PCL 2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama

Baseball USA

PCL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: PCL¬ZEE÷hOwsPH6I¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2HYWzlEg¬ZD÷p¬ZE÷t0iqErml¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hOwsPH6I¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/usa/pcl/¬ZX÷08USA 003......0810000000001000PCL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷6aEgb72D¬AD÷1594141680¬ADE÷1594141680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷bqmrTgyF¬WV÷memphis-redbirds¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷U9rvUZL8¬WU÷iowa-cubs¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷K22yNjuE¬AD÷1594145100¬ADE÷1594145100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷xznnSDjL¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷WdojRX5R¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷v5IxLU9Q¬AD÷1594166700¬ADE÷1594166700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷v3zQKVre¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷8xuUJkb1¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷bg1uMAfK¬AD÷1594166700¬ADE÷1594166700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷6kxIMiEr¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷0CyMLBTl¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷tE44GlIs¬AD÷1594166700¬ADE÷1594166700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷nTwYI9D7¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷0WRFsgj8¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷zy48F8Xm¬AD÷1594168500¬ADE÷1594168500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷EZVJtD5E¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷8dVNuXKK¬WV÷el-paso-chihuahuas¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷lv8CESnf¬AD÷1594172100¬ADE÷1594172100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷nmURvizR¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷IVGgzBrr¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷AgdLC6H6¬AD÷1594253100¬ADE÷1594253100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷4nJ5X8S0¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷b9I9WSs7¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷W2cHDn20¬AD÷1594253100¬ADE÷1594253100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Omaha Storm Chasers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMA¬AE÷Omaha Storm Chasers¬JA÷dMFcZUcl¬WU÷omaha-storm-chasers¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷jqF1YlDf¬WV÷round-rock-express¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷vT0PBQWC¬AD÷1594253100¬ADE÷1594253100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷x0HDVncD¬WU÷wichita-state¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷QFAefWZD¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷IJaTApnJ¬AD÷1594253280¬ADE÷1594253280¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷2uYOx44t¬WU÷iowa-cubs¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷d2XSyOJn¬WV÷san-antonio-missions¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷KOwCZTOJ¬AD÷1594254900¬ADE÷1594254900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷lAkzz2la¬WV÷sacramento-river-cats¬WM÷SAI¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷fmjWzrZh¬WU÷albuquerque-isotopes¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷I9dFYmvQ¬AD÷1594256700¬ADE÷1594256700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷S0lvZL35¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷FRE¬AF÷Fresno Grizzlies¬JB÷dzgrYuJB¬WV÷fresno-grizzlies¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷zkqsU7ns¬AD÷1594258500¬ADE÷1594258500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷zRinXaYH¬WU÷reno-aces¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷UmijWJmO¬WV÷salt-lake-bees¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷EuroTR1m¬AD÷1594260300¬ADE÷1594260300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Rainiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAC¬AE÷Tacoma Rainiers¬JA÷riefVw3U¬WU÷tacoma-rainiers¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷KCWajNYu¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷WGxjSoHg¬AD÷1594339500¬ADE÷1594339500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷b3V3ksln¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷6TU7l13h¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷A7yfR5Wa¬AD÷1594339500¬ADE÷1594339500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Omaha Storm Chasers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMA¬AE÷Omaha Storm Chasers¬JA÷pKTBmLIb¬WU÷omaha-storm-chasers¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷vsTFnuY4¬WV÷round-rock-express¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷4UzbQPo6¬AD÷1594339500¬ADE÷1594339500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷n7WNpJ2H¬WV÷memphis-redbirds¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷hpXJoamB¬WU÷wichita-state¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷IXv2Pq1C¬AD÷1594339680¬ADE÷1594339680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷QcVRqwIN¬WU÷iowa-cubs¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷fXZVrcXT¬WV÷san-antonio-missions¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷0dU6O3GI¬AD÷1594341300¬ADE÷1594341300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷dtMcvHuo¬WU÷albuquerque-isotopes¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷AqAu30Io¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷vmTANNVO¬AD÷1594343100¬ADE÷1594343100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷MJDq2KXi¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷FRE¬AF÷Fresno Grizzlies¬JB÷GtDm1vmb¬WV÷fresno-grizzlies¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷6gHhn78P¬AD÷1594344900¬ADE÷1594344900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷fXBi0b24¬WU÷reno-aces¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷O6GeaIHA¬WV÷salt-lake-bees¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~AA÷823KsRGt¬AD÷1594346700¬ADE÷1594346700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Rainiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAC¬AE÷Tacoma Rainiers¬JA÷2cFabxXG¬WU÷tacoma-rainiers¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷dKE3cdnN¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Odloženo - ohrožena bezpečnost.¬~~
447
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce PCL 2020 výsledky v sekci Baseball/USA. PCL 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, PCL 2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky PCL 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 5000 událostí z více než 30 sportů z celého světa. V horním menu klikněte na název sportu nebo vlevo na název země a vyberte si požadovanou soutěž. Live výsledky na stránce PCL 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist