Basketbal »Argentina » Liga A » 2017/2018

results
3
1505879153
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ARGENTINA: Liga A - 1. fáze¬ZEE÷tjTLs3Kk¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷EuYgKnY1¬ZD÷p¬ZE÷Q7BYh4Xt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_tjTLs3Kk¬ZJ÷29¬ZL÷/basketbal/argentina/liga-a/¬ZX÷03Argentina 009entina0010000000157000Liga A - 1. 016. fáze000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷rmI4GiI1¬AD÷1505955600¬ADE÷1505955600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salta¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salta¬WU÷salta¬WN÷ATE¬AF÷Atenas¬WV÷atenas¬AN÷n¬~AA÷djM8FBX7¬AD÷1506034800¬ADE÷1506034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro-carril-oeste¬AN÷n¬~AA÷be0iveA8¬AD÷1506038400¬ADE÷1506038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentino¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentino¬WU÷argentino¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AN÷n¬~AA÷xnaewFPE¬AD÷1506040200¬ADE÷1506040200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin¬WU÷san-martin¬WN÷UNI¬AF÷La Union¬WV÷la-union¬AN÷n¬~AA÷pCbaxZvL¬AD÷1506042000¬ADE÷1506042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quimsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷Quimsa¬WU÷quimsa¬WN÷INS¬AF÷Instituto de Cordoba¬WV÷instituto-de-cordoba¬AN÷n¬~AA÷O2c3ygfR¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷OBR¬AF÷Obras¬WV÷obras¬AN÷n¬~AA÷UqzWWC2r¬AD÷1506124800¬ADE÷1506124800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia¬WU÷gimnasia¬WN÷PEN¬AF÷Penarol¬WV÷penarol¬AN÷n¬~AA÷rmvzWWHl¬AD÷1506126600¬ADE÷1506126600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones Mercedes¬WV÷comunicaciones-mercedes¬AN÷n¬~AA÷xAwvVjXf¬AD÷1506209400¬ADE÷1506209400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weber Bahia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Weber Bahia¬WU÷weber-bahia¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AN÷n¬~AA÷G0xrUAn1¬AD÷1506213000¬ADE÷1506213000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regatas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regatas¬WU÷regatas¬WN÷UNI¬AF÷La Union¬WV÷la-union¬AN÷n¬~AA÷YyXnTU17¬AD÷1506214800¬ADE÷1506214800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INS¬AF÷Instituto de Cordoba¬WV÷instituto-de-cordoba¬WM÷OLI¬AE÷Olimpico¬WU÷olimpico¬AN÷n¬~AA÷CSVjSlHD¬AD÷1506294000¬ADE÷1506294000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin¬WU÷san-martin¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷QVJYjYgE¬AD÷1506384000¬ADE÷1506384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hispano Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CDH¬AE÷Hispano Americano¬WU÷hispano-americano¬WN÷ZEN¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷OGxxjh9K¬AD÷1506384000¬ADE÷1506384000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penarol¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentino¬WV÷argentino¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AN÷n¬~
3
1505879153
80
Nápověda: Jste na stránce Liga A 2017/2018 výsledky v sekci Basketbal/Argentina. Liga A 2017/2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, Liga A 2017/2018 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Liga A 2017/2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Liga A 2017/2018 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist