WHL 2019/2020 live výsledky, tabulka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Hokej Kanada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷dbrGG35d¬AD÷1583978700¬ADE÷1583978700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583987496¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷zmdLyfhp¬WU÷kelowna-rockets¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷nBkXBxle-8tVvz8pt.png¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷EwePzE7j¬WV÷victoria-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬OB÷IcRF8VlC-IJEwXVkQ.png¬~AA÷O4Wcumrc¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583983389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAH¬AE÷Regina Pats¬JA÷GrZ7acpi¬WU÷regina-pats¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷0WWPdxXH-feh7yZtq.png¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷UowCbHac¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬OB÷EcWQD8U0-C4zaUUzB.png¬~AA÷2eV1v7c3¬AD÷1583974800¬ADE÷1583974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583983736¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷O8xGcyF3¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷dh1unB8k-vHDS8C2D.png¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷2ayKdeU9¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷bylwfzhT-lKfZEOEU.png¬~AA÷MyGFbp21¬AD÷1583892300¬ADE÷1583892300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583901177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷dlJMUfbq¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷C2UeZekC-0nO2U3EH.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷zuIQTEDk¬WV÷kamloops-blazers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷2kM49U96-8tVvz8pt.png¬~AA÷zqf7IPzp¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583897635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷8KQudOwa¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷ML5SztT0-ATeVF4aO.png¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷MNUqerg5¬WV÷red-deer-rebels¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷bylwfzhT-lKfZEOEU.png¬~AA÷I7qCHqjj¬AD÷1583888400¬ADE÷1583888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583896573¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷4nKlf28B¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷8fP9eKVH-vX33MlGt.png¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷rwJhgMNH¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷Yq9EWGjC-futjmdr1.png¬~AA÷lOH706Xl¬AD÷1583712300¬ADE÷1583712300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583721286¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷pdKrxw69¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷zmnoG1Qq-MePbVqaB.png¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷rswnycLF¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷nDpibaUH-4ERjX5Ub.png¬~AA÷403yOoDM¬AD÷1583712000¬ADE÷1583712000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583720893¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷IVXSbQgt¬WV÷victoria-royals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷IcRF8VlC-IJEwXVkQ.png¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷GMo136oP¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷dIxIDgne-r5QfWPq5.png¬~AA÷SEGBaQne¬AD÷1583708700¬ADE÷1583708700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583717226¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷x4xjzHzM¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷2RHMlj7k-0nO2U3EH.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷GfyfZzjS¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬OB÷2kM49U96-8tVvz8pt.png¬~AA÷bN2uN5SS¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583717487¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷z7SXcp9n¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷EcWQD8U0-C4zaUUzB.png¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷EcRyc4Oh¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷fRdSpf7k-27Y0mQTP.png¬~AA÷Uwyy6S9R¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645383¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷dzvlGeqj¬WU÷everett-silvertips¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷nDpibaUH-4ERjX5Ub.png¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷zRxhFFbd¬WV÷seattle-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬OB÷zmnoG1Qq-MePbVqaB.png¬~AA÷rkVT466p¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645631¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷tUSYpwE0¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷nBkXBxle-8tVvz8pt.png¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷fXWxpcT6¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬OB÷WY0aqoA6-x8Noy284.png¬~AA÷WnN21nIr¬AD÷1583636700¬ADE÷1583636700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645393¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷OtWZwayc¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷2RHMlj7k-0nO2U3EH.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷2XUwwJj3¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷1¬OB÷2kM49U96-8tVvz8pt.png¬~AA÷zLBKRTDc¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583645608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷Qy9ko7Pt¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷n1fzVWCN-nXTrZRan.