BFA 2019 live výsledky, tabulka

Americký fotbal Brazílie

results
5
1560655751
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRAZÍLIE: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazílie¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-fotbal/brazilie/bfa/¬ZX÷06Brazílie 008azílie0270000000187000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazílie¬~AA÷x4fhD1NF¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷fZgtEov2¬WU÷brasilia-templarios¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷8xrOxVG2¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷z5sSk7Pi¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷bXRJqqTg¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷hfRNr3r0¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷dErOjmAo¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷25YAo5bs¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷KtTFpPDm¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷WYRCqW2I¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷hWryh7LD¬WV÷ufersa-petroleiros¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷lbIfqFHD¬WU÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷WQgdCLxM¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷nTtSykW8¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷SvbPz9oF¬WV÷leoes-de-juda¬AN÷n¬~AA÷rBftS3Xp¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷6ZnuiRzK¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Pirates¬JB÷0dnqjojQ¬WV÷santa-cruz-pirates¬AN÷n¬~AA÷vJykEs89¬AD÷1561831200¬ADE÷1561831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷b70XF79k¬WU÷sorriso-hornets¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷tWkxFROe¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷AHh0BuhS¬AD÷1562436000¬ADE÷1562436000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rondonopolis Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RON¬AE÷Rondonopolis Hawks¬JA÷44LhJtGs¬WU÷rondonopolis-hawks¬WN÷DVO¬AF÷Sinop Coyotes¬JB÷bRKdI0Vm¬WV÷sinop-coyotes¬AN÷n¬~AA÷SKqfJTk6¬AD÷1563040800¬ADE÷1563040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷lWqBlPBq¬WV÷tritoes¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷8YVt6isH¬WU÷galo-futebol-americano¬AN÷n¬~AA÷2gGYRulp¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Hawks¬JA÷6VtjTW1d¬WU÷black-hawks¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷6NnRiGvc¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷WWzylof4¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷CfYZu1SI¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷bqjslbKu¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷dCw6WLuT¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷YHrrVhXq¬WU÷coritiba-crocodiles¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷SvrnUCnj¬WV÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷U1ZW5JFk¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RON¬AF÷Rondonopolis Hawks¬JB÷2JHDEIUC¬WV÷rondonopolis-hawks¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷YqD9FbF6¬WU÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷Qgzum59A¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷xzkomIZo¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷Kbvjnxkh¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷OOYz5wVe¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷tAGHDxpJ¬WU÷leoes-de-juda¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷rFf0xMMJ¬WV÷brasilia-templarios¬AN÷n¬~AA÷tOmbIm5C¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macae Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macae Oilers¬JA÷06mFmqRk¬WU÷macae-oilers¬WN÷VAS¬AF÷Vasco Almirantes¬JB÷fTnJn3td¬WV÷vasco-almirantes¬AN÷n¬~AA÷htxXlRvb¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Pirates¬JA÷jupRsNc6¬WU÷santa-cruz-pirates¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Y3ZVtsDC¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷bRK2X1QM¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷EX1BzF9M¬WU÷sao-jose-istepos¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷ddiGZYOS¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷jBzT6a0q¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷CUO0HKpf¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷fgE5Gv00¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷xUwqnPOG¬AD÷1563645600¬ADE÷1563645600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷Y1rfod4b¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷SOsbpGJ4¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷zom2H7KI¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Challengers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Challengers¬JA÷YJoNoNe2¬WU÷botafogo-challengers¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷C4H3fFa2¬WV÷sao-paulo-storm¬AN÷n¬~AA÷0v7tuBCP¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷bLJFiDqL¬WU÷flamengo-imperadores¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷tp9KjXbR¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷Eyn6GRZO¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷jeG7gZE8¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷pIFBhgUE¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷xSxu4cp2¬AD÷1564250400¬ADE÷1564250400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DVO¬AE÷Sinop Coyotes¬JA÷t0D3ytxQ¬WU÷sinop-coyotes¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷bu0VWaps¬WV÷sorriso-hornets¬AN÷n¬~
5
1560655751
99
Settings
Nápověda: Jste na stránce BFA 2019 výsledky v sekci Americký fotbal/Brazílie. BFA 2019 livescore, konečné i průběžné výsledky, BFA 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky BFA 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce BFA 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist