Liga ženy 2019 tabulka, výsledky

Volejbal Argentina Liga ženy2019

results
12
1547969088
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷ARGENTINA: Liga ženy¬ZEE÷A5jo0MvT¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zXBidj5t¬ZD÷p¬ZE÷GrgZ92pT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_A5jo0MvT¬ZJ÷2¬ZL÷/volejbal/argentina/liga-zeny/¬ZX÷05Argentina 009entina0030000000186000Liga ženy 009a ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷IgdqODS3¬AD÷1548968400¬ADE÷1548968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷dtF5h9gj¬WU÷club-rosario¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata Ž¬JB÷AqJ9iT8d¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷dpemNXsA¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷ClchGCoc¬WU÷san-jose¬WN÷RIV¬AF÷River Plate Ž¬JB÷juddFW03¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷4jUWE9kj¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora Ž¬JA÷pGzZSkV2¬WU÷villa-dora¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata Ž¬JB÷bJvwS9p9¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷p6m0KVRS¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier Ž¬JA÷dffv788q¬WU÷plottier¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Ž¬JB÷zogr6SNk¬WV÷gimnasia¬AN÷n¬~AA÷rsTzET4d¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷trUsRTaF¬WU÷san-jose¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷KYSoQmFL¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷jqldLBCM¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo Ž¬JA÷tUl9CUpM¬WU÷san-lorenzo¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia Ž¬JB÷vF7CBl0S¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷v9phMicG¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield Ž¬JA÷KE00EjG9¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata Ž¬JB÷b5a4DAVF¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷nFZRFkzp¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷hMmm5nwd¬WU÷club-rosario¬WN÷VIL¬AF÷Villa Dora Ž¬JB÷WCni46h2¬WV÷villa-dora¬AN÷n¬~AA÷dpHIxDsc¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo Ž¬JA÷SbSkP7UR¬WU÷san-lorenzo¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata Ž¬JB÷U7EHKRxq¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷AmLMyXd3¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia Ž¬JB÷QZ7QI57e¬WV÷banco-provincia¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield Ž¬JA÷CW3MJohk¬WU÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷EDuMiUvB¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷4QpVYxNj¬WU÷club-rosario¬WN÷RIV¬AF÷River Plate Ž¬JB÷6VODcMai¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷naFJdGM7¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Ž¬JA÷GK2x9VLH¬WU÷gimnasia¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield Ž¬JB÷bqhs8kyO¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷zNtIhAP4¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora Ž¬JA÷YsfavaaT¬WU÷villa-dora¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷QZoRZI7p¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷Iq7gZLOq¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷hnRPfKqA¬WU÷club-rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷YcrNgvaG¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷E575KJEE¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo Ž¬JA÷QVVfRCyn¬WU÷san-lorenzo¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield Ž¬JB÷r7QaQWjh¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷0231Laa8¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier Ž¬JA÷AJeo79jU¬WU÷plottier¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia Ž¬JB÷nuXjShMu¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷8zuQjlfH¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitario La Plata Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Ž¬JB÷EeSLe0U3¬WV÷san-jose¬WM÷UNI¬AE÷Universitario La Plata Ž¬JA÷KYSHdtFc¬WU÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~
12
1547969088
60
Nápověda: Jste na stránce Liga ženy 2019 výsledky v sekci Volejbal/Argentina. Liga ženy 2019 konečné i průběžné výsledky, Liga ženy 2019 tabulka a detaily zápasů - to vše najdete na Livesportu. Kromě stránky Liga ženy 2019 výsledky můžete na Livesportu sledovat přes 200 volejbalových událostí z různých zemí celého světa. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár, turnaj). Live výsledky na stránce Liga ženy 2019 jsou automaticky online aktualizované.
Mobilní aplikace
Stáhněte si zdarma aplikaci, která je optimalizovaná pro váš telefon.
TOPlist