Draper Jack - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Draper Jack
Nadal zaznamenal jednu ze svých nejdrtivějších porážek na antuce.
Nadal zapsal jednu z nejhorších porážek na antuce, v Římě uhrál jen čtyři gamy s Hurkaczem

Tennis Tracker: Veselý je poprvé od února 2022 ve finále, Šalková vyhrála semifinálové derby

Kopřiva v Mnichově proti Draperovi nepřekvapil, letos nezvládl první kolo ani počtvrté

Finále v Acapulcu? De Minaur zabojuje o první úspěšnou obhajobu, Ruud o nejcennější trofej

De Minaur přerušil sérii 10 proher s Tsitsipasem, Rune a Ruud si zajistili vzájemný souboj

Alcaraz i podvanácté vyhrál první kolo grandslamu, Gasquet mu vzdoroval jen jeden set

Tennis Tracker: Siniaková úspěšně zahájila spolupráci s Hunterovou, v deblu vyhrál i Macháč

Jirka hraje neuvěřitelně, poklonil se poražený. Česko bude mít po šesti letech hráče v TOP 25

Premiérový triumf pro Lehečku. V Adelaide otočil po dvou hodinách finále s Britem Draperem

Tennis Tracker: Navarrová má první titul na okruhu WTA, premiérově v kariéře slaví i Lehečka

Lehečka zametl s Kordou a zahraje si o první titul na ATP. Soupeři povolil jen tři gamy

Tennis Tracker: Češí válí v kvalifikaci na AO. Shelton v Aucklandu končí v semifinále

Lehečka se v Adelaide rozjel. Po skalpu Jarryho si zahraje o druhé finále na turnajích ATP

Lehečka v Adelaide zdolal Lajoviče a po čtyřech měsících vyhrál dvakrát po sobě

Sinner dovedl Itálii do semifinále Davis Cupu, dočká se v něm odvety se Srbem Djokovičem

Fritz boj o Turnaj mistrů nevzdává. V Tokiu vykročil za obhajobou titulu výhrou nad Norriem

Tennis Tracker: Macháč ve Francii pokračuje na vítězné vlně, Menšík ztratil devět her v řadě

Rozjetý Macháč ovládl nabitý challenger v Orléansu. Titul mu zajistil návrat do TOP 100

Tennis Tracker: Bartůňková a Paulson vyhráli turnaje ITF, Zverev končil až ve tři ráno

Češi v Davis Cupu porazili domácí Španěly. Ve Valencii bodovali Macháč, Lehečka i deblisté

Tennis Tracker: Královna servisu. Sabalenková nasázela na letošních grandslamech 144 es

Medveděv v dusném New Yorku zpackal pět gamů v řadě. Odvetu s De Minaurem nakonec zvládl

Ztratil set, ale překvapení nepřipustil. Alcaraz pokračuje v obhajobě titulu na US Open

Pořádně hořký konec kariéry. Isner na domácím US Open zahodil náskok dvou setů a mečbol

Auger-Aliassime utekl Paulovi z šesti mečbolů a ve čtvrtfinále vyzve oblíbeného Alcaraze