Pohár livescore, výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Fotbal Rumunsko

Pohár
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNSKO: Pohár¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumunsko¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/rumunsko/pohar/¬ZX÷00Rumunsko 008munsko0150000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunsko¬~AA÷KbtAQvgs¬AD÷1606761900¬ADE÷1606761900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Gloria Buzau¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608122078¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCS¬AF÷FCSB¬JB÷hrUJJQWc¬WV÷fcsb¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬OB÷tSilVMne-p2EiKb84.png¬WM÷GLO¬AE÷Gloria Buzau¬JA÷O8PFK6Hi¬WU÷gloria-buzau¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷6eoaLBjT-pj8kWSBJ.png¬~AA÷2JgrVKpQ¬AD÷1606737600¬ADE÷1606737600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda M. Ciuc¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606744312¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬JB÷pIQBLn2o¬WV÷fc-uta-arad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷KflSaLQq-rwOGG1a6.png¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda M. Ciuc¬JA÷WExUd3Pp¬WU÷miercurea-ciuc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷xp1oVwU0-2co4uStD.png¬~AA÷UTahwIxm¬AD÷1606674600¬ADE÷1606674600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poli Iasi¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606681380¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CFR¬AF÷CFR Kluž¬JB÷vw5vqs09¬WV÷cfr-kluz¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷pQ7BiYTH-YHwiLvfK.png¬WM÷POL¬AE÷Poli Iasi¬JA÷pG5zpNp3¬WU÷poli-iasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷lOyO2b5k-Ue7kKVjU.png¬~AA÷GQZIOINg¬AD÷1606663800¬ADE÷1606663800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Voluntari¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606670272¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GMM¬AF÷Gaz Metan¬JB÷I3pZFrWM¬WV÷gaz-metan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷5¬OB÷zua6wq8k-CO8CRlVJ.png¬WM÷VOL¬AE÷FC Voluntari¬JA÷OtoVGOGG¬WU÷voluntari¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷29VIeVme-lKdp13Gf.png¬~AA÷Ch5mvbNt¬AD÷1606649400¬ADE÷1606649400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husana Husi¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606655939¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷U. Kluž¬JB÷6P6Wp3Vd¬WV÷u-kluz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬OB÷vqp1ptT0-67Njo87r.png¬WM÷HUS¬AE÷Husana Husi¬JA÷I9DlMJhd¬WU÷husana-husi¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷2cTvjX76-MBX03LlD.png¬~AA÷8Kbdxxhg¬AD÷1606644900¬ADE÷1606644900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606651401¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETH¬AF÷Astra¬JB÷pz8nsLUL¬WV÷fc-astra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬OB÷0EW8LtCN-W0m5dlDd.png¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬JA÷jD8rr1FF¬WU÷ripensia-timisoara¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷pCQZLxQq-GMO1itYc.png¬~AA÷p6RZKzNI¬AD÷1606589100¬ADE÷1606589100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Din. Bukurešť¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606595818¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Constanta¬JB÷zNP6UsoG¬WV÷viitorul-constanta¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷naf1d8BN-bTSYALCE.png¬WM÷DIN¬AE÷Din. Bukurešť¬JA÷SdQ2VNV9¬WU÷din-bukurest¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷C43qU5CN-bNi5cy2D.png¬~AA÷bZz08cwD¬AD÷1606579200¬ADE÷1606579200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceahlaul¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606586043¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceahlaul¬JA÷6oEtJgtm¬WU÷ceahlaul¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷IsmVfxjC-OM8GHzO6.png¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬JB÷08DpIDeg¬WV÷petrolul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷lOM85M6k-QZOL6kg2.png¬~AA÷Y1pEPb8m¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concordia¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569584¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botosani¬JB÷QeSRH41A¬WV÷botosani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷fiH0mKRq-hdylvLZD.png¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬JA÷WYSNIpn4¬WU÷concordia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷AXZKtMR0-pp3CR5B2.png¬~AA÷fHYMNxw0¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷F. Constanta¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569740¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Academica Clinceni¬JB÷lny5AMgp¬WV÷academica-clinceni¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷xGGaZTjC-pxP1c65D.png¬WM÷FAR¬AE÷F. Constanta¬JA÷dfqwF2oT¬WU÷f-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷0znjlYhT-2PcYxlw5.png¬~AA÷dtVwKfxP¬AD÷1606563000¬ADE÷1606563000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Tg. Jiu¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606569591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷FC Arges¬JB÷8zOESLFS¬WV÷campionii-arges¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷nVdyrSA6-2BxuSSwj.png¬WM÷VTJ¬AE÷Viitorul Tg. Jiu¬JA÷EDOAT10M¬WU÷viitorul-targu-jiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷nDsTZtU0-ATZtUL4r.png¬~AA÷2sxVLG7C¬AD÷1606562100¬ADE÷1606562100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U Craiova 1948¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606568760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷ASU Poli Timisoara¬JB÷l6RbW3G3¬WV÷asu-poli-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷hn1ZWY7k-CYRchTLD.png¬WM÷U C¬AE÷U Craiova 1948¬JA÷fqSfXq1c¬WU÷fc-u-craiova¬AJ÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷lnIG6oCN-ne0Po6PD.png¬~AA÷AqJLrvFP¬AD÷1606557600¬ADE÷1606557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606564306¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬JB÷vJEpNawj¬WV÷calarasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷jV4aT3A6-IeUcitep.png¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷pdFtOuOq¬WU÷sanmartin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷b37zabgT-n32WGswU.png¬~AA÷xQZ37HhJ¬AD÷1606554000¬ADE÷1606554000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turnu Magurele¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606560775¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi Sf. Gheorghe¬JB÷nPBhGiQ5¬WV÷sepsi¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷v7csDwBN-6RydbiGo.png¬WM÷TAR¬AE÷Turnu Magurele¬JA÷vaClHXAa¬WU÷turnu-magurele¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷8lPhF35k-Wvz77eK5.png¬~AA÷OSfvW0VJ¬AD÷1606502700¬ADE÷1606502700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606509602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCR¬AF÷U Craiova¬JB÷KxA0EVfI¬WV÷cs-u-craiova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬OB÷nyNLzxUH-G89kh7XS.png¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷QFAdFBuC¬WU÷progresul-spartac¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷EXUzdHUH-4dU3m6aT.png¬~AA÷OjwRMdh6¬AD÷1606492800¬ADE÷1606492800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chindia Targoviste¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606502291¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Chindia Targoviste¬JA÷Sxz99t9j¬WU÷chindia-targoviste¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷UFmW0gQq-dxxE0UaE.png¬WN÷HER¬AF÷FC Hermannstadt¬JB÷ttOjYPoi¬WV÷fc-hermannstadt¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷Qo64eflC-jVLFOgZC.png¬~
80
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Pohár live výsledky v sekci Fotbal/Rumunsko. Rumunský pohár livescore, konečné i průběžné výsledky, Rumunský pohár tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Rumunský pohár výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce Rumunský pohár jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup