WTA ELITE TROPHY (Zhuhai, Čína), tv. povrch
Dvouhra, Azalková skupina:10:30 | PŘEHLED | Krejčíková (1-ČR) - Kasatkinová (6-)
ATP 500 VÍDEŇ (Rakousko), tv. povrch / hala
Dvouhra, 2. kolo:15:00 | PŘEHLED | Lehečka (ČR) - Chačanov (8-)
ATP CHALLENGER 50 ORTISEI (Itálie), tv. povrch / hala
Dvouhra, 2. kolo:13:00 | Bartoň (ČR) - Harris (Brit.)
Čtyřhra, 1. kolo:19:00 | Paulson/Rikl (ČR) - Jecan/Užylovskij (3-Rum./Ukr.)
ITF W100 LES FRANQUESES DEL VALLÉS (Španělsko), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
11:45 | Bervidová (ČR) - Teichmannová (Švýc.)
ITF W60 PLAYFORD (Austrálie), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
01:30 | Bayerlová (ČR) - Parnabyová (Austr.)
Čtyřhra, 1. kolo:
06:00 | Bayerlová/Da Silvaová Ficková (ČR/Austr.) - J. Choi/Gumulyaová (Korea/Indon.)
ITF W60 GLASGOW (Velká Británie), tv. povrch / hala
Dvouhra, 1. kolo:
12:30 | Palicová (ČR) - Gadecká (1-Austr.)
Čtyřhra, 1. kolo:
16:00 | Ealaová/Palicová (Fil./ČR) - Cengizová/Collinsová (Tur./Brit.)
17:30 | Rinaldová Perssonová/Sisková (Švéd./ČR) - Strešnáková/Webleyová-Smithová (SR/Brit.)
ITF W25 SANTA MARGHERITA DI PULA (Itálie), antuka
Dvouhra, 1. kolo:
11:30 | B. Fruhvirtová (1-ČR) - Nahimanaová (Burun.)
ITF W25 IRAKLIO (Řecko), antuka
Dvouhra, 1. kolo:
08:30 | Šmejkalová (ČR) - Parryová (1-Fr.)
Čtyřhra, 1. kolo:
13:30 | Šebestová/Zolotarevová (2-ČR/-) - Amarieiová/Todoniová (Rum.)
ITF W25 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
13:00 | Hrdinková (ČR) - Bartoneová (Lot.)
14:30 | Klimovičová (ČR) - Bougratová (Fr.)
ITF W25 LOULÉ (Portugalsko), tv. povrch
Čtyřhra, 1. kolo:
15:30 | Šalková/Szabaninová (2-ČR/Maď.) - Murtaová/Primoračová (Portug./Chorv.) 2:1 / dohrávka
ITF M25 SANTA MARGHERITA DI PULA (Itálie), antuka
Dvouhra, 2. kolo:
10:00 | F. Duda (ČR) - Fatič (2-Bosna)
11:30 | Rosol (ČR) - C. Sánchez (7-Šp.)
Čtyřhra, čtvrtfinále:
12:30 | F. Duda/Poštolka (ČR) - Giovannini/Loccisano (It./Něm.)
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
09:00 | Barnát (7-ČR) - Henning (JAR)
12:00 | Hrazdil (ČR) - Clarke (5-Brit.)
ITF M15 TELAVI (Gruzie), antuka
Dvouhra, 1. kolo:
09:30 | Kellovský (ČR) - Misasi (It.)
ITF M15 IRAKLIO (Řecko), tv. povrch
Dvouhra, 1. kolo:
11:30 | Donald (ČR) - Pietri (Fr.)
Pozn.: České časy začátků jednotlivých zápasů jsou pouze orientační, kompletní přehled na tenisportal.cz.