Házená live výsledky, házená online & živě, livescore

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Házená

Loading...
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
Nápověda: Výsledky házené live (livescore) na Livesport.cz poskytují live výsledky a konečné výsledky z Mistrovství světa v házené 2021 a pro více než 100 házenkářských ligových a pohárových soutěží. Obsahují poločasové výsledky, ligové tabulky a další informace z házené. Livescore stránka s výsledky házené je aktualizovaná online – vůbec nemusíte používat refresh. Na Livesportu najdete kromě české ligy (Extraliga házené live), výsledky házené v Rakousku, Švédsku, Dánsku, Německu a dalších evropských zemích. Nabízíme i výsledky a tabulky nejdůležitějších mezinárodních turnajů v házené – live výsledky mistrovství světa nebo kontinentálních šampionátů (např. ME) a výsledky Ligy mistrů v házené.
Česká extraliga v házené mužů live na LiveSport.cz! 16.01. Brno - Nové Veselí, Jičín - Kopřivnice, 20.01. Plzeň - Nové Veselí, Lovosice - Brno, Zubří - Jičín, 23.01. Plzeň - Karviná, Lovosice - Jičín, Nové Veselí - Zubří, Kopřivnice - Hranice, 24.01. Frýdek-Místek - Maloměřice. Sledujte livescore z Extraligy v házené, výsledky, program, tabulku Extraligy.
Mistrovství světa v házené 2021 live na Livesport.cz! Sleduj livescore z Mistrovství světa v házené v Egyptě, výsledky, program, tabulku.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup