Tatum Jayson - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Tatum Jayson
Tyler Herro zaznamenal 24 bodů.
Miami si v play off NBA vyšláplo na Boston, 23 trojkami vytvořilo klubový rekord

Boston zahájil play off NBA výhrou nad Miami o dvacet bodů, Tatum zaznamenal triple double

NY Knicks v NBA pokořili lídra z Bostonu, VanVleet nasázel Utahu 42 bodů

Atlanta v NBA po sérii čtyř výher padla s Milwaukee, Krejčí zaznamenal osm bodů

Atlanta opět našla recept na lídra NBA Boston, hrdinou zápasu se stal Murray se 44 body

Lakers si v NBA poradili s Philadelphií, Russell překonal klubový rekord v trojkách

Boston v atraktivním duelu zdolal Milwaukee, Durant překonal střelecký výkon O'Neala

Brunson v NBA zazářil 45 body a řídil výhru Knicks, Boston si jako první zajistil play off

Milwaukee prohrálo se Sacramentem po osmi letech. Tatum dal 38 bodů a dotáhl Boston k výhře

Dončič opět řídil výhru Dallasu, jeho rekordní série však skončila. Denver předvedl velký obrat

Dončič dalším triple doublem přepsal historii, lídr NBA po dvou prohrách zabral

Cleveland v NBA ukončil vítěznou šňůru Bostonu, turecký mladík Sengun zazářil 45 body

Boston si v NBA připsal třetí nejvyšší výhru v historii klubu, Golden State roznesl 140:88

Boston v NBA porazil i Dallas a vyhrál podesáté za sebou, Antetokounmpo řádil proti Chicagu

Boston si v NBA znovu poradil s Miami, Oklahoma dokázala porazit neoblíbeného soupeře

Lakers v NBA prožili druhou nejlepší první půli v historii, nasázeli 51 bodů za čtvrtinu

Beal prožil skvělý comeback, 43 body pomohl v NBA Phoenixu zdolat Washington

Warriors ubránili Embiida, pod výhru nad Sixers se podepsal 37 body Curry

Dončič nepolevuje, nastřílel 45 bodů a dovedl Dallas k další výhře. Triple double zapsal Jokič

Siakam táhl v NBA triple doublem Indianu, Minnesota další výhrou vyrovnala klubový rekord

Booker v NBA nastřílel proti oblíbenému soupeři 52 bodů, Murray opět rozhodl v závěru

Tatum táhl Boston, pak byl za protesty vyloučen. Dallas bez Dončiče nestačil na New Orleans

Boston v souboji nejlepších týmů NBA porazil Minnesotu v prodloužení, Tatum nastřílel 45 bodů

Boston porazil Indianu a upevnil si pozici lídra NBA, Antetokounmpo zazářil 48 body