Veselý pomohl 14 body Barceloně k další výhře v Eurolize, vidět byl i Satoranský

Jan Veselý přidal ke 14 bodům čtyři doskoky a jednu asistenci.
Jan Veselý přidal ke 14 bodům čtyři doskoky a jednu asistenci.Profimedia
Jan Veselý (33) byl se 14 body druhým nejlepším střelcem Barcelony, která v Evropské lize basketbalistů deklasovala Bayern Mnichov 98:59 a vyhrála i čtvrtý zápas v soutěži. V čele tabulky je o skóre před Realem Madrid, s kterým se utká ve čtvrtek v dalším kole.

Barcelona –⁠ Bayern 98:59

Veselý se tři dny po výborném výkonu na hřišti Partizanu Bělehrad znovu výrazně podepsal pod vítězství Katalánců, přestože na hřišti strávil jen 12 minut. O bod víc dal v dresu vítězů jen Jabari Parker. Tomáš Satoranský si připsal devět bodů a tři doskoky.

"Je to úžasné vítězství. Po první půli jsme měli náskok 16 bodů, ale věděli jsme, že mají talentovaný tým a musíme k druhému poločasu přistoupit zodpovědně, což jsme udělali. I s tímto náskokem jsme hráli i poslední čtvrtinu zodpovědně. Jsem rád za náš týmový výkon," řekl Veselý pro Euroleague TV.