MLS livescore, výsledky, tabulka

Fotbal USA

MLS
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000183000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷vBacLXYB¬AD÷1566093600¬ADE÷1566093600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566100965¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷dYC8ZXrG¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷fJVBYibM¬WV÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷I1b1KilI¬AD÷1566093600¬ADE÷1566093600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566100856¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷ltVFXBDS¬WU÷real-salt-lake¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷jkHsTVLq¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷Ic6EUjUF¬AD÷1566093600¬ADE÷1566093600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566100964¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷jNtdrxoU¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷SrYNwdgo¬WV÷dc-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AyegMDJ5¬AD÷1566090000¬ADE÷1566090000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566097465¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷zJOayfE3¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷E9N3zET9¬WV÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WpdkNg4a¬AD÷1566088200¬ADE÷1566088200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566095359¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷ShLiwGqi¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷6qKexzac¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷zJ2tPFZn¬AD÷1566086400¬ADE÷1566086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566093968¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷GEiZKYTM¬WU÷chicago-fire¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷f5jwKhqT¬WV÷philadelphia-union¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lM6pOZlg¬AD÷1566086400¬ADE÷1566086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566093827¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷Cpw5FCip¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷Qms9EW6j¬WV÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷td3xQeKt¬AD÷1566084600¬ADE÷1566084600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566092052¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷dCyYMfaA¬WU÷fc-cincinnati¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷z3zxMEEG¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷MVC5WCa3¬AD÷1566084600¬ADE÷1566084600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566091858¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷b7SnnKo5¬WU÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷xbRjov1B¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷4f2AVWE9¬AD÷1566084600¬ADE÷1566084600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566091810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷I9rlpbGH¬WU÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷d0shqIVN¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷vmHAUyCP¬AD÷1566082800¬ADE÷1566082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566090120¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷lnYPOGUc¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷2kxUNzp4¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷hpdz6hZO¬AD÷1565838000¬ADE÷1565838000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565845402¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SWqHQx0o¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷6NrLPdFi¬WV÷chicago-fire¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷EgcW6YJI¬AD÷1565836200¬ADE÷1565836200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565843492¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷vHjZ1gNp¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷x8476ZET¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷KWcS7E4C¬AD÷1565834400¬ADE÷1565834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565841333¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷r9Bb8epH¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷fqF27FaN¬WV÷seattle-sounders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷6TgO8fk6¬AD÷1565827200¬ADE÷1565827200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565834473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷AeDjAHF4¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷lnCf9yVA¬WV÷colorado-rapids¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷O44J9zz0¬AD÷1565825400¬ADE÷1565825400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565832950¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷hKIoBc0b¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷ETJsCwoh¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~~
313
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000183000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0Qm6JB3O¬AD÷1566180000¬ADE÷1566180000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷8QBnSkyj¬WU÷portland-timbers¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷nHAjR9jd¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷C0iAIVIU¬AD÷1566428400¬ADE÷1566428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷0KbYkgTd¬WU÷new-york-city¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷EN2xkDr3¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lMSFwFlt¬AD÷1566432000¬ADE÷1566432000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷zwiomiDF¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷dnhslXc9¬WU÷dc-united¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SCRJxZ3n¬AD÷1566441000¬ADE÷1566441000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷r3jknBSL¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷MgkgoVsS¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷plMOygJh¬AD÷1566523800¬ADE÷1566523800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SzSLtkjq¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷tvWPu95k¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OvLSzDYb¬AD÷1566604800¬ADE÷1566604800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷EiUXwmz2¬WV÷atlanta-united¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷z1VTvTKe¬WU÷orlando-city¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I1KWZWm5¬AD÷1566612000¬ADE÷1566612000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷j9DG2WC2¬WU÷portland-timbers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷UaCK1jS8¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W4OzZj3B¬AD÷1566687600¬ADE÷1566687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷OMBO0AsF¬WU÷new-york-city¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷YVwhqrCs¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ETDuYAIH¬AD÷1566689400¬ADE÷1566689400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷GfTdr2Rm¬WU÷new-england-revolution¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷foS0sMtf¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hKCqXUXN¬AD÷1566689400¬ADE÷1566689400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷OKW4ttd0¬WU÷philadelphia-union¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷2BV8u0B6¬WV÷dc-united¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CK5ITAqM¬AD÷1566689400¬ADE÷1566689400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷WGb4nlco¬WU÷toronto-fc¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷A7c8o8Ci¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2gbFR8eo¬AD÷1566698400¬ADE÷1566698400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷CtDa2NIJ¬WU÷real-salt-lake¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷jXB31sYP¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jB4MSUbS¬AD÷1566698400¬ADE÷1566698400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷vs2CpSRc¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷IX0Gqns4¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ROez1ao¬AD÷1566770400¬ADE÷1566770400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷tCVNd1ts¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷K2UReLem¬WV÷columbus-crew¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0pCmWlmU¬AD÷1566777600¬ADE÷1566777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷pzLDvKQC¬WU÷fc-dallas¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷bwPHwvtJ¬WV÷houston-dynamo¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KUSaZKEi¬AD÷1566786600¬ADE÷1566786600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷EPTVfuBg¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷SSXZgaQa¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~
95
Nastavení
Nápověda: Jste na stránce MLS live výsledky v sekci Fotbal/USA. MLS 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, MLS 2019 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky MLS 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce MLS 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist