Inter další zaváhání nepřipustil a Salernitanu doma porazil 2:0, Neapol je dál prvníAFP
Fotbalisté Interu Milán v 10. kole Serie A porazili 2:0 Salernitanu. V neúplné tabulce Nerazzurri, kteří za necelé dva týdny přivítají v Lize mistrů Plzeň, patří sedmé místo. První místo nadále drží Neapol po domácí výhře 3:2 nad Boloňou.

Domácí nejprve otočili skóre díky zásahům Juana Jesuse a Lozana. Po vyrovnání Barrowa rozhodl v 69. minutě Osimhen.

Neapol má v čele tabulky náskok dvou bodů před Bergamem. Oba celky jako jediné v dosavadním průběhu Serie A neprohrály. Atalanta