Basketbal »Svět » Přátelské zápasy klubů » 2017

Přátelské zápasy klubů
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/svet/pratelske-zapasy-klubu/¬ZX÷03Svět 004......0070000000169000Přátelské zá022 klubů000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷pC6zSVyS¬AD÷1505750400¬ADE÷1505750400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj Napoca (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷Cluj Napoca (Rou)¬WU÷csu-cluj-napoca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷17¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷BMT¬AF÷Mures (Rou)¬WV÷mures¬AH÷79¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷6L7WSBML¬AD÷1505728800¬ADE÷1505728800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rodniki Izhevsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROD¬AE÷Rodniki Izhevsk (Rus)¬WU÷rodniki-izhevsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷20¬BC÷10¬BE÷20¬BG÷28¬WN÷RYA¬AF÷Ryazan (Rus)¬WV÷ryazan¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷16¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷2qHYSAf2¬AD÷1505692800¬ADE÷1505692800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flamengo (Bra)¬WU÷flamengo¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷28¬BG÷13¬WN÷EST¬AF÷Weber Bahia (Arg)¬WV÷weber-bahia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷16¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷MBQwvy33¬AD÷1505669400¬ADE÷1505669400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gran Canaria (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guaros de Lara (Ven)¬WV÷guaros-de-lara¬AH÷73¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷18¬WM÷GRA¬AE÷Gran Canaria (Esp)¬WU÷gran-canaria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷17¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷rLRZvHmc¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clavijo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clavijo (Esp)¬WU÷clavijo¬AG÷72¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷14¬WN÷PAL¬AF÷Palencia (Esp)¬WV÷palencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷16¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷4EIxBxZG¬AD÷1505664000¬ADE÷1505664000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cantu (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Cantu (Ita)¬WU÷cantu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷24¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷10¬WN÷CAP¬AF÷Capo d'Orlando (Ita)¬WV÷pierrel-cd-orlando¬AH÷62¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷byItAdlN¬AD÷1505664000¬ADE÷1505664000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana (Isr)¬WU÷maccabi-raanana¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷17¬BG÷18¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷31¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷ABLp9G3T¬AD÷1505664000¬ADE÷1505664000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panathinaikos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panathinaikos (Gre)¬WU÷panathinaikos¬AG÷60¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskva (Rus)¬WV÷cska-moskva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷12¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷tGmiGXAd¬AD÷1505660400¬ADE÷1505660400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apoel (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷Apoel (Cyp)¬WU÷apoel¬AG÷69¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷15¬BG÷18¬WN÷ETH¬AF÷Etha Encomi (Cyp)¬WV÷etha-encomi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷18¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷8nPTCb44¬AD÷1505660400¬ADE÷1505660400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gipuzkoa (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Gipuzkoa (Esp)¬WU÷gipuzkoa-basket¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷92¬AT÷80¬BI÷12¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷MUR¬AF÷Murcia (Esp)¬WV÷murcia¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷80¬BJ÷6¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷15¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷UeQPDvkb¬AD÷1505658600¬ADE÷1505658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levice (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levice (Svk)¬WU÷levice¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷7¬BG÷17¬WN÷JAN¬AF÷Geneva Lions (Sui)¬WV÷geneva-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷11¬BF÷20¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷SCqmHDej¬AD÷1505653200¬ADE÷1505653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosa Radom (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUB¬AF÷Lublin (Pol)¬WV÷start-lublin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷35¬BH÷21¬WM÷ROS¬AE÷Rosa Radom (Pol)¬WU÷rosa-radom¬AG÷83¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷11¬BG÷36¬AN÷n¬~AA÷zZQLEKZi¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lietuvos Rytas (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Lietuvos Rytas (Ltu)¬WU÷lietuvos-rytas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷30¬BC÷17¬BE÷27¬BG÷20¬WN÷NEP¬AF÷Neptunas (Ltu)¬WV÷neptunas¬AH÷82¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷YkpqIgtp¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prievidza (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prievidza (Svk)¬WU÷prievidza¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷OPA¬AF÷Opava (Cze)¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷21¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷z36QmxDo¬AD÷1505646900¬ADE÷1505646900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuenlabrada (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes (Esp)¬WV÷estudiantes¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷21¬WM÷FUE¬AE÷Fuenlabrada (Esp)¬WU÷fuenlabrada¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷14¬BC÷31¬BE÷26¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷YcSsPhzo¬AD÷1505646000¬ADE÷1505646000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tofas (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOF¬AE÷Tofas (Tur)¬WU÷tofas¬AG÷66¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷9¬BG÷20¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes (Tur)¬WV÷anadolu-efes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷869y5A6Q¬AD÷1505644200¬ADE÷1505644200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barcelona (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barcelona (Esp)¬WU÷barcelona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷22¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷TEN¬AF÷Tenerife (Esp)¬WV÷tenerife¬AH÷62¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷MVMHF0Ko¬AD÷1505644200¬ADE÷1505644200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia (Pol)¬WU÷sk-legia-warszawa¬AG÷82¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot (Pol)¬WV÷trefl-sopot¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷KQrZjHso¬AD÷1505642400¬ADE÷1505642400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey (Rus)¬WU÷enisey-krasnoyarsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷15¬BG÷24¬WN÷TAR¬AF÷Tartu Ulikool (Est)¬WV÷tartu-ulikool¬AH÷59¬BB÷13¬BD÷11¬BF÷16¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷r1L58qDI¬AD÷1505642400¬ADE÷1505642400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nymburk (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬AE÷Nymburk (Cze)¬WU÷nymburk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷18¬BG÷23¬WN÷STE¬AF÷BC Steaua Bucuresti (Rou)¬WV÷steaua-turabo¬AH÷84¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷WltGTYRT¬AD÷1505638800¬ADE÷1505638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baskonia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Baskonia (Esp)¬WU÷saski-baskonia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jeruzalém (Isr)¬WV÷hapoel-jeruzalem¬AH÷77¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷pS030UEs¬AD÷1505638800¬ADE÷1505638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jindřichův Hradec (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIN¬AE÷Jindřichův Hradec (Cze)¬WU÷jindrichuv-hradec¬AG÷88¬BA÷9¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷UST¬AF÷Ústí n. Labem (Cze)¬WV÷usti-nad-labem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷2FyCUECN¬AD÷1505631600¬ADE÷1505631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPL¬AF÷Split (Cro)¬WV÷split¬AH÷73¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷17¬WM÷BEI¬AE÷Beijing (Chn)¬WU÷beijing¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷UuO1XCYs¬AD÷1505613600¬ADE÷1505613600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weber Bahia (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Weber Bahia (Arg)¬WU÷weber-bahia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷24¬WN÷REA¬AF÷Real Club (Per)¬WV÷real-club¬AH÷38¬BB÷8¬BD÷10¬BF÷5¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷OboZygQQ¬AD÷1505606400¬ADE÷1505606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regatas Lima (Per)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regatas Lima (Per)¬WU÷regatas-lima¬AG÷44¬BA÷15¬BC÷11¬BE÷6¬BG÷12¬WN÷FLA¬AF÷Flamengo (Bra)¬WV÷flamengo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷27¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷bHiG2tCg¬AD÷1505590200¬ADE÷1505590200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Granada (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Granada (Esp)¬WU÷granada¬AZ÷0¬AG÷93¬AT÷89¬BI÷4¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷21¬WN÷GUA¬AF÷Guaros de Lara (Ven)¬WV÷guaros-de-lara¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷96¬AU÷89¬BJ÷7¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷Y9ItW2x8¬AD÷1505586600¬ADE÷1505586600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cremona (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Cremona (Ita)¬WU÷cremona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷ORZ¬AF÷Orzi Basket (Ita)¬WV÷orzi-basket¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷xrqNvet8¬AD÷1505586600¬ADE÷1505586600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virtus Bologna (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virtus Bologna (Ita)¬WU÷virtus-bologna¬AG÷68¬BA÷12¬BC÷29¬BE÷15¬BG÷12¬WN÷SAK¬AF÷Sakarya BB (Tur)¬WV÷sakarya-buyuksehir¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷16¬BD÷12¬BF÷27¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷t20ZXO7e¬AD÷1505583000¬ADE÷1505583000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Casale Monferrato (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Casale Monferrato (Ita)¬WU÷fastweb-casale¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷22¬WN÷ANT¬AF÷Antibes (Fra)¬WV÷antibes¬AH÷57¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷11¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷zPawXrN1¬AD÷1505583000¬ADE÷1505583000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oviedo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OVI¬AE÷Oviedo (Esp)¬WU÷oviedo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷15¬BG÷17¬WN÷IRA¬AF÷Iraurgi SB (Esp)¬WV÷iraurgi-saski-baloia¬AH÷68¬BB÷17¬BD÷11¬BF÷21¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷2B1VY4hk¬AD÷1505582100¬ADE÷1505582100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Unicaja (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unicaja (Esp)¬WU÷unicaja¬AZ÷0¬AG÷109¬AT÷98¬BI÷11¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷33¬BG÷24¬WN÷GRA¬AF÷Gran Canaria (Esp)¬WV÷gran-canaria¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷110¬AU÷98¬BJ÷12¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷6JGu9rZP¬AD÷1505581200¬ADE÷1505581200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atomeromu SE Paks (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATO¬AE÷Atomeromu SE Paks (Hun)¬WU÷atomeromu-se-paks¬AG÷69¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷SVI¬AF÷Svitavy (Cze)¬WV÷svitavy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷pz7QZpwq¬AD÷1505581200¬ADE÷1505581200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mega Leks (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEG¬AE÷Mega Leks (Srb)¬WU÷kk-mega-leks¬AG÷78¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷22¬WN÷BES¬AF÷Besiktas (Tur)¬WV÷besiktas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷11¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷C0g842ss¬AD÷1505581200¬ADE÷1505581200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SAM Massagno (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷SAM Massagno (Sui)¬WU÷sam-massagno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷14¬BG÷25¬WN÷LEG¬AF÷Legnano (Ita)¬WV÷legnano¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷26¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷jihC3Mdm¬AD÷1505581200¬ADE÷1505581200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷s.Oliver Wurzburg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUR¬AE÷s.Oliver Wurzburg (Ger)¬WU÷wurzburg¬AG÷85¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷18¬WN÷ATH¬AF÷AEK Athény (Gre)¬WV÷aek-atheny¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷24¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷vDOgousJ¬AD÷1505579400¬ADE÷1505579400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koszalin (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOS¬AE÷Koszalin (Pol)¬WU÷koszalin¬AG÷86¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷17¬WN÷LON¬AF÷London Lions (Eng)¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷12¬BD÷27¬BF÷23¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷hGCyAOJJ¬AD÷1505579400¬ADE÷1505579400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levice (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OPA¬AF÷Opava (Cze)¬WV÷opava¬AH÷89¬BB÷15¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷31¬WM÷LEV¬AE÷Levice (Svk)¬WU÷levice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷17¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷0MPknLRC¬AD÷1505577600¬ADE÷1505577600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crvena zvezda (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda (Srb)¬WU÷crvena-zvezda-mts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban (Rus)¬WV÷lokomotiv-kuban¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷nX2roVmk¬AD÷1505575800¬ADE÷1505575800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Torun (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Torun (Pol)¬WU÷torun¬AG÷67¬BA÷22¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷15¬WN÷STE¬AF÷BC Steaua Bucuresti (Rou)¬WV÷steaua-turabo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷roVpm1C6¬AD÷1505575800¬ADE÷1505575800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UBSC Graz (Aut)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAS¬AF÷Basket Flames (Aut)¬WV÷basket-flames¬AH÷59¬BB÷18¬BD÷11¬BF÷12¬BH÷18¬WM÷UBS¬AE÷UBSC Graz (Aut)¬WU÷ubsc-graz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷hA3vnBYr¬AD÷1505574000¬ADE÷1505574000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neptunas (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEP¬AE÷Neptunas (Ltu)¬WU÷neptunas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷TAR¬AF÷Tartu Ulikool (Est)¬WV÷tartu-ulikool¬AH÷79¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷22¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷4fWtlsc0¬AD÷1505570400¬ADE÷1505570400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braunschweig (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braunschweig (Ger)¬WU÷braunschweig¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg (Ger)¬WV÷hamburg¬AH÷85¬BB÷27¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷zZOD4JlA¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anwil Wloclawek (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Wloclawek (Pol)¬WU÷anwil-wloclawek¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷35¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷26¬WN÷NYM¬AF÷Nymburk (Cze)¬WV÷nymburk¬AH÷85¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷IiwONIpQ¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LG Sakers (Kor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷LG Sakers (Kor)¬WU÷lg-sakers¬AG÷76¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷SPL¬AF÷Split (Cro)¬WV÷split¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷18¬BD÷13¬BF÷25¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷GptB3w4G¬AD÷1505566800¬ADE÷1505566800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lietuvos Rytas (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Lietuvos Rytas (Ltu)¬WU÷lietuvos-rytas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷31¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷12¬WN÷ENI¬AF÷Enisey (Rus)¬WV÷enisey-krasnoyarsk¬AH÷76¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷zXuoBO6I¬AD÷1505561400¬ADE÷1505561400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pinar Karsiyaka (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIN¬AE÷Pinar Karsiyaka (Tur)¬WU÷pinar-karsiyaka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷19¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora (Pol)¬WV÷zielona-gora¬AH÷70¬BB÷20¬BD÷13¬BF÷14¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷naJKRKm6¬AD÷1505559600¬ADE÷1505559600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bayern (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayern (Ger)¬WU÷bayern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷REA¬AF÷Real Madrid (Esp)¬WV÷real-madrid¬AH÷72¬BB÷11¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷v1vKObVJ¬AD÷1505559600¬ADE÷1505559600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing (Chn)¬WU÷beijing¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷18¬BG÷27¬WN÷NSM¬AF÷NS Matrix (Mys)¬WV÷ns-matrix¬AH÷93¬BB÷16¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷8A9lC4iC¬AD÷1505556000¬ADE÷1505556000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CB L'Hospitalet (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHO¬AE÷CB L'Hospitalet (Esp)¬WU÷cb-l-hospitalet¬AG÷63¬BA÷20¬BC÷12¬BE÷16¬BG÷15¬WN÷PRA¬AF÷Prat Joventut (Esp)¬WV÷prat-joventut¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷14¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷UJApDpx6¬AD÷1505556000¬ADE÷1505556000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kolín (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolín (Cze)¬WU÷kolin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷22¬WN÷BRN¬AF÷Brno (Cze)¬WV÷brno¬AH÷72¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷24¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷xd0y0FhJ¬AD÷1505548800¬ADE÷1505548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Liusui (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Liusui (Chn)¬WU÷guangzhou-liusui¬AG÷74¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷12¬WN÷TOC¬AF÷Tochigi Brex (Jpn)¬WV÷tochigi-brex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷QLdX0ewD¬AD÷1505541600¬ADE÷1505541600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kano Pillars (Nig)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUB¬AF÷Fubon Braves (Tpe)¬WV÷fubon-braves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷34¬BH÷26¬WM÷KAN¬AE÷Kano Pillars (Nig)¬WU÷kano-pillars¬AG÷68¬BA÷10¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷zmrITnI0¬AD÷1505529000¬ADE÷1505529000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flamengo (Bra)¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬BA÷16¬BC÷11¬BE÷13¬BG÷22¬WN÷EST¬AF÷Weber Bahia (Arg)¬WV÷weber-bahia¬AH÷58¬BB÷9¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷C0D3iIu4¬AD÷1505524500¬ADE÷1505524500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aguada (Uru)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Aguada (Uru)¬WU÷aguada¬AG÷77¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷ATE¬AF÷Atenas (Arg)¬WV÷atenas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷24¬BD÷20¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷MqvEUS2f¬AD÷1505517300¬ADE÷1505517300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bigua (Uru)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penarol (Arg)¬WV÷penarol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷26¬WM÷BUL¬AE÷Bigua (Uru)¬WU÷bigua¬AG÷55¬BA÷17¬BC÷10¬BE÷16¬BG÷12¬AN÷n¬~
3
1505827336
370
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/svet/pratelske-zapasy-klubu/¬ZX÷03Svět 004......0070000000169000Přátelské zá022 klubů000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷OhIUTjud¬AD÷1505685600¬ADE÷1505685600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regatas Lima (Per)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regatas Lima (Per)¬WU÷regatas-lima¬WN÷REA¬AF÷Real Club (Per)¬WV÷real-club¬AN÷n¬~AA÷23mh34lL¬AD÷1505833200¬ADE÷1505833200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Samara SGEU (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Samara SGEU (Rus)¬WU÷samara-sgeu¬WN÷IRK¬AF÷Irkutsk (Rus)¬WV÷irkutsk¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Q1rTL90H¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AEK Athény (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATH¬AE÷AEK Athény (Gre)¬WU÷aek-atheny¬WN÷UNI¬AF÷Unics Kazaň (Rus)¬WV÷unics-kazan¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷E3AkwBVi¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Fehérvár (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Alba Fehérvár (Hun)¬WU÷alba-fehervar¬WN÷KTE¬AF÷KTE-Duna (Hun)¬WV÷kte-duna¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷zJhOe1dP¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cholet (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Cholet (Fra)¬WU÷cholet¬WN÷GAL¬AF÷Galatasaray (Tur)¬WV÷galatasaray¬AN÷n¬~AA÷Wv5fxVpb¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lavrio (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Lavrio (Gre)¬WU÷lavrio¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskva (Rus)¬WV÷cska-moskva¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷AV3byk04¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rehovot (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot (Isr)¬WU÷maccabi-rehovot¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan (Isr)¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷lpsoSpNj¬AD÷1505840400¬ADE÷1505840400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Le Havre (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Le Havre (Fra)¬WU÷le-havre¬WN÷ORL¬AF÷Orleans (Fra)¬WV÷orleans¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4IUl4pZE¬AD÷1505847600¬ADE÷1505847600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Murcia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Murcia (Esp)¬WU÷murcia¬WN÷GUA¬AF÷Guaros de Lara (Ven)¬WV÷guaros-de-lara¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷A9tsWcH6¬AD÷1506992400¬ADE÷1506992400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings (Aus)¬WV÷sydney-kings¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷4WuoVHWC¬AD÷1507165200¬ADE÷1507165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷rNvkUynJ¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬WV÷melbourne-united¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷KvOXhLOJ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬WV÷brisbane-bullets¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns (Usa)¬WU÷phoenix-suns¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷bVMyhuvQ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~~
3
1505827336
14
Nápověda: Jste na stránce Přátelské zápasy klubů 2017 výsledky v sekci Basketbal/Svět. Přátelské zápasy klubů 2017 livescore, konečné i průběžné výsledky, Přátelské zápasy klubů 2017 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Přátelské zápasy klubů 2017 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Přátelské zápasy klubů 2017 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist