Přátelské zápasy klubů 2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama

Baseball Svět

Přátelské zápasy klubů
2020
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷SVĚT: Přátelské zápasy klubů¬ZEE÷Ei1I2Y0q¬ZB÷8¬ZY÷Svět¬ZC÷S0y9zV5O¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ei1I2Y0q¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/svet/pratelske-zapasy-klubu/¬ZX÷08Svět 004......0080000000001000Přátelské zá022 klubů000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svět¬~AA÷zV6Tvtlr¬AD÷1597645200¬ADE÷1597645200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597654698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOT¬AF÷Yamanashi Gakuin (Jpn)¬JB÷C0CDzZKU¬WV÷yamanashi-gakuin¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷11¬WI÷0¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷1¬BP÷2¬BR÷0¬OB÷h8egh7oe-nuhUrEaI.png¬WM÷SHI¬AE÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬JA÷Y9D9yF5O¬WU÷shirakaba-gakuen¬GRA÷0¬WF÷10¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬~AA÷UmU0qMuR¬AD÷1597635600¬ADE÷1597635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Wakayama (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597643144¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIN¬AF÷Jinsei Gakuen (Jpn)¬JB÷4z95xejI¬WV÷jinsei-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷5¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬OB÷team¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama (Jpn)¬JA÷QqA1wyyC¬WU÷chiben-wakayama¬GRA÷0¬WF÷13¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷O2CLJJle-OhPOgt7H.png¬~AA÷jcVdp2QK¬AD÷1597626000¬ADE÷1597626000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaka Toin (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597633243¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami (Jpn)¬JB÷WMAcvHL5¬WV÷tokai-sagami¬GRB÷0¬WG÷3¬WI÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin (Jpn)¬JA÷IJ6guc6a¬WU÷osaka-toin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬OA÷GYh7puA6-44EGm0E1.png¬~AA÷rXVhorBE¬AD÷1597558800¬ADE÷1597558800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597567884¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa (Jpn)¬JB÷Od7ktwig¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬GRB÷0¬WG÷6¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷TSU¬AE÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬JA÷p68osJym¬WU÷tsuruoka-higashi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷8¬WH÷3¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷4tXlnOe8¬AD÷1597549200¬ADE÷1597549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597556544¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OŠK¬AF÷Takasaki (Jpn)¬JB÷xt9sraMt¬WV÷takasaki¬GRB÷0¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷OBI¬AE÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬JA÷zXMFnuEP¬WU÷obihiro-nogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷4¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷2yg6NvJ7¬AD÷1597539600¬ADE÷1597539600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akashi Shogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597547698¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kiryu Daiichi (Jpn)¬JB÷MTYXNeyP¬WV÷kiryu-daiichi¬GRB÷0¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬WM÷AKA¬AE÷Akashi Shogyo (Jpn)¬JA÷8QUTOyMI¬WU÷akashi-shogyo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷7¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬OA÷00gloV7k-Svaqa78G.png¬~AA÷lYl2OK31¬AD÷1597472400¬ADE÷1597472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597483534¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei (Jpn)¬JA÷zDWLQci6¬WU÷sendai-ikuei¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷UqmS0cSq-hha9qqdj.png¬WN÷KUR¬AF÷Kurashiki Shogyo (Jpn)¬JB÷E3VPPH6C¬WV÷kurashiki-shogyo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷12¬WI÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷fBkbP0le¬AD÷1597462800¬ADE÷1597462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iwaki (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597470925¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOO¬AF÷Kokushikan (Jpn)¬JB÷6wSHRwx0¬WV÷kokushikan¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷9¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷X¬OB÷lvZlnQS0-CtQXBmhb.png¬WM÷IWA¬AE÷Iwaki (Jpn)¬JA÷SnTDSJMg¬WU÷iwaki¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷GKjfQtZl¬AD÷1597453500¬ADE÷1597453500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Riseisha (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597461258¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEI¬AF÷Seiryo (Jpn)¬JB÷YPT9Ta7m¬WV÷seiryo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷10¬BB÷2¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬WM÷RIS¬AE÷Riseisha (Jpn)¬JA÷zuB6Uuhs¬WU÷riseisha¬GRA÷0¬WF÷6¬WH÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷fcTt6sDN-G4DH7zON.png¬~AA÷bqdkRMJr¬AD÷1597203600¬ADE÷1597203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kagoshima Josei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597213084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷Kato Gakuen (Jpn)¬JB÷IaOvZLqQ¬WV÷kato-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷X¬OB÷team¬WM÷KAG¬AE÷Kagoshima Josei (Jpn)¬JA÷v9Pzz2UJ¬WU÷kagoshima-josei¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬~AA÷MJYLrkkG¬AD÷1597194000¬ADE÷1597194000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597203061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo (Jpn)¬JB÷jgWhBIiJ¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬OB÷team¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen (Jpn)¬JA÷C2XlCbxD¬WU÷chiben-gakuen¬GRA÷0¬WF÷5¬WH÷3¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬OA÷team¬AM÷Hrána 1 extra směna.¬~AA÷SdZHqVZ9¬AD÷1597126800¬ADE÷1597126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597135826¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIF¬AF÷Gifu Shogyo (Jpn)¬JB÷IuYpDvN6¬WV÷gifu-shogyo¬GRB÷0¬WG÷7¬WI÷5¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬WM÷DER¬AE÷Meiho (Jpn)¬JA÷4xUtEK70¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷tUksmlT0-KfZZ37jp.png¬~AA÷UBGEpBK3¬AD÷1597117800¬ADE÷1597117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597125602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hirata (Jpn)¬JB÷AFUxF0hf¬WV÷hirata¬GRB÷0¬WG÷3¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷ELE¬AE÷Soseikan (Jpn)¬JA÷WOVYFtwl¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬OA÷K8SK8MBN-ppasKIJ3.png¬~AA÷nmR9oi5c¬AD÷1597107600¬ADE÷1597107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597115153¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri (Jpn)¬JA÷Mkp3L2FQ¬WU÷tenri¬GRA÷0¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo (Jpn)¬JB÷ObWUGMNs¬WV÷hiroshima-shinjo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬~
31
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Přátelské zápasy klubů 2020 výsledky v sekci Baseball/Svět. Přátelské zápasy klubů 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Přátelské zápasy klubů 2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Přátelské zápasy klubů 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce Přátelské zápasy klubů 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup