Murray Jamal - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Murray Jamal
Nikola Jokič patřil opět mezi lídry Denveru.
Basketbalisté mistrovského Denveru srovnali sérii play off NBA, uspěla také Indiana

Denver v play off NBA neporazil Minnesotu ani na druhý pokus, Knicks zdolali Indianu

Denver v NBA díky Murraymu vyřadil Lakers, dál jde v play off také Oklahoma

Denver díky střele v poslední sekundě podruhé porazil Lakers, Knicks předvedli skvělý obrat

Atlanta v NBA nestačila na obhájce titulu z Denveru, Krejčí stihl za 25 minut tři body

Dončič opět řídil výhru Dallasu, jeho rekordní série však skončila. Denver předvedl velký obrat

Dončič dalším triple doublem přepsal historii, lídr NBA po dvou prohrách zabral

James se přiblížil k překonání hranice 40 tisíc bodů, souboj nováčků ovládl Wembanyama

Fantastický Curry se v NBA zaskvěl 11 trojkami. Golden State se přiblížili play off

Beal prožil skvělý comeback, 43 body pomohl v NBA Phoenixu zdolat Washington

Jokič si v NBA připsal další triple double, Westbrook pokořil hranici 25 tisíc bodů

Dončič nepolevuje, nastřílel 45 bodů a dovedl Dallas k další výhře. Triple double zapsal Jokič

Booker v NBA nastřílel proti oblíbenému soupeři 52 bodů, Murray opět rozhodl v závěru

Orlando vyrovnalo devátou výhrou v řadě rekord, Boston je i nadále první v NBA

66 319 minut na slavné scéně. NBA má nového rekordmana, LeBron James překonal Abdula-Jabbara

Souboj generací ovládl v NBA Jokič, Lillard pomohl zdolat svůj bývalý tým

Denver zvládl drama s Golden State a dál vládne NBA, Philadelphia uspěla pošesté v řadě

Denver poprvé v historii ovládl NBA, nejlepší hráč sezony Jokič měl ohromující čísla

Denver vede ve finále NBA 2:1. Třetí zápas ovládlo fantastické duo Jokič, Murray

Krok od prvního postupu do finále NBA. Denver potřetí porazil Lakers, znovu zářil Murray

Fantastický Murray řídil obratu Denveru. Nuggets vedou nad Lakers v semifinále NBA už 2:0

Denver vstoupil do čtvrtfinálové série NBA proti Phoenixu výhrou, Murray nastřílel 34 bodů

Milwaukee i díky vyrovnanému rekordu NBA srovnalo stav série, Denver opět vyhrál

Phoenix porazil lídra NBA Denver a vyhrál posedmé v řadě, Oklahoma se přiblížila play off