Hokej »USA » NHL » 2014/2015

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZC÷jytwvQhq¬ZD÷t¬ZE÷OpGakKc6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000108000NHL.........003......¬~AA÷SODLhHKM¬AD÷1427846400¬AB÷3¬AC÷11¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1427861940|¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷MoDPiyzT¬AD÷1427846400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷1¬AV÷1427859430|¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷h6L8eJz4¬AD÷1427844600¬AB÷3¬AC÷11¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷1¬AV÷1427859382|¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷bqM4daLc¬AD÷1427844600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1427859369|¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷AV3GfOXJ¬AD÷1427842800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1427859331|¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Snpmk2es¬AD÷1427842800¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1427859356|¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷M57KgrmQ¬AD÷1427842800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬AX÷1¬AV÷1427859345|¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷dSFYVveJ¬AD÷1427767200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷1¬AV÷1427779118|¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷n9I0cu6i¬AD÷1427763600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷1¬AV÷1427777429|¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷p4vIYeTj¬AD÷1427761800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬AX÷1¬AV÷1427773574|¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬AS÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷IyHUWKuD¬AD÷1427761800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1427773589|¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6DuEZyEp¬AD÷1427760000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1427773524|¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ELmnvI5T¬AD÷1427758200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1427773559|¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷00MPX0Q6¬AD÷1427671800¬AB÷3¬AC÷11¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1427685325|¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zVlrubjN¬AD÷1427671800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷1¬AV÷1427685340|¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷M9NLYtB0¬AD÷1427670000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷1¬AV÷1427682080|¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~
4
1427898095
1255
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZB÷200¬ZC÷jytwvQhq¬ZD÷t¬ZE÷OpGakKc6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000108000NHL.........003......¬~AA÷b74imerp¬AD÷1427931000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6wqilMAm¬AD÷1427932800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬OA÷team¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tWgdnFcj¬AD÷1427940000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬OA÷team¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zDmemtQg¬AD÷1427941800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬OB÷team¬AL÷{"1":[{"BN":"Nova Sport","BU":"http:\/\/tvprogram.nova.cz"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷E3nan0u0¬AD÷1428015600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷dSy4oKf6¬AD÷1428017400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷AVu8pvAC¬AD÷1428017400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬OA÷team¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷KMh0oZCd¬AD÷1428017400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬OA÷team¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷YwdsAIkc¬AD÷1428017400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬OA÷team¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷4huCqbPI¬AD÷1428019200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷CUfo9x53¬AD÷1428019200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬OB÷team¬AL÷{"1":[{"BN":"Nova Sport","BU":"http:\/\/tvprogram.nova.cz"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/46\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":126,"BN":"Fortuna"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷fgpj8dK9¬AD÷1428021000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷8dlf7GZF¬AD÷1428028200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬OA÷team¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/46\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":126,"BN":"Fortuna"},{"BU":"\/bookmaker\/49\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":147,"BN":"Tipsport"}]}¬AW÷1¬~AA÷rqvGrIvP¬AD÷1428102000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷2Jmb6zkM¬AD÷1428102000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬OA÷team¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/46\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":126,"BN":"Fortuna"}]}¬AW÷1¬~AA÷p4WliArP¬AD÷1428107400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬OA÷team¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷nDIGnUjt¬AD÷1428112800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬OB÷team¬AL÷{"1":[{"BN":"FANDA","BU":"http:\/\/fanda.nova.cz\/"},{"BN":"Nova Sport","BU":"http:\/\/tvprogram.nova.cz"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/46\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":126,"BN":"Fortuna"}]}¬AW÷1¬~AA÷tzIKol6n¬AD÷1428112800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬OA÷team¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷fwMOp8Lh¬AD÷1428166800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷0¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬OA÷team¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/46\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":126,"BN":"Fortuna"}]}¬AW÷1¬~AA÷x2BTqSza¬AD÷1428170400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"}]}¬AW÷1¬~AA÷tAn25f4S¬AD÷1428174000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬OA÷team¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":84,"BN":"bet365"},{"BU":"\/bookmaker\/46\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-raSaQ9yA.png?bookmaker","IO":126,"BN":"Fortuna"}]}¬AW÷1¬~
4
1427898095
81
Nápověda: Jste na stránce NHL výsledky v sekci Hokej/USA. NHL livescore, konečné i průběžné výsledky, NHL tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na LiveSportu. Kromě stránky NHL výsledky můžete na LiveSportu sledovat přes 100 hokejových událostí z více než 15 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NHL jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist