NBA live výsledky, tabulka

Basketbal USA

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷f92Btf1d¬AD÷1575835200¬ADE÷1575835200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575844058¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷Opd90Vzp¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷25¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷23¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷69oEakjj¬WV÷denver-nuggets¬AH÷102¬BB÷21¬BD÷33¬BF÷23¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷GI37sznj¬AD÷1575774000¬ADE÷1575774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575782283¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷nP4s5BSS¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷112¬BB÷36¬BD÷18¬BF÷30¬BH÷28¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷h25w6iDM¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷32¬BC÷37¬BE÷28¬BG÷29¬AW÷1¬~AA÷Me43rGWq¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575775874¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷nkzw8DrA¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷23¬BC÷37¬BE÷23¬BG÷32¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷EB6Z6XcG¬WV÷phoenix-suns¬AH÷109¬BB÷31¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷pzDymdOS¬AD÷1575765000¬ADE÷1575765000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575773415¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷EyxV9ZDc¬WU÷new-york-knicks¬AG÷103¬BA÷27¬BC÷33¬BE÷21¬BG÷22¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷8byZ8gT3¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷32¬BD÷34¬BF÷23¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷2BNWmx9M¬AD÷1575765000¬ADE÷1575765000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575772976¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷bTgrnWLj¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷141¬BA÷36¬BC÷41¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷0YXQAFbi¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷94¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷OKOSlIgG¬AD÷1575745200¬ADE÷1575745200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575753696¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷Sp3CihbT¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷31¬BC÷33¬BE÷40¬BG÷26¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷KxevmC6p¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷84¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷foKOkbvA¬AD÷1575689400¬ADE÷1575689400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575698861¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷6VE3gETG¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷113¬BA÷34¬BC÷28¬BE÷31¬BG÷20¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷lf48hYrN¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷136¬BB÷39¬BD÷38¬BF÷33¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷YVVFiK9c¬AD÷1575682200¬ADE÷1575682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575690781¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0YBeeza4¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷30¬BC÷22¬BE÷35¬BG÷32¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷feBaffEA¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷91¬BB÷15¬BD÷28¬BF÷19¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷A5ACZFOh¬AD÷1575682200¬ADE÷1575682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575692139¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷6yALf72G¬WV÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AH÷104¬AU÷100¬BJ÷4¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷28¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷CEAHemmA¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷105¬AT÷100¬BI÷5¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷17¬BG÷31¬AW÷1¬~AA÷MeSBh0fi¬AD÷1575680400¬ADE÷1575680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575689035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷46IncdUi¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷33¬BC÷20¬BE÷32¬BG÷23¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷MsDidGqb¬WV÷denver-nuggets¬AH÷95¬BB÷26¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷U1uQUd2p¬AD÷1575680400¬ADE÷1575680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575688372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷hSlUvFEN¬WU÷chicago-bulls¬AG÷98¬BA÷28¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷15¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷zivZwZTT¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷27¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷l8ccZxfT¬AD÷1575680400¬ADE÷1575680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575688769¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷6BjMtypB¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷EyjQueaH¬WV÷washington-wizards¬AH÷103¬BB÷28¬BD÷37¬BF÷20¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷8hvUTGHj¬AD÷1575680400¬ADE÷1575680400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575690715¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷CCV0Zhxo¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷139¬AT÷122¬BI÷17¬BA÷30¬BC÷23¬BE÷41¬BG÷28¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QFJrbxFo¬WV÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬AH÷127¬AU÷122¬BJ÷5¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷39¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷2ieoxuAA¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684780¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷bu01oaVu¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷93¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷16¬BH÷25¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷Olhgw2wJ¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷17¬AW÷1¬~AA÷GfakyaPG¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575685640¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷xWb5pJpn¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷32¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷37¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷Whb9qw0h¬WV÷indiana-pacers¬AH÷101¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷AHbgzJvN¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575685137¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷pd2DrcFb¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷104¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷20¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷SKiIsHU4¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷KS5twLf4¬AD÷1575594000¬ADE÷1575594000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575603875¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷jyfouO86¬WU÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬AG÷132¬AT÷125¬BI÷7¬BA÷40¬BC÷30¬BE÷21¬BG÷34¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷pbgkvrOC¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷139¬AU÷125¬BJ÷14¬BB÷38¬BD÷36¬BF÷33¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷tx7xv1ub¬AD÷1575592200¬ADE÷1575592200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575600389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷ARowspvf¬WU÷new-york-knicks¬AG÷92¬BA÷27¬BC÷18¬BE÷30¬BG÷17¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷hjyrt4g0¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷33¬BD÷34¬BF÷31¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷jRdANlE0¬AD÷1575592200¬ADE÷1575592200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575601038¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷UcXcEbbD¬WU÷toronto-raptors¬AG÷109¬BA÷28¬BC÷27¬BE÷33¬BG÷21¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷6FGtwryE¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷34¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷n1hZvsQi¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575599342¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷WzmZsQOm¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷113¬BB÷33¬BD÷22¬BF÷26¬BH÷32¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷21rVr69s¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷25¬BC÷40¬BE÷26¬BG÷28¬AW÷1¬~
400
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷f18n5wvc¬AD÷1575842400¬ADE÷1575842400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1575848868¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷p0pIb95d¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷98¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷30¬BG÷15¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷YFw0Nhrc¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷113¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷37¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Yi7j4cg3¬AD÷1575846000¬ADE÷1575846000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1575848328¬BX÷12¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷fVR8LWC9¬WV÷chicago-bulls¬AH÷49¬BB÷25¬BD÷24¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷C6x4MCc3¬WU÷miami-heat¬AG÷47¬BA÷16¬BC÷31¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bi0ILSrD¬AD÷1575846000¬ADE÷1575846000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1575850012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷lxsIJgzg¬WU÷philadelphia-76ers¬AG÷57¬BA÷27¬BC÷30¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷W0WMIDka¬WV÷toronto-raptors¬AH÷42¬BB÷22¬BD÷20¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SE6f3H89¬AD÷1575846000¬ADE÷1575846000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1575848279¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷65VCKjSF¬WU÷washington-wizards¬AG÷62¬BA÷25¬BC÷37¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷0SUGJAsM¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷65¬BB÷35¬BD÷30¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tIAb2yOF¬AD÷1575849600¬ADE÷1575849600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷vJTKIUdS¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷KCBmEl5q¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MFOSp9hr¬AD÷1575856800¬ADE÷1575856800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷hQ9eCSZe¬WV÷oklahoma-city-thunder¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷b3AiD8Kk¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷06NWqT7l¬AD÷1575858600¬ADE÷1575858600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷6TDaBnk2¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷8YirzWR2¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷UuSzqmNf¬AD÷1575936000¬ADE÷1575936000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷nPjnZks9¬WU÷indiana-pacers¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷fkjjY9dF¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8WQvr7x1¬AD÷1575937800¬ADE÷1575937800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷WEDJGsRs¬WU÷boston-celtics¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷Ew3OF1tl¬WV÷cleveland-cavaliers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jeGqsRi7¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷St7SELef¬WU÷houston-rockets¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷M36WDuB0¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xraMKnbJ¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷AiVQHX45¬WU÷chicago-bulls¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷vRZUGiKB¬WV÷toronto-raptors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ltZnto7D¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0f5zDaQ6¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷IVauCJuD¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2qNU4UqE¬AD÷1575939600¬ADE÷1575939600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷dMbqBweJ¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷APnRZMXJ¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tzMY3laK¬AD÷1575943200¬ADE÷1575943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷8A5UYtmQ¬WU÷phoenix-suns¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷EircU0es¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bBGw38EQ¬AD÷1575943200¬ADE÷1575943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷hrs1TKAm¬WU÷utah-jazz¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷MHo5SvQg¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0K25bSMs¬AD÷1575948600¬ADE÷1575948600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷08p9Rbu0¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷rXZDQIf6¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fs29cnxl¬AD÷1576022400¬ADE÷1576022400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷dzvIPxAC¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷jcwMOdPI¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j9eIeQ60¬AD÷1576026000¬ADE÷1576026000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷YHGQRSjt¬WU÷miami-heat¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷SvGUQn6n¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8p6Dd6if¬AD÷1576026000¬ADE÷1576026000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷UmxQNGvP¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷W8UbW8rP¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UafMfpM6¬AD÷1576033200¬ADE÷1576033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷O69wPQza¬WV÷new-york-knicks¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷trKYP6Lh¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~~
895
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Jste na stránce NBA výsledky v sekci Basketbal/USA. NBA livescore, konečné i průběžné výsledky, NBA tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NBA výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NBA jsou automaticky online aktualizované.
Příští zápasy: 08.12. Charlotte Hornets - Atlanta Hawks, 09.12. Miami Heat - Chicago Bulls, Philadelphia 76ers - Toronto Raptors, Washington Wizards - Los Angeles Clippers, Dallas Mavericks - Sacramento Kings, Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder, Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves, 10.12. Indiana Pacers - Los Angeles Clippers, Boston Celtics - Cleveland Cavaliers, Houston Rockets - Sacramento Kings, Chicago Bulls - Toronto Raptors, Milwaukee Bucks - Orlando Magic. Sledujte NBA livescore, výsledky, program zápasů a NBA tabulku.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist