Edwards Anthony - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Edwards Anthony
Nikola Jokič patřil opět mezi lídry Denveru.
Basketbalisté mistrovského Denveru srovnali sérii play off NBA, uspěla také Indiana

Nuggets i Pacers zvládli klíčové bitvy a v play off NBA udrželi naději na postup

Edwards dotáhl Minnesotu k postupu, Dallas byl v NBA blízko historickému obratu

Minnesota v play off NBA porazila Phoenix i podruhé, Indiana srovnala sérii s Milwaukee

Favorité zvládli vstup do play off NBA. Denver zdolal Lakers, Minnesota přehrála Phoenix

Houston v NBA 12. výhru v řadě nepřidal, jeho sérii zastavil 47 body Dončič

Skvělý souboj v NBA. Brunson nasázel 61 bodů, výhru ale slavil Wembanyama se 40 body

Denver ve šlágru NBA porazil oslabenou Minnesotu, Green si 42 body vyrovnal osobní rekord

Uzdravený Curry dotáhl Golden State k výhře na palubovce Lakers, Brunson nastřílel 42 bodů

Edwards dotáhl Minnesotu 44 body k výhře, Dončič v NBA přepisoval historii

Boston si v NBA připsal třetí nejvyšší výhru v historii klubu, Golden State roznesl 140:88

Boston v NBA porazil i Dallas a vyhrál podesáté za sebou, Antetokounmpo řádil proti Chicagu

Lakers ovládli v NBA losangeleské derby nad Clippers, hlavní zásluhu na obratu měl James

V NBA slavili lídři konferencí: Boston porazil New York, Minnesota zdolala Brooklyn

Memphis v NBA využil mizerné formy Milwaukee, Thompson překonal hranici 15 tisíc bodů

Wembanyama si připsal triple double s 10 bloky, Dončič řídil výhru nad Washingtonem

Fantastický Curry se v NBA zaskvěl 11 trojkami. Golden State se přiblížili play off

Irving s Dončičem v NBA režírovali výhru Dallasu nad Brooklynem, hvězdné duo nasázelo 71 bodů

Lakers zvládli dramatické prodloužení s Golden State, James si v 39 letech vylepšil rekord

Booker v NBA nastřílel proti Dallasu 46 bodů, Antetokounmpo režíroval výhru Milwaukee

Minnesota si v NBA připsala čtvrtou výhru v řadě, Brunson nastřílel 41 bodů

Lillard v poslední sekundě trefil výhru nad Sacramentem, Edwards se blýskl 33 body

Boston v souboji nejlepších týmů NBA porazil Minnesotu v prodloužení, Tatum nastřílel 45 bodů

Indiana v NBA deklasovala Atlantu 150 body, Lakers prohráli počtvrté v řadě

Nejhorší tým NBA na palubovce nejlepšího? Remíza... Detroit má přesto rekordní 28. porážku