61¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Q5j1zvM7¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v9vqaNb8¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hCrmbsEE¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zyYic1TK¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ERWedLrR¬AD÷1506283500¬ADE÷1506283500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6JONiuir¬AD÷1506284700¬ADE÷1506284700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pANRja6l¬AD÷1506284700¬ADE÷1506284700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SYCWkJLf¬AD÷1506299400¬ADE÷1506299400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QJVZlwy1¬AD÷1506385800¬ADE÷1506385800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AL÷{"1":[{"BN":"Sport 2","BU":"http:\/\/www.sport1tv.cz\/"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1505951041
225
Nápověda: Jste na stránce NFL výsledky v sekci Americký fotbal/USA. NFL livescore, konečné i průběžné výsledky, NFL tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NFL výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce NFL jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist