Staněk Roman - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Stanek Roman
Staněk na senzační triumf nenavázal, v hlavním závodě F2 v Melbourne dojel šestnáctý

Nadšený Staněk po prvním triumfu ve formuli 2: Česká hymna bude hrát příště

Staněk si v F2 dojel pro senzační vítězství, i díky penalizaci soupeře kraloval sprintu

Staněk nedokončil závod v Saúdské Arábii a v F2 i nadále čeká na první body

Staněk byl ve sprintu F2 v Džiddě diskvalifikován, Verschoor přišel o vítězství

Staněk na úvod F2 v Bahrajnu nebodoval, sprint nedokončil, v závodě byl třináctý. Vyhrál Maloney

Staněk sehnal finance a i letos bude závodit ve formuli 2. Chci se pohybovat vepředu, hlásí

Šampionem formule 2 se stal Francouz Pourchaire, Staněk zakončil sezonu 12. místem

Staněk shání peníze. Jeho účast ve formuli 2 je ohrožena, obrátil se na veřejnost

Livesport Daily #82: Jak se shánějí peníze pro pokračování kariéry, vysvětluje Roman Staněk

Staňkovi se v Monze dařilo. Úspěšný víkend uzavřel desátým místem v hlavním závodu

Deset sekund od bodované desítky. Staněk dojel v závodě F2 v Zandvoortu jedenáctý

Počvrté na bodech. Pilot Staněk dojel v závodě F2 v Belgii devátý

Vnuk Fittipaldiho oslavil v Belgii první triumf v F2, Staněk dojel ve sprintu šestnáctý

Staněk v Maďarsku další body nepřidal, dojel čtrnáctý. Závod formule 2 vyhrál Doohan

Staněk po startu z posledního místa dojel 16. ve sprintu F2 na Hungaroringu

Staněk na páté místo ze Spielbergu nenavázal, v Silverstonu závod formule 2 nedokončil

Staněk kvůli technickým potížím nedojel závod F2 ve Spielbergu. Odstoupil ze sedmého místa

Staněk si vylepšil osobní maximum v F2. Ve Spielbergu dojel ve sprintu šestý

Staněk si v Barceloně dojel pro dvanácté místo, potřetí v sezoně zvítězil Bearman

Staněk si ve Formuli 2 v Barceloně vyjel třináctou příčku a skončil bez bodu

Záplavy narušily tradiční závod formule 1, Velká cena Emilie Romagny se o víkendu nepojede

Staněk si ve formuli 2 první body nepřipíše, doplatil na dodatečnou penalizaci

Staněk skončil po trestu v závodě formule 2 v Džiddě čtrnáctý, dál čeká na první body

Hlavní závod F2 skončil pro Staňka v Sáchiru rychle, měl kolizi ve čtvrté zatáčce