MLS livescore, výsledky, tabulka

Fotbal USA

MLS
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷KvCWAvK4¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷6oLWdzZG¬AD÷1571617800¬ADE÷1571617800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571625374¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷dK31WZW4¬WU÷minnesota-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷zB25VgnB¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷f9x9wnYe¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571608737¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷hnZVoFWi¬WV÷new-york-red-bulls¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷EezSneHo¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷SfMScGJA¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571544366¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷0hAhYe2h¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷vq9dXFHb¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bsq0u83q¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto FC¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571531973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UX19UD1H¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷t85DTXGN¬WV÷dc-united¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Cpm4vSIk¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571524076¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OWfISiWT¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷QuspOBvo¬WV÷fc-dallas¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷YayDx6m2¬AD÷1571504400¬ADE÷1571504400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571512001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷zBOzoZob¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷lESvpg14¬WV÷new-england-revolution¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tzvpJ2Pn¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷l2YD8Dcq¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷25xI7XCk¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷EmxhHtfa¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400581¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷MLe0UfK2¬WU÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷0Cf4TEZ8¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KQxlIMvg¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399988¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷zJzQ5Bs2¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷dSyM6iSe¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬AW÷1¬~AA÷SjtdG095¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷fZg8SYlF¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷8xbCRh4L¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AFV0FKOB¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400256¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷hAZrMWRr¬WV÷colorado-rapids¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷j1mHQCJR¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷CfMRfmrL¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400374¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷S4oh2ig0¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷6epd1B86¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l6U4EvvI¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷MqvmLjsk¬WU÷orlando-city¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0zwiKAde¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷GEcYdC8p¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400451¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷raSeJUB1¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷fZVaIlR7¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷f5dxdWNj¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷8xKssY38¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷nTIothJE¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dAzLKF0i¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400419¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷2wxGOPms¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷tUzKNq3m¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷joLVg7cR¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷zVl00VNC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷ELm4akwJ¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rwDckR5r¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷GQRnOYFJ¬WU÷vancouver-whitecaps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷EBpjNhVP¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lpgU11fC¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807124¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷jRW7azLS¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷hzJZffTq¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷UVWMeTSE¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807130¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷Wxhq4DOm¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷ptdm3Xwf¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷pCnw0uPO¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷250QHHzc¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Eu4UGyj3¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bFzLOO1P¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷d4gZFe59¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷zehwFFKF¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷0OMnKrAt¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807161¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷4UdsEZZL¬WU÷san-jose-earthquakes¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rLeoDgkS¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷W8rZ0L9I¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷ABDvfErj¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷l2CrgYcd¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~~
414
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS - Play Off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷KvCWAvK4¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0010000000001000MLS - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷A9rBzDIk¬AD÷1571871600¬ADE÷1571871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷4Wfiyjrd¬WU÷new-york-city¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷rNgezAc2¬WV÷toronto-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hYXFZWXe¬AD÷1571882400¬ADE÷1571882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷bgUzq212¬WU÷seattle-sounders¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷CdYvrMG8¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WOWJYjm2¬AD÷1571961600¬ADE÷1571961600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷6JXrstWE¬WU÷atlanta-united¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷j9fGOXFm¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZv7yg3q¬AD÷1571970600¬ADE÷1571970600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷d6iqwCDq¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷zcjmxWSk¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
Nastavení
Nápověda: Jste na stránce MLS live výsledky v sekci Fotbal/USA. MLS 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, MLS 2019 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky MLS 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce MLS 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist