Griezmann Antoine - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Griezmann Antoine
Griezmann řídil výhru Atlétika.
Atlétiku se v důležitém zápase proti Gironě povedl obrat, dvěma góly se blýskl Griezmann

TOP 8 hráčů, kteří by mohli zamířit do MLS: Zkušení kanonýři i hvězdy z Madridu

Konec unikátní série. Francie se bude muset po 84 zápasech obejít bez zraněného Griezmanna

Atlético je posledním postupujícím do semifinále Copa del Rey, hubenou výhru zařídil Depay

Jak se z malého prince stala legenda Atlétika. Griezmann se vyrovnal Messimu a Ronaldovi

Osmigólová přestřelka v semifinále Superpoháru. Real rozhodl proti Atlétiku až v prodloužení

Přestřelka v Madridu. Domácí Atlético přišlo v závěru o dvougólové vedení a s Getafe remizovalo

Události La Ligy: Andulky odlétly do druhé ligy, stejnou cestou se může vydat šest klubů

Události La Ligy: Barca díky systému "unocerismo" míří za titulem, Griezmann zase válel

Atlético rozdrtilo Cádiz 5:1 a na druhém místě vystřídalo Real, Getafe slaví díky penaltě

Barcelonské střelecké trápení pokračuje, gól nedala ani na hřišti podprůměrného Getafe

Deschampse potěšila výhra nad Nizozemskem: Skvělý večer, často tak rychle 3:0 nevedete

Události La Ligy: Góly jako nedostatkové zboží. Čtyřikrát nuda, v Barce dvojitá radost

Barcelona zvítězila pošesté v řadě, sérii výher udržuje také Atlético Madrid

Události La Ligy: Probuzený Real, utrápená Barcelona a šťastný konec v Seville

Nejlepší jedenáctka šampionátu v Kataru podle dat: Dva Maročané a smůla pro Bellinghama

NÁZOR EXPERTA: Respekt pro trenéra Deschampse za to, jak Griezmann dře, oceňuje Podaný

Co se stalo v Kataru: Maroko překvapilo držením míče, klíčem byl útočný mozek Griezmann

Katar v datech: Griezmann v roli nahrávače, nevýrazný Ronaldo i marocká obrana

Francie – Polsko pohledem dat. Nejužitečnější hráč turnaje? Horkým adeptem je Griezmann

Události La Ligy: Griezmann skóroval z rohu, Valverdeho bomby ničí sítě

Zachránce Griezmann. Atlético Madrid díky střelci porazilo Bilbao 1:0 a je třetí

Griezmann už nemusí hrát maximálně 30 minut, Atlético se dohodlo s Barcelonou na přestupu

Supernáhradník z donucení. Podivuhodný případ žolíka Antoina Griezmanna

Griezmann vystřelil Atlétiku tři body ve Valencii a Madrid zapsal druhou výhru sezony