Live AFL 2020 výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama

Australský fotbal Austrálie

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIE: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrálie¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-fotbal/australie/afl/¬ZX÷15Austrálie 009trálie0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrálie¬~AA÷tOFALQ3U¬AD÷1600333800¬ADE÷1600333800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600341737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷MDSLkiAl¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.4.10.34¬BA÷.2.4.16¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.4.10¬BG÷.1.0.6¬OA÷Sd4ysiAN-n3IsxX7j.png¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷rNTHjXfr¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.7.7.49¬BB÷.0.0.0¬BD÷.3.1.19¬BF÷.1.3.9¬BH÷.3.3.21¬OB÷0lLwYY86-v5VSi7W1.png¬AW÷1¬~AA÷OIHOMU0c¬AD÷1600074600¬ADE÷1600074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600083025¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷fswdFS7O¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.6.10.46¬BB÷.3.1.19¬BD÷.0.4.4¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.4.10¬OB÷2FyqqXA6-tjqjKeo0.png¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷GjvhG8hI¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.8.68¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.3.15¬BE÷.3.0.18¬BG÷.3.3.21¬OA÷YDHN2L5k-hK9g8iLh.png¬AW÷1¬~AA÷p0dkr8hf¬AD÷1599984600¬ADE÷1599984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599992957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dxSvpDKq¬WU÷sydney-swans¬AG÷.6.5.41¬BA÷.2.0.12¬BC÷.0.0.0¬BE÷.1.3.9¬BG÷.3.2.20¬OA÷CtwmlIQq-lru3wnem.png¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷p0aB1ujH¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.7.73¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.2.14¬BF÷.2.1.13¬BH÷.6.3.39¬OB÷G07b1pSq-AJb7oOD2.png¬AW÷1¬~AA÷GMPzf5i6¬AD÷1599975300¬ADE÷1599975300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599983700¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷Um1777I7¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.6.4.40¬BA÷.1.1.7¬BC÷.0.1.1¬BE÷.4.1.25¬BG÷.1.1.7¬OA÷Q7naFG7k-neOgHSW0.png¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷jc238m31¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.10.76¬BB÷.4.1.25¬BD÷.3.5.23¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.3.15¬OB÷xQiv8zjC-nomvNc1s.png¬AW÷1¬~AA÷l8ZD7qw3¬AD÷1599966300¬ADE÷1599966300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599974649¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷KlUihVDd¬WU÷carlton-blues¬AG÷.8.8.56¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.1.7¬BE÷.3.2.20¬BG÷.4.3.27¬OA÷dtiwdsAN-W60bnsvI.png¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷6oQmgBbj¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.12.72¬BB÷.5.3.33¬BD÷.3.2.20¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.4.16¬OB÷29Mfr9A6-EP2jl395.png¬AW÷1¬~AA÷SMYe7LQT¬AD÷1599903600¬ADE÷1599903600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599912407¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷YHRiBz1h¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.7.79¬BB÷.5.2.32¬BD÷.2.3.15¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬OB÷Gz3DNU7k-O8orMHGm.png¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷C8QeAfGb¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.11.8.74¬BA÷.2.3.15¬BC÷.5.2.32¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.1.7¬OA÷Ig8GtPWH-AF0lNqFb.png¬AW÷1¬~AA÷vHIQ5xQ5¬AD÷1599894300¬ADE÷1599894300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599902641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷l0Mo1fX7¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.4.5.29¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.2.2¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.2.8¬OB÷xldMSEhT-zZ3nkqfa.png¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷A9Ns2zI1¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.13.79¬BA÷.1.2.8¬BC÷.5.5.35¬BE÷.1.6.12¬BG÷.4.0.24¬OA÷fDczFeA6-dEadyIhj.png¬AW÷1¬~AA÷SOPORn8D¬AD÷1599883800¬ADE÷1599883800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599892063¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷tQHRkri5¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.9.99¬BB÷.3.3.21¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.2.26¬BH÷.4.3.27¬OB÷n5v4ByS0-UNFM4GoD.png¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷SMDNjOya¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.5.5.35¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.1.13¬OA÷Sd4ysiAN-n3IsxX7j.png¬AW÷1¬~AA÷zV4fmfzi¬AD÷1599817800¬ADE÷1599817800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599825485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷foagzchB¬WU÷geelong-cats¬AG÷.4.7.31¬BA÷.0.3.3¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.3.2.20¬OA÷ld0YlXS0-dlSM4R03.png¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷rBekyww5¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.7.15.57¬BB÷.2.5.17¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.8.20¬BH÷.2.2.14¬OB÷MHs8wgDN-t4hDA6C4.png¬AW÷1¬~AA÷h46IOMe4¬AD÷1599729000¬ADE÷1599729000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599737745¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷2u4yNXa4¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.11.65¬BB÷.2.1.13¬BD÷.3.5.23¬BF÷.0.3.3¬BH÷.4.2.26¬OB÷0lLwYY86-v5VSi7W1.png¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷Ol5XNDpb¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.6.14.50¬BA÷.3.5.23¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.4.4¬BG÷.3.5.23¬OA÷21jNpHle-hG1fmNOB.png¬AW÷1¬~AA÷pzTM5N7F¬AD÷1599642600¬ADE÷1599642600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599651269¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷baFoECzG¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.6.7.43¬BB÷.1.0.6¬BD÷.3.3.21¬BF÷.1.2.8¬BH÷.1.2.8¬OB÷2FyqqXA6-tjqjKeo0.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷K8GsFhL9¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.10.88¬BA÷.5.4.34¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.4.22¬BG÷.2.0.12¬OA÷G07b1pSq-AJb7oOD2.png¬AW÷1¬~AA÷SdecssQj¬AD÷1599559800¬ADE÷1599559800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599567990¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷Klh1BpfM¬WV÷sydney-swans¬AH÷.8.4.52¬BB÷.3.0.18¬BD÷.4.2.26¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.1.1¬OB÷CtwmlIQq-lru3wnem.png¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷tbgcCQvG¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.9.57¬BA÷.0.4.4¬BC÷.4.0.24¬BE÷.2.5.17¬BG÷.2.0.12¬OA÷dtiwdsAN-W60bnsvI.png¬AW÷1¬~AA÷QgphL272¬AD÷1599550800¬ADE÷1599550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599559015¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷AFU3jUa6¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.11.59¬BA÷.3.3.21¬BC÷.0.4.4¬BE÷.5.0.30¬BG÷.0.4.4¬OA÷29Mfr9A6-EP2jl395.png¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷dCQaiAp0¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.7.5.47¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.2.14¬BF÷.3.0.18¬BH÷.1.2.8¬OB÷Ig8GtPWH-AF0lNqFb.png¬AW÷1¬~
145
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIE: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrálie¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-fotbal/australie/afl/¬ZX÷15Austrálie 009trálie0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrálie¬~AA÷A3eyfQ83¬AD÷1600422600¬ADE÷1600422600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷CpxFibNo¬WV÷greater-western-sydney¬OB÷Ig8GtPWH-AF0lNqFb.png¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷QmtJjIxh¬WU÷st-kilda-saints¬OA÷21jNpHle-hG1fmNOB.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ClJqhqMI¬AD÷1600488600¬ADE÷1600488600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷jHhcUUPK¬WU÷essendon-bombers¬OA÷xldMSEhT-zZ3nkqfa.png¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷U7i1TluR¬WV÷melbourne-demons¬OB÷Gz3DNU7k-O8orMHGm.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ljWGgBFD¬AD÷1600499400¬ADE÷1600499400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷nZY1pBja¬WU÷adelaide-crows¬OA÷29Mfr9A6-EP2jl395.png¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷b9x6qV55¬WV÷richmond-tigers¬OB÷MHs8wgDN-t4hDA6C4.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zsJUsEG1¬AD÷1600508400¬ADE÷1600508400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷fuW9w3wF¬WV÷carlton-blues¬OB÷dtiwdsAN-W60bnsvI.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YVUDxNhL¬WU÷brisbane-lions¬OA÷G07b1pSq-AJb7oOD2.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1600571100¬ADE÷1600571100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷jVk5K8En¬WV÷gold-coast-suns¬OB÷2FyqqXA6-tjqjKeo0.png¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷ULl9JSTh¬WU÷hawthorn-hawks¬OA÷Q7naFG7k-neOgHSW0.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTTOpMVk¬AD÷1600580100¬ADE÷1600580100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dhY12Fy4¬WU÷sydney-swans¬OA÷CtwmlIQq-lru3wnem.png¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷8Sy61ZjA¬WV÷geelong-cats¬OB÷ld0YlXS0-dlSM4R03.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷G4vKo2Gq¬AD÷1600589400¬ADE÷1600589400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷Ovzf4y7i¬WU÷fremantle-dockers¬OA÷n5v4ByS0-UNFM4GoD.png¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷2VYc3eMc¬WV÷western-bulldogs¬OB÷xQiv8zjC-nomvNc1s.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bqY7VU8l¬AD÷1600679700¬ADE÷1600679700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷rmihhGe6¬WU÷collingwood-magpies¬OA÷YDHN2L5k-hK9g8iLh.png¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷MwjdizBC¬WV÷port-adelaide-power¬OB÷fDczFeA6-dEadyIhj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~~
8
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
Nápověda: Jste na stránce AFL 2020 výsledky v sekci Australský fotbal. AFL 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, AFL 2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky AFL 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce AFL 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.