MLS livescore, výsledky, tabulka

Fotbal USA

results
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000187000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AwIr7SeB¬AD÷1560042000¬ADE÷1560042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560049466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷fDEU15hQ¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷WY5dcP0s¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AsUPw6Vd¬AD÷1560036600¬ADE÷1560036600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560043918¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷Ugw9elD3¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷NEW¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷rcsDf8S9¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MRzrFMhd¬AD÷1560022200¬ADE÷1560022200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560030596¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷8vk0cAri¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷nVm4dUcc¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷KYtIv1Yt¬AD÷1559948400¬ADE÷1559948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559955794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷zsRvHVbN¬WU÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷EXPrGkET¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷ryxvG2wj¬AD÷1559862000¬ADE÷1559862000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559869408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷2s2EZ6jp¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷tY0IYQ5j¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2gfjqsQP¬AD÷1559777400¬ADE÷1559777400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559784646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷vFXVIiUA¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷I5WZHBqH¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QJe7LOFS¬AD÷1559529000¬ADE÷1559529000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559536557¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷AqNZtkbA¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New England Revolution¬JB÷lzMwt9DG¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷0CnZGrOq¬AD÷1559505600¬ADE÷1559505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559512906¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷rcLsuTSM¬WU÷minnesota-united¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷d0PovmrT¬WV÷philadelphia-union¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷EVCRFEuI¬AD÷1559442600¬ADE÷1559442600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559450731¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷dpajV14S¬WU÷portland-timbers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷2RyJQLCq¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Wdd3M40M¬AD÷1559435400¬ADE÷1559435400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559442607¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷EHTQrBTc¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷h8SUsVr4¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷h6caNpoG¬AD÷1559435400¬ADE÷1559435400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559442928¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷M9BJpXbo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷KfUMqiEi¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zV2fOQV9¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559441112¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷Iyowxueo¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷tCN9g7QI¬WU÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷dv4jP6G3¬AD÷1559433600¬ADE÷1559433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559446888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷YoK1eTe6¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷CxJ5fmBC¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2H4nQn1c¬AD÷1559431800¬ADE÷1559431800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559439380¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷xKQhckRg¬WU÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷jNUdd9t0¬WV÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷lE0rRSoi¬AD÷1559430000¬ADE÷1559430000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559437310¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷rcRlbVBm¬WV÷real-salt-lake¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷46SpaBds¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬AW÷1¬~AA÷n9Ma2q9j¬AD÷1559426400¬ADE÷1559426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559433947¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TYM¬AE÷Atlanta United¬JA÷MoPL4XYJ¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0xOP3ilQ¬WV÷chicago-fire¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷O2enpNAJ¬AD÷1559422800¬ADE÷1559422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559429994¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷WlUNKDab¬WU÷montreal-impact¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷phYRJXE4¬WV÷orlando-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷noC3LwYI¬AD÷1559354400¬ADE÷1559354400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559362301¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷AZuFMZUo¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷lQvJLgph¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1560999151
187
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/usa/mls/¬ZX÷00USA 003......0000000000187000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lYSTxQp3¬AD÷1561246200¬ADE÷1561246200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷xKtHgSsG¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷GAuLhncM¬WV÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YyoMwLmm¬AD÷1561248000¬ADE÷1561248000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷WCCAB9Mp¬WU÷fc-dallas¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷rmGEATyi¬WV÷toronto-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WdIYyp09¬AD÷1561248000¬ADE÷1561248000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷YozQi6CS¬WU÷chicago-fire¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷zeMimQKq¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G0zRxu3g¬AD÷1561255200¬ADE÷1561255200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷nLteJLui¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷QBuaIuec¬WV÷colorado-rapids¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0Mxy4FF¬AD÷1561258800¬ADE÷1561258800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷thPao4kd¬WV÷houston-dynamo¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷UHLenpzj¬WU÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vNLtzOUL¬AD÷1561325400¬ADE÷1561325400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷rc3rAmSd¬WU÷columbus-crew¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷Mm2n97s3¬WV÷sporting-kansas-city¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IDKpZspS¬AD÷1561590000¬ADE÷1561590000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New England Revolution¬JA÷jN6j8Rd9¬WU÷new-england-revolution¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷UD5f7oCF¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiZUyaIa¬AD÷1561591800¬ADE÷1561591800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷fop3HaA3¬WU÷montreal-impact¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷Yyq7GJP9¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MsP5U1hq¬AD÷1561593600¬ADE÷1561593600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DCU¬AE÷DC United¬JA÷Cxea65RL¬WU÷dc-united¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷Qua35PtS¬WV÷orlando-city¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lSmYzJX5¬AD÷1561593600¬ADE÷1561593600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷G0YBFwuG¬WU÷toronto-fc¬WN÷TYM¬AF÷Atlanta United¬JB÷U3xGEcfM¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SInxzwmC¬AD÷1561597200¬ADE÷1561597200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷OQyKDH9S¬WU÷fc-dallas¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷QZNo9yIq¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0YN9TL7k¬AD÷1561602600¬ADE÷1561602600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷rLoV0qkq¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷MBpZa34k¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷feNDSuNe¬AD÷1561766400¬ADE÷1561766400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷lYGVbNJe¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷SOFZcsZ1¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bRHRax2¬AD÷1561773600¬ADE÷1561773600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷tS3HMQB2¬WU÷colorado-rapids¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷fV7LLpR8¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A350jqF2¬AD÷1561838400¬ADE÷1561838400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷xfcQK4tF¬WU÷minnesota-united¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷GpdUJOeL¬WV÷fc-cincinnati¬AL÷{"1":[{"TVI":2,"BU":"http:\/\/tv.nova.cz\/","BN":"Nova Sport 1"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1560999151
221
Settings
Nápověda: Jste na stránce MLS live výsledky v sekci Fotbal/USA. MLS 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, MLS 2019 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů,červené karty, srovnání kursů, …) - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky MLS 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 1000 fotbalových událostí z více než 90 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Live výsledky na stránce MLS 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist