Pohár livescore, výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Rumunsko

Pohár
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNSKO: Pohár¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunsko¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/rumunsko/pohar/¬ZX÷00Rumunsko 008munsko0040000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunsko¬~AA÷vN75SV88¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬JA÷OUrvVerB¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷0GaaXriT-QJEX7dd0.png¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬JB÷IirrUFcH¬WV÷inainte-modelu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷rePZcW9N-KClMER2g.png¬~AA÷nZVvCAOR¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bacau¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Bacau¬JA÷hpRlXQ7s¬WU÷csm-bacau¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlaul¬JB÷n7QhWpNm¬WV÷ceahlaul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬OB÷IsmVfxjC-pONvRsON.png¬~AA÷WKnpLm1r¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bisnov¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIS¬AE÷Bisnov¬JA÷nurBqec4¬WU÷star-bisnov¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷vwTBYk7k-Ys1n2zus.png¬WN÷DUM¬AF÷Dumbravita¬JB÷t2sFrFCA¬WV÷acs-dumbravita¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷lIq8K6Sq-xAb8b8Gp.png¬~AA÷v5EUebYT¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Ianca¬JB÷xUYOF4L9¬WV÷fortino-ianca¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷rcfor9jC-UkMlqKVF.png¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷8fUKGp63¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷6RkTT5UH-0nEuJxwB.png¬~AA÷jmjti9n2¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crisul Chisineu Cris¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CCC¬AE÷Crisul Chisineu Cris¬JA÷hponOmVQ¬WU÷cs-crisul-chisineu-cris¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷29TTaVmC-xQE8j1iB.png¬WN÷CS¬AF÷Soimii Lipova¬JB÷APXDJ7wr¬WV÷soimii-lipova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷GKFMt8VH-YTkoZxlj.png¬~AA÷pABF581e¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cugir¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬JA÷vLVCRMyJ¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AG÷3¬OA÷UDulLJQq-UBHNyDTc.png¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Selimbar¬JB÷jcrKZJTu¬WV÷viitorul-selimbar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷dMR0iz6k-hpJqcHlg.png¬~AA÷v9SWDWgF¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daesti¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷U7mXEqhD¬WU÷daesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬OA÷GIbHipWH-2yCdHhfE.png¬WN÷HOR¬AF÷Horezu¬JB÷rByFwTUD¬WV÷flacara-horezu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Wz6mMJA6-riuRIIs6.png¬~AA÷lGsmEulb¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Pucioasa¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Pucioasa¬JA÷6XKE5Kc2¬WU÷fc-pucioasa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷lrF6PJ7k-dl0TV8FH.png¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬JB÷M3efEC12¬WV÷flacara-moreni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷z3S4wbiT-ddSDIKsm.png¬~AA÷rJvuG1Jo¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷OpyyD25S¬WU÷ghiroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷MDVSvuDN-f19pj4YD.png¬WN÷COR¬AF÷Hunedoara¬JB÷tQN28MDq¬WV÷corvinul-hunedoara¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷OryvoEA6-AoVJ6gc2.png¬~AA÷vXAJ4SG1¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husi¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬JB÷bNoSXcbh¬WV÷sporting-liesti¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷4bGDjhUH-dE97xtxm.png¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷40nOYwqn¬WU÷husi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷dQyZvXjC-8Oa5acFk.png¬~AA÷ID69RkOE¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Metalul Buzau¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Metalul Buzau¬JA÷WfnnTZCN¬WU÷metalul-buzau¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬OA÷8S51myne-IRWmVxQ8.png¬WN÷BLE¬AF÷CS Blejoi¬JB÷QHojSgST¬WV÷blejoi-vispesti¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬OB÷MqAlQZhT-jgCdEMS0.png¬~AA÷tE0diIto¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Otelul¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTE¬AE÷Otelul¬JA÷GKXSEOzG¬WU÷otelul¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷21YVNIjC-nsyKyUIa.png¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷AsXWDrjM¬WV÷csm-focsani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷tCTSRJWH-xt1sNGDf.png¬~AA÷prydCJIA¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pascani¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascani¬JA÷8Kc6BAoL¬WU÷pascani¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷rqYwTE6k-rVmlHjpB.png¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷xf2AAU0R¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷pYuUozle-AFrFUPUq.png¬~AA÷CdixhkXe¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recolta Dorolt¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUE¬AE÷Recolta