NBA live výsledky, tabulka

Basketbal USA NBA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷nRRSHUBe¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552879145¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷Eke9oGIU¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷43¬BG÷24¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷jBWE6alt¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷102¬BB÷30¬BD÷19¬BF÷29¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷42xOIAdk¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552879868¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷IN10mxlI¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷23¬BC÷37¬BE÷27¬BG÷32¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷zad5nd3O¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷116¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷32¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷QBwKJjsq¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552868042¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷vX2dlIYB¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷91¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷pA3hkbJ5¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷28¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷26¬AW÷1¬~AA÷fTjhOWYR¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552868180¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷40epiKlg¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷43¬BG÷30¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷nPpkjv4a¬WV÷chicago-bulls¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷31¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷SrjjivMc¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552861566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷tYKfmccl¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷8fiinHCf¬WV÷toronto-raptors¬AH÷107¬BB÷21¬BD÷26¬BF÷37¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷GxhlPCJL¬AD÷1552851000¬ADE÷1552851000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552860443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷dzhxgtKt¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷125¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷43¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷Q9dth0Zn¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷130¬BB÷31¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷41¬AW÷1¬~AA÷YD2qQh4F¬AD÷1552842000¬ADE÷1552842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552850703¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷KAU8A8kE¬WV÷charlotte-hornets¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷21¬BH÷15¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷I5jQoPCD¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷32¬AW÷1¬~AA÷KAbuRYl9¬AD÷1552838400¬ADE÷1552838400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552848000¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷AumImor1¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷41¬BC÷22¬BE÷31¬BG÷30¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷42nMn5c7¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷123¬BB÷30¬BD÷36¬BF÷30¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷QmaySEZ2¬AD÷1552784400¬ADE÷1552784400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552793229¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷jwXGk7Dl¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷25¬BC÷32¬BE÷22¬BG÷23¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷WllElRSf¬WV÷indiana-pacers¬AH÷100¬BB÷36¬BD÷24¬BF÷15¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷nc0XSfKd¬AD÷1552784400¬ADE÷1552784400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552792860¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷f7ooeTkR¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷31¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷CnYCjmbr¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷98¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷8CUjK2Gd¬AD÷1552782600¬ADE÷1552782600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552791091¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷buhxckLE¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷34¬BC÷32¬BE÷34¬BG÷21¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷t4ssd9zL¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷116¬BB÷26¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷ULVnLr1j¬AD÷1552782600¬ADE÷1552782600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552791417¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷WYajZoT7¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷88¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷17¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷KlgYcV58¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷40¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷zaWrMOop¬AD÷1552782600¬ADE÷1552782600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552791143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷AJBsy8be¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷24¬BG÷36¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷hr1nzSD1¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷103¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷26¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷IsjCRpOM¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552787803¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷pxS2rj6L¬WU÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬AG÷136¬AT÷122¬BI÷14¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷37¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷2DM7sALR¬WV÷phoenix-suns¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷138¬AU÷122¬BJ÷16¬BB÷34¬BD÷32¬BF÷23¬BH÷33¬AW÷1¬~AA÷06uHQ4wT¬AD÷1552777200¬ADE÷1552777200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552786050¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷4M8ZxUTr¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷35¬BC÷34¬BE÷36¬BG÷30¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷bq8wxlqk¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷128¬BB÷37¬BD÷34¬BF÷32¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷vii8SQ8G¬AD÷1552753800¬ADE÷1552753800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552762866¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷COTfpCy9¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷43¬BC÷31¬BE÷31¬BG÷24¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷6oTbqWjF¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷120¬BB÷36¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷AHn4T6gA¬AD÷1552703400¬ADE÷1552703400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552712207¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷dGo8M8q2¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷45¬BG÷26¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷bLPjohM2¬WV÷chicago-bulls¬AH÷121¬BB÷34¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷37¬AW÷1¬~AA÷WQm0Unv4¬AD÷1552696200¬ADE÷1552696200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552703909¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷OlY0OUEk¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷IPn4NlUe¬WV÷new-york-knicks¬AH÷83¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷zafiW89i¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552703181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷QDhQUWyM¬WV÷phoenix-suns¬AH÷102¬BB÷31¬BD÷26¬BF÷28¬BH÷17¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷WjgMVCMF¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷25¬AW÷1¬~AA÷l2beVSOc¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552703137¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷vHdUTjiS¬WU÷miami-heat¬AG÷98¬BA÷37¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷18¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷pbZdPAaq¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷37¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷Me697PWj¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552703047¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷zPaDXYi3¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷110¬BA÷37¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷h0fIWh79¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷31¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷r57585Hp¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552699482¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷rVCR9Vad¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷31¬BG÷34¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷dY09YExc¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷35¬AW÷1¬~AA÷hQmoDo9T¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552699160¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷Wf9NABpj¬WV÷sacramento-kings¬AH÷114¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷25¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷lWJIBiVq¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷33¬BC÷29¬BE÷37¬BG÷24¬AW÷1¬~AA÷EZlsERgN¬AD÷1552690800¬ADE÷1552690800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552699044¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷ImTnHD7M¬WU÷washington-wizards¬AG÷110¬BA÷26¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷32¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷nNXjGXMS¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷40¬BD÷26¬BF÷29¬BH÷21¬AW÷1¬~~
3
1552931860
1117
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷EXJEuY32¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷QTOR3cYb¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷YgOV2Hm5¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0UVWGlR1¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷4EzJ5J3n¬WU÷washington-wizards¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷nwQN4wJh¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hOIIvhJ8¬AD÷1552951800¬ADE÷1552951800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷CpNZ1y3B¬WU÷boston-celtics¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷f9Cv1eIH¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷M5kfjby4¬AD÷1552951800¬ADE÷1552951800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷nojeoyS0¬WU÷toronto-raptors¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷t8kapes7¬WV÷new-york-knicks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ljCRxWmL¬AD÷1552953600¬ADE÷1552953600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷4r2Efgeo¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷rTXf3oao¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AaDNwCYE¬AD÷1552953600¬ADE÷1552953600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8CGr0FXN¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷2ZFnaZnU¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rDBVyj3R¬AD÷1552955400¬ADE÷1552955400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷MJWb25Ei¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷GtW21PTc¬WV÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4GHdX9Br¬AD÷1552960800¬ADE÷1552960800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷SGZ60qq4¬WU÷phoenix-suns¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷AuPBa3bA¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nu71WTQl¬AD÷1552962600¬ADE÷1552962600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷lWNFbNDG¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷I5SJcsTM¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QV55Vmte¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷ddRNd1rT¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷2w4jhLjp¬WV÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f5A9U7e1¬AD÷1553038200¬ADE÷1553038200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷Gt8fiu6j¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷UqdxGOri¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷z1mdhBm8¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷8APpCtrG¬WV÷los-angeles-lakers¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷EmQtDMS9¬WU÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Ye9DTRA7¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷8zetFrbc¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷zcRxE2D3¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4i0iV2E¬AD÷1553047200¬ADE÷1553047200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷MDTlB0cM¬WU÷sacramento-kings¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷4xJgAKCS¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷t0FTZ2Xt¬AD÷1553049000¬ADE÷1553049000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷6o5L5vLq¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷zL9P4bzj¬WV÷indiana-pacers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgUYW0Ha¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷04lOPaCF¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷GE7h8Xtr¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷02VUXt2g¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷SjjGRLs3¬WU÷orlando-magic¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷MDkKQuc9¬WV÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KjEXYMnm¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷GGnCS1Sd¬WV÷boston-celtics¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷EB8T3Ikd¬WU÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YFTxWKW5¬AD÷1553124600¬ADE÷1553124600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷f56d7idl¬WU÷new-york-knicks¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷lS506BBf¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UsNoUb1I¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷OpbD39eD¬WU÷chicago-bulls¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷jineShYD¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nJXtVvnC¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷2V945VQ0¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷pfa94kt7¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YLkTIGO¬AD÷1553128200¬ADE÷1553128200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷UsoaRCmK¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷C6z4QW2Q¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z9gbkIjA¬AD÷1553131800¬ADE÷1553131800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷fBg3qFdD¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷dGXo8bZD¬WV÷toronto-raptors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dlFXi2gP¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷lSRVLjBs¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷rkRZKAQm¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1552931860
181
Nápověda: Jste na stránce NBA výsledky v sekci Basketbal/USA. NBA livescore, konečné i průběžné výsledky, NBA tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NBA výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NBA jsou automaticky online aktualizované.
Příští zápasy: 19.03. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons, Washington Wizards - Utah Jazz, Boston Celtics - Denver Nuggets, Toronto Raptors - New York Knicks, Oklahoma City Thunder - Miami Heat, San Antonio Spurs - Golden State Warriors, Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans, Phoenix Suns - Chicago Bulls, Portland Trail Blazers - Indiana Pacers, 20.03. Charlotte Hornets - Philadelphia 76ers, Atlanta Hawks - Houston Rockets, Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers. Sledujte NBA livescore, výsledky, program zápasů a NBA tabulku.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist