Fotbal »Austrálie » NPL Queensland » 2017

NPL Queensland
Loading ...
results
1
1487990152
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIE: NPL Queensland¬ZEE÷G8PFBMll¬ZB÷24¬ZY÷Austrálie¬ZC÷EFbY79Hp¬ZD÷p¬ZE÷2krnJND0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_G8PFBMll¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/australie/npl-queensland/¬ZX÷00Austrálie 009trálie0060000000157000NPL Queensla014nsland000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrálie¬~AA÷4QpS0v3g¬AD÷1488009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NTF¬AF÷Northern Fury¬WV÷northern-fury¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ANR4qwYI¬AD÷1488009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympic FC¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLY¬AE÷Olympic FC¬WU÷olympic-fc¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬WV÷brisbane-roar¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷jJ4i7tQP¬AD÷1488011400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬WV÷swq-thunder¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CS5m8MAJ¬AD÷1488011400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷F.N.Q. Heat¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FNQ¬AE÷F.N.Q. Heat¬WU÷f-n-q-heat¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast City¬WV÷gold-coast-city¬AN÷n¬~AA÷rBdJ20Yt¬AD÷1488013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬WU÷western-pride¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷M1eN1Kmm¬AD÷1488081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunshine Coast¬WU÷sunshine-coast¬WN÷RED¬AF÷Redlands¬WV÷redlands¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ITlWabIa¬AD÷1488531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬WU÷redlands¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷CjlzaIX5¬AD÷1488610800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SWQ Thunder¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷SWQ Thunder¬WU÷swq-thunder¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AN÷n¬~AA÷jsmvbxmC¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬WU÷brisbane-strikers¬WN÷MOR¬AF÷Moreton Bay Utd¬WV÷moreton-bay-utd¬AN÷n¬~AA÷I3Jzcd2I¬AD÷1488616200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast City¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬WV÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷8WUo4D9o¬AD÷1488618000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Fury¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NTF¬AE÷Northern Fury¬WU÷northern-fury¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AN÷n¬~AA÷fTt4uUWp¬AD÷1488618900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane U21¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane U21¬WU÷brisbane-roar¬WN÷WES¬AF÷Western Pride¬WV÷western-pride¬AN÷n¬~AA÷MZYk3XOi¬AD÷1489215600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬WU÷redlands¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷YwGBb9wN¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷NTF¬AF÷Northern Fury¬WV÷northern-fury¬AN÷n¬~AA÷4bOf2ivb¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷F.N.Q. Heat¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FNQ¬AE÷F.N.Q. Heat¬WU÷f-n-q-heat¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~AA÷rkNb1Bg4¬AD÷1489222800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬WU÷western-pride¬WN÷OLY¬AF÷Olympic FC¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷COR20V8A¬AD÷1489223700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬WV÷brisbane-roar¬AN÷n¬~~
1
1487990152
132
Stáhněte si zdarma naši aplikaci!
 
Nápověda: Jste na stránce NPL Queensland live výsledky v sekci Fotbal/Austrálie. NPL Queensland 2017 livescore, konečné i průběžné výsledky, NPL Queensland 2017 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky NPL Queensland 2017 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce NPL Queensland 2017 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist