Basketbal »Izrael » Pohár » 2017/2018

results
3
1508219830
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷hEml0Ts8¬ZD÷p¬ZE÷KSTp0qTp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0010000000169000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷A92uXu6P¬AD÷1508342400¬ADE÷1508342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Afula¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷H. Afula¬WU÷h-afula¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷nVg7SaEt¬AD÷1508344200¬ADE÷1508344200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬WU÷maccabi-raanana¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷UgqCRJTn¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AN÷n¬~AA÷xKnKPcba¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Yavne¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬WU÷elitzur-yavne¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷GAoOOHD5¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Galil Elion Safed¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Galil Elion Safed¬WU÷hapoel-galil-elion-safed¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷8prGQwqg¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Ramat Gan¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬WV÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷bZzTNyTB¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷td144mSj¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷A9vXMerI¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rehovot¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot¬WU÷maccabi-rehovot¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair¬WV÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬AN÷n¬~AA÷25205TCp¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Migdal Haemek¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Migdal Haemek¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬WN÷MAN¬AF÷M. Hod Hasharon¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬AN÷n¬~
3
1508219830
10
Nápověda: Jste na stránce Pohár 2017/2018 výsledky v sekci Basketbal/Izrael. Pohár 2017/2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, Pohár 2017/2018 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Pohár 2017/2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Pohár 2017/2018 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist