Fotbal »USA » MLS » 2018

results
1
1516537954
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0x8EH6EJ¬AD÷1520100000¬ADE÷1520100000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷tOchhHW4¬WU÷toronto-fc¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷fR1diynB¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vT6IGQTP¬AD÷1520109000¬ADE÷1520109000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷QDOTYSVq¬WV÷atlanta-united¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷ll10je1H¬WU÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U7QxCpxs¬AD÷1520110800¬ADE÷1520110800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷6PuRXnoj¬WU÷philadelphia-union¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷pGvVW60d¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bPtB4im¬AD÷1520123400¬ADE÷1520123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷bJSCejwc¬WU÷orlando-city¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷CMWGfAh3¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2LOpAO6g¬AD÷1520125200¬ADE÷1520125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷YyLPhlNF¬WV÷real-salt-lake¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷foMLgU79¬WU÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bmIg82y6¬AD÷1520134200¬ADE÷1520134200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷nq10nn0q¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷pUJ3o6Fk¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvHc7MjC¬AD÷1520200800¬ADE÷1520200800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷viJ7pQUe¬WU÷seattle-sounders¬WN÷AND¬AF÷Los Angeles¬JB÷IsIBqpp2¬WV÷los-angeles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6DL16t6I¬AD÷1520204400¬ADE÷1520204400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷fa1f8TM2¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷Yk0b7mx9¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwqVlEzo¬AD÷1520209800¬ADE÷1520209800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SCa267iF¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷tG365R6L¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷prNDDcDo¬AD÷1520218800¬ADE÷1520218800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷OvgB4oMR¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷Qmuw05Ur¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dIQHCHSi¬AD÷1520704800¬ADE÷1520704800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷YDvsaPqk¬WU÷columbus-crew¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷C4wobqae¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷juQLByrb¬AD÷1520706600¬ADE÷1520706600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷fTSkc3E1¬WU÷new-england-revolution¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷8WWgdNT7¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVOPAec4¬AD÷1520713800¬ADE÷1520713800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷MZKyL668¬WU÷real-salt-lake¬WN÷AND¬AF÷Los Angeles¬JB÷0QJuKQLE¬WV÷los-angeles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MwHjKg4O¬AD÷1520722800¬ADE÷1520722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷6omyUzDg¬WV÷vancouver-whitecaps¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷xCrXUGcm¬WU÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n7JU9FCA¬AD÷1520722800¬ADE÷1520722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷I1EpJpyL¬WU÷chicago-fire¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷dhDlI4jR¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QcIY8ZRG¬AD÷1520726400¬ADE÷1520726400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷EXaGDObr¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷Q73KCrEl¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KOZgJDJU¬AD÷1520728200¬ADE÷1520728200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷pxnuTfSa¬WU÷orlando-city¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷S0ypSEs6¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KKHx8gsN¬AD÷1520794800¬ADE÷1520794800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷8WhPB2Tf¬WU÷atlanta-united¬WN÷DCU¬AF÷DC United¬JB÷nNiTAMr1¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YNLt7DdT¬AD÷1520802000¬ADE÷1520802000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷GddX9tb7¬WU÷new-york-city¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷fmey90DD¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1516537954
391
Nápověda: Jste na stránce MLS live výsledky v sekci Fotbal/USA. MLS 2018 livescore, konečné i průběžné výsledky, MLS 2018 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky MLS 2018 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce MLS 2018 jsou automaticky online aktualizované.
TOPlist