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷vuDgpRvm¬WV÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷xQs1pRU0-QNSnYoFh.png¬~AA÷MuUX3QLj¬AD÷1583634600¬ADE÷1583634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583643473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷lfWtqHrD¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷ML5SztT0-ATeVF4aO.png¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷SpVprybJ¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷WSbVaq86-EeaJI6F5.png¬~AA÷zHyX68fL¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583642096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷2ZLFY3aH¬WU÷calgary-hitmen¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬OA÷WjcecyUH-EeaJI6F5.png¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷EBlqHyUq¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷C2UeZekC-0nO2U3EH.png¬~AA÷Op8GS9bi¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583642027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷U5NJjT1J¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷dIxIDgne-r5QfWPq5.png¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷8dMNkmHP¬WV÷victoria-royals¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷IcRF8VlC-IJEwXVkQ.png¬~AA÷UsBOQmT3¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583641660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷M32bqofg¬WU÷red-deer-rebels¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷bylwfzhT-lKfZEOEU.png¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷0f12r59a¬WV÷swift-current-broncos¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷dh1unB8k-vHDS8C2D.png¬~AA÷jcw29nbT¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583638909¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷KEvQnaql¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷rF0sgCiT-viIyRU7P.png¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷b5wUoJbf¬WV÷prince-albert-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷fRdSpf7k-27Y0mQTP.png¬~AA÷Q94XORcG¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639438¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷jqfFu3gI¬WU÷winnipeg-ice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷EcWQD8U0-C4zaUUzB.png¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷2JcJvN8O¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷8fP9eKVH-vX33MlGt.png¬~AA÷8Y9SP7rA¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583638899¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAH¬AE÷Regina Pats¬JA÷UT56sPO5¬WU÷regina-pats¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷0WWPdxXH-feh7yZtq.png¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷8K4AtqvC¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬OB÷Yq9EWGjC-futjmdr1.png¬~AA÷GGUK9AA2¬AD÷1583552100¬ADE÷1583552100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583560749¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷2g4bv8Vu¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷1¬OA÷nDpibaUH-4ERjX5Ub.png¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷Gd82wSpn¬WV÷tri-city-americans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷2RHMlj7k-0nO2U3EH.png¬~AA÷f7TO8UP8¬AD÷1583550300¬ADE÷1583550300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583558341¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷lA6Ay6Fb¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷zmnoG1Qq-MePbVqaB.png¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷AJ76xn0h¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷nBkXBxle-8tVvz8pt.png¬~AA÷G4GpFjUi¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583559500¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷S2KCurxL¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷2kM49U96-8tVvz8pt.png¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷6gJGv2iR¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷WY0aqoA6-x8Noy284.png¬~AA÷UskgB8TG¬AD÷1583550000¬ADE÷1583550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583558331¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷8MunfsiE¬WU÷prince-george-cougars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷n1fzVWCN-nXTrZRan.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷67bkg16K¬WV÷vancouver-giants¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷xQs1pRU0-QNSnYoFh.png¬~AA÷rRnsEAqb¬AD÷1583548200¬ADE÷1583548200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583557654¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷CzdqzMar¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷ML5SztT0-ATeVF4aO.png¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷Qw0mZuFl¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷WjcecyUH-EeaJI6F5.png¬~AA÷xEHtGWEo¬AD÷1583546400¬ADE÷1583546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583554483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷KxL8tOME¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷dh1unB8k-vHDS8C2D.png¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷tnM4s478¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷WSbVaq86-EeaJI6F5.png¬~AA÷xWIT7luF¬AD÷1583546400¬ADE÷1583546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583555206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷ULN7zQU4¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷bylwfzhT-lKfZEOEU.png¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷8CMBZqpB¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷C2UeZekC-0nO2U3EH.png¬~AA÷MHooDUb4¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷K0aiYaUf¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷8fP9eKVH-vX33MlGt.png¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷bibeXJq1¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷EcWQD8U0-C4zaUUzB.png¬~AA÷GvokClEA¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551620¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷GSh0Wwa7¬WU÷prince-albert-raiders¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷fRdSpf7k-27Y0mQTP.png¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷fJi4VcED¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷rF0sgCiT-viIyRU7P.png¬~AA÷C6vbASrN¬AD÷1583542800¬ADE÷1583542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583551792¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷lWmfhLLQ¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷Yq9EWGjC-futjmdr1.png¬WN÷JAH¬AF÷Regina Pats¬JB÷juzMmuUs¬WV÷regina-pats¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷0WWPdxXH-feh7yZtq.png¬~
754
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápověda: Jste na stránce WHL 2019/2020 výsledky v sekci Hokej/Kanada. WHL livescore, konečné i průběžné výsledky, WHL 2019/2020 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky WHL 2019/2020 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 100 hokejových událostí z více než 15 zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce WHL 2019/2020 jsou automaticky online aktualizované.
Zobraz více
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.