Klaebo Johannes Hoesflot

Kraftovi se dařilo i ve Vikersundu.
Zimní sporty ONLINE: Kraft slaví glóbus tři závody před koncem, Adamczyková v Montafonu pátá

Digginsová vyhrála poslední závod sezony ve Falunu, mezi muži zářil Amundsen

Beranová byla jedenáctá ve sprintu v Drammenu, Novák vypadl ve čtvrtfinále

Zimní sporty ONLINE: Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové, Ledecká se zaskvěla

Sprinty klasicky v Canmore vyhráli Klaebo a Svahnová, z Čechů byl nejlepší Černý

Startuje 18. ročník Tour de Ski: Novák bude závodit zřejmě jen na začátku, Klaebo vůbec

Lyžař Klaebo se rozhodl opustit reprezentaci, chce norskému svazu ušetřit peníze

Nejlepší od dob Bauera. Lyžař Novák obsadil v konečném pořadí SP deváté místo

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu

Mistrem světa na 50 km klasicky se stal Golberg, v závěru na něj nestačil ani Klaebo

Norští lyžaři na MS ve štafetě potvrdili svou dominanci a berou zlato, Češi byli dostiženi

Norové kralovali na MS závodu na 15 kilometrů. Zlato získal Krüger, Novák dojel dvanáctý

Novák skončil na MS ve sprintu čtvrtý a vylepšil nejlepší české umístění, vyhrál Klaebo

Konec už ve čtvrtfinále. Češi sprint v Les Rousses nezvládli, vyhrál Francouz Jouve

Razýmová doběhla v poslední etapě Tour de Ski jedenáctá, Novák patnáctý

Razýmová ve Val di Fiemme dojela na třináctém místě, Novák byl šestnáctý

Lyžařka Beranová znovu postoupila do finále sprintu SP a zopakovala šesté místo

Novák se ve stíhačce posunul na 29. místo, neporazitelný Klaebo má rekordní etapový triumf

Novák se na Tour de Ski v Oberstdorfu propadl, i třetí závod vyhrál Klaebo

Úspěšní čeští běžci: Novák doběhl ve druhé etapě Tour de Ski osmý, Janatová byla třináctá