Hokej »USA » NHL » 2015/2016

results
4
1441284593
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Příprava¬ZB÷200¬ZC÷vgn4eSmb¬ZD÷t¬ZE÷WnD2Fobq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷01USA.........003......00000086000NHL - Přípra014íprava¬~AA÷6LD4fNh6¬AD÷1442781000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬OB÷team¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷KOH8gs8C¬AD÷1442790000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬OA÷team¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷2LlTziE6¬AD÷1442793600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬OB÷team¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷2m7Dh1NI¬AD÷1442876400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tv6HiLxP¬AD÷1442876400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬OA÷team¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fe9bG4FP¬AD÷1442876400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬AX÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬OB÷team¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷ppvYZATC¬AD÷1442876400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬OA÷team¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷d4eQBONt¬AD÷1442876400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬OA÷team¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷OzwxZUrJ¬AD÷1442878200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷CjWJcELJ¬AD÷1442878200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬OA÷team¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷vTpVArwm¬AD÷1442880000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬OA÷team¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jsVNdYzQ¬AD÷1442883600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬OB÷team¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷dO7jhhqs¬AD÷1442883600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬OA÷team¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷8bBfiCbm¬AD÷1442883600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hWlZ92hg¬AD÷1442887200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬OA÷team¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nglw9M7a¬AD÷1442962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬OB÷team¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷Qqms8tN5¬AD÷1442962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬OA÷team¬WN÷STL¬AF÷St.Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rLsn70xC¬AD÷1442962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬OA÷team¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷MBtj6KiI¬AD÷1442962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬OA÷team¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷GYuf5v7O¬AD÷1442964600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬OB÷team¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷2LAbjWDg¬AD÷1442964600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷S8qb4bMU¬AD÷1442964600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬OA÷team¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tC92kjTa¬AD÷1442966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.Louis Blues¬AX÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬OB÷team¬WM÷STL¬AE÷St.Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷bm47lAr6¬AD÷1442966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬OA÷team¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fac29jJu¬AD÷1442968200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬OA÷team¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷xv3BmUcC¬AD÷1442970000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬OA÷team¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷W02FnlDI¬AD÷1442973600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬OA÷team¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Ykd68AYo¬AD÷1442975400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬OA÷team¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬OB÷team¬AN÷n¬~
4
1441284593
1334
Nápověda: Jste na stránce NHL výsledky v sekci Hokej/USA. NHL livescore, konečné i průběžné výsledky, NHL tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na LiveSportu. Kromě stránky NHL výsledky můžete na LiveSportu sledovat přes 100 hokejových událostí z více než 15 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce NHL jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist