Ligový pohár 2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Izrael

Ligový pohár
2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Ligový pohár¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/ligovy-pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0030000000001000Ligový pohár012 pohár000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷0fHmCjCr¬AD÷1604257200¬ADE÷1604257200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604263945¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷r7a4LiiE¬WV÷maccabi-rishon¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷13¬OB÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷U3BMd8ED¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷32¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷19¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷IVBhBARl¬AD÷1604167200¬ADE÷1604167200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604174656¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷jX2CJVLQ¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷31¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷Mcb8KB6K¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷22¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷KSF0Kh4p¬AD÷1603739700¬ADE÷1603739700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603746699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷nBKxCdes¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷19¬OB÷fBW3UVR0-SSfGhQSB.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷fJSAGxmQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷15¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬~AA÷vZXXOYeT¬AD÷1603731000¬ADE÷1603731000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603738286¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷GST6HIXJ¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷13¬OB÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷2PuPhZfJ¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷18¬OA÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬~AA÷MoiGFabl¬AD÷1600971300¬ADE÷1600971300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jeruzalém¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600978091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dGQwPu47¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷28¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jeruzalém¬JA÷2gRZPLl1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷21¬OA÷6NwrCEkC-GSPMTySL.png¬~AA÷vNoLEJDf¬AD÷1600963200¬ADE÷1600963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Čtvrtfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600969187¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷z7PsOaJD¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷26¬OA÷O2IPR87k-lh8vEBHj.png¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷Qk5NWiND¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷12¬OB÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷OjJ7UuJs¬AD÷1600879200¬ADE÷1600879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600886387¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷phVMUJ7q¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷13¬OB÷2Je3FBS0-2NAgVLmq.png¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷E9reZaaS¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷17¬OA÷0OpVdpCN-rNiM6w8f.png¬~AA÷KICGSJmf¬AD÷1600878900¬ADE÷1600878900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600885766¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷pCLGj1U2¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷24¬OB÷fBW3UVR0-SSfGhQSB.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷W8XYRHi2¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷19¬OA÷Y3CAmJVH-rDKEJsFH.png¬~AA÷6F8CTaYm¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷I5TUScxd¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷18¬OB÷hn7B6VVH-rHMExgJi.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷OrUQTwNk¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷27¬OA÷xGGtJCBN-Y3WDPuaC.png¬~AA÷MsXuZLAQ¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷tdpmyMUF¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷19¬OA÷EXnwShUH-6VkPBoxB.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷zJqiztpM¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷29¬OB÷rk0flnUH-Q9usi0t1.png¬~
10
fixtures
SA÷3¬~ZA÷IZRAEL: Ligový pohár¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/izrael/ligovy-pohar/¬ZX÷03Izrael 006Izrael0030000000001000Ligový pohár012 pohár000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷2oMuNZBq¬AD÷1609005600¬ADE÷1609005600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷O8cCsjN7¬WU÷maccabi-tel-aviv¬GRA÷0¬OA÷GKurxC86-phw08FL3.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷xCof6Za8¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬OB÷r9Fy4i5k-j7HgGZVr.png¬AN÷n¬~
1
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce Ligový pohár 2020 výsledky v sekci Basketbal/Izrael. Ligový pohár 2020 livescore, konečné i průběžné výsledky, Ligový pohár 2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Ligový pohár 2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 150 basketbalových událostí z více než 30 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Ligový pohár 2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
mockup