MLS livescore, výsledky, tabulka

Fotbal USA MLS2019

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷bo1zuefS¬AD÷1556159400¬ADE÷1556159400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556166774¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷txaqXweb¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷KScmWcA4¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Kf2WuyuM¬AD÷1556150400¬ADE÷1556150400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556157689¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷YBeyZaQo¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷nFauYJuh¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷hYVZtHPF¬AD÷1556148600¬ADE÷1556148600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556155894¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷UcVQEduU¬WU÷columbus-crew¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷W6HhAGmo¬WV÷dc-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷St9xFGgk¬AD÷1556148600¬ADE÷1556148600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556155750¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷pIwqYTYL¬WU÷new-england-revolution¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷dhsmXmlS¬WV÷montreal-impact¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷EsXVscA9¬AD÷1556146800¬ADE÷1556146800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556154257¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷MXRIGIAH¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0OQMFxQN¬WV÷chicago-fire¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KKXRrwe3¬AD÷1555887600¬ADE÷1555887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555895400¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷SYY9Ivt5¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷v9xEHbeB¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6HTNqJuc¬AD÷1555876800¬ADE÷1555876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555883991¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷fLz2K0Bh¬WU÷dc-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷YBZ5JKQb¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷4CkuLZ2d¬AD÷1555812000¬ADE÷1555812000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555819348¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷bgsgMMtt¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷xptcLtdn¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷dnnXMeYq¬AD÷1555803000¬ADE÷1555803000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555810185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷CbxZGR40¬WU÷columbus-crew¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷jkywGoK6¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QLjyMFmj¬AD÷1555803000¬ADE÷1555803000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555810166¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷YDQsF5ZC¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷nHUoEPlJ¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KMO3vO3H¬AD÷1555790400¬ADE÷1555790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555798100¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷INNVH7kf¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷vXORImzl¬WU÷atlanta-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷A5EXFdvq¬AD÷1555786800¬ADE÷1555786800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555794459¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷2glvZ9JF¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷O2kzzj49¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷xbZbu4lB¬AD÷1555779600¬ADE÷1555779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555786746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷KnreO9CQ¬WU÷chicago-fire¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷d8ZMJTKs¬WV÷colorado-rapids¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8dS5KxWR¬AD÷1555779600¬ADE÷1555779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555787036¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷GxnSyCZd¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷fTpWzWl3¬WV÷montreal-impact¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷QNVftpZ4¬AD÷1555729200¬ADE÷1555729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555736568¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷nZqmQVsE¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷QPriPkcK¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷EZS1LIGL¬AD÷1555718400¬ADE÷1555718400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555725569¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷0U3uE8sj¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷EX7qDSdd¬WV÷minnesota-united¬AK÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷W0WjsQJb¬AD÷1555716600¬ADE÷1555716600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555723873¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷AH041n5D¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷WQ102Sk7¬WU÷fc-cincinnati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷0WOcMb1F¬AD÷1555552800¬ADE÷1555552800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555560327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷4bI9JUJS¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷674yFlSq¬WV÷los-angeles-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷hAXnr64h¬AD÷1555282800¬ADE÷1555282800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555290882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷QTbh4lLf¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷x42d38z1¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~~
1
1556228581
94
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GQm2zF2q¬AD÷1556384400¬ADE÷1556384400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷0vFpVHPA¬WU÷new-york-city¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷vVDlUyuH¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6X7tEz9e¬AD÷1556391600¬ADE÷1556391600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷EXTES7dq¬WU÷toronto-fc¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷hOSIRRBk¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UTi6ZYHk¬AD÷1556393400¬ADE÷1556393400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷YiDhTefN¬WU÷fc-dallas¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷neHdSF9T¬WV÷san-jose-earthquakes¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0f7pDfO1¬AD÷1556398800¬ADE÷1556398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷AaNNQoRe¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷ljMRP5t2¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ChsBYhXe¬AD÷1556402400¬ADE÷1556402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷WShTMgXj¬WV÷colorado-rapids¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷hxfPNZHp¬WU÷atlanta-united¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jqtFXCn2¬AD÷1556406000¬ADE÷1556406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷KrnBowAi¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷bZpFpcPc¬WV÷fc-cincinnati¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaZdddP2¬AD÷1556411400¬ADE÷1556411400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷tbzKqHv4¬WU÷houston-dynamo¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷vqgNryfA¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IkY0eGv9¬AD÷1556411400¬ADE÷1556411400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷CdiVtFOM¬WV÷new-england-revolution¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷Y5hRse9G¬WU÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷buQmCEw8¬AD÷1556469000¬ADE÷1556469000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷2gA9lkJ2¬WU÷montreal-impact¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷GdEDm9Y8¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0EN5fzfF¬AD÷1556472600¬ADE÷1556472600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷UXoztZwT¬WU÷minnesota-united¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷WtY1ygnp¬WV÷dc-united¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ClR9gf9L¬AD÷1556479800¬ADE÷1556479800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Q3X5zD1j¬WU÷seattle-sounders¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷v7yAZWGd¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6BQDhEOR¬AD÷1556496000¬ADE÷1556496000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷ru2jrPKd¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷MV0fsqz3¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"1":[{"TVI":568,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 2"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8KCulYWr¬AD÷1556753400¬ADE÷1556753400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷Ue0bt3k9¬WU÷philadelphia-union¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷8na2uN4F¬WV÷fc-cincinnati¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1556228581
314
Settings
Nápověda: Jste na stránce MLS live výsledky v sekci Fotbal/USA. MLS 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, MLS 2019 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky MLS 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce MLS 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist