Shiffrin Mikaela - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Shiffrin Mikaela
Gutová-Behramiová opět slaví vítězství ve Světovém poháru.
Lyžařka Gutová-Behramiová podruhé ovládla Světový pohár, poslední závod vyhrála Brignoneová

Dubovská si 11. místem ve slalomu vylepšila sezonní maximum v SP, vládla Shiffrinová

Zimní sporty ONLINE: Shiffrinová získala další malý glóbus. Koudelka znovu na bodech

Shiffrinová dominovala slalomu v Aare a poosmé v kariéře vyhrála malý glóbus

Gutová v Kronplatzu potvrdila roli favoritky a vyhrála obří slalom, šlo o její 42. triumf ve SP

Zimní sporty ONLINE: Dubovská dokončila slalom v Jasné na 14. místě, zvítězila Shiffrinová

Shiffrinová vylepšila ve Flachau vlastní rekord, získala 94. triumf ve Světovém poháru

Dubovská obsadila ve slalomu v Kranjské Goře 21. místo, suverénně vyhrála Vlhová

Grenierová po roce opět vyhrála obří slalom v Kranjské Goře, Shiffrinová skončila devátá

Shiffrinová výhrou ve slalomu znovu posunula rekord, Dubovská a Jelínková skončily v 1. kole

Noční slalom v Courchevelu ovládla Vlhová před Shiffrinovou. Dubovská bodovala i počtvrté

Ledecká v prvním sjezdu po návratu dojela na 22. místě, ve Sv. Mořici vyhrála Shiffrinová

Obří slalom v Tremblantu ovládla Italka Brignoneová, slaví první triumf v sezoně

Jezdím z kopce a je to. Teď jsem ale nervóznější, říká před návratem na sjezdovku Ledecká

Dubovská si ve druhém slalomu v Levi pohoršila na 16. místo, vyhrála Shiffrinová

Gutová-Behramiová zahájila sezonu SP výhrou v obřím slalomu v Söldenu, Vlhová byla třetí

Shiffrinová ovládla i závěrečný obří slalom sezony a připsala si 88. vítězství

Zápis do historie. Shiffrinová ovládla v Aare i slalom a překonala Stenmarkův rekord

Fenomenální Shiffrinová vyrovnala rekord Stenmarka, v Aare dosáhla na 86. vítězství ve SP

Shiffrinová popáté v kariéře ovládla celkové hodnocení Světového poháru

Rakušanka Hütterová vyhrála super-G v Kvitfjellu o jednu setinu, Shiffrinová až čtvrtá

St-Germainová se stala mistryní světa ve slalomu, Shiffrinová se musí spokojit se stříbrem

První zlato z letošního MS. Shiffrinová ovládla obří slalom, druhá dojela Brignoneová

Slalom je nevyzpytatelná disciplína, jeho obří podoba má však na MS jasné favority

Úspěšná spolupráce je u konce. Shiffrinová se během MS rozešla s dlouholetým trenérem