Dorolt¬JA÷pKsvQ90E¬WU÷recolta-dorolt¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷FAU¬AF÷Faurei¬JB÷vssrPTFK¬WV÷cs-faurei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷zFi47PT0-j7onFq4i.png¬~AA÷6JCB6lnk¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷WfS4Tr76¬WU÷sanmartin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷4OK7vvT0-tCWsdU4A.png¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬JB÷0UW8S2MC¬WV÷luceafarul-oradea¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷ELlmP46k-A78HpT2t.png¬~AA÷lrI67UWr¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sighetu Marmatiei¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIG¬AE÷Sighetu Marmatiei¬JA÷bsUdV4xf¬WU÷sighetu-marmatiei¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷U1mr0ole-fsBbcmg0.png¬WN÷SPO¬AF÷Simleul Silvaniei¬JB÷h4T0UOi0¬WV÷cs-sportul-simleu-silvaniei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷rXkneG96-6VVtOZ9K.png¬~AA÷S6tiDa34¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bucuresti¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POP¬AF÷Popesti Leordeni¬JB÷UTb2CjWE¬WV÷popesti-leordeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷8KxDpIRq-WtRvH6mr.png¬WM÷CSA¬AE÷Steaua Bucuresti¬JA÷z7abDWG8¬WU÷csa-steaua-bucuresti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷EJDEGH5k-h2Odr7yC.png¬~AA÷fgrqFLYi¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷KGM67tTk¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷Ee1kUvCN-nazOobkQ.png¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Pecica¬JB÷StMA60rd¬WV÷progresul-pecica¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷QNW5Z2ne-hGZAL4ZD.png¬~AA÷xITM3nW7¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tunari¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUN¬AE÷Tunari¬JA÷xEpWWHDb¬WU÷tunari¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷pM0ZjVQq-YXkwS5Dj.png¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬JB÷pvpzWyT4¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷hhhIKZoe-Igwu3Q8H.png¬~AA÷nmBDQ9wL¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Dej¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JON¬AE÷Unirea Dej¬JA÷SQXHNDzo¬WU÷unirea-dej¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬OA÷bZKiZCQq-OlyydzU1.png¬WN÷STO¬AF÷Bistrita¬JB÷GtRancDo¬WV÷g-bistrita¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷K4K7l8oe-O01MirUi.png¬~AA÷hCWzDj9L¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Ungheni¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ODO¬AF÷Odorheiu¬JB÷jyuNy7aQ¬WV÷odorheiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷CCjqWRle-02CjsKRh.png¬WM÷UNG¬AE÷Unirea Ungheni¬JA÷M1zJxmpK¬WU÷unirea-ungheni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Q1auXWVH-zmJtaOjm.png¬~AA÷GUcTgB2q¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷V. Cumpana¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600814639¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷V.¬AE÷V. Cumpana¬JA÷YPmt58Ol¬WU÷victoria-cumpana¬AG÷0¬OA÷nyCAHyle-IN8Q59pN.png¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬JB÷p0ip4Swe¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷0EISnw96-zsCX8tyH.png¬~
22
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMUNSKO: Pohár¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunsko¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/rumunsko/pohar/¬ZX÷00Rumunsko 008munsko0040000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunsko¬~AA÷QwAHPThR¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Industria Galda¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Industria Galda¬JA÷fXP3oHSi¬WU÷industria-galda¬OA÷jaUomgS0-OUU7hXkn.png¬WN÷UNI¬AF÷Alba Iulia¬JB÷lfP7pyrb¬WV÷alba-iulia¬OB÷jucs8QAN-pA4QfiV3.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷UX1XhVHk¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Olimpic Zarnesti¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Zarnesti¬JA÷IDkh2687¬WU÷olimpic-zarnesti¬OA÷QPX2BToe-vsNQJIRq.png¬WN÷BRA¬AF÷SR Brasov¬JB÷6TrzRko8¬WV÷sr-brasov¬OB÷nHLL5KT0-KnwqvR5M.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷dpwSECv9¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Somuz Falticeni¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOM¬AE÷Somuz Falticeni¬JA÷MspPG5N0¬WU÷somuz-falticeni¬OA÷GUWq7vle-0zGkx5f7.png¬WN÷BUC¬AF÷Bucovina Radauti¬JB÷G4qTFPx7¬WV÷bucovina-radauti¬OB÷YD77btDN-AoROkx2n.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷OYZaBwYG¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sporting Rosiori¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Rosiori¬JA÷v3lx6l9r¬WU÷sporting-rosiori¬OA÷team¬WN÷ALE¬AF÷Alexandria¬JB÷vNjl3ng1¬WV÷alexandria¬OB÷zTVrOaWH-WnfJYBMM.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷IgvOFhP2¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Unirea Bascov¬ER÷1/128-finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Bascov¬JA÷lGWHIRhl¬WU÷unirea-bascov¬OA÷rVwLhnPq-zkULNpzP.png¬WN÷VED¬AF÷Vedita Colonesti¬JB÷rioLHo8f¬WV÷vedita-colonesti¬OB÷ruwxZSUH-AVE3eb3O.png¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~
5
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár live výsledky v sekci Fotbal/Rumunsko. Rumunský pohár livescore, konečné i průběžné výsledky, Rumunský pohár tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Rumunský pohár výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Rumunský pohár jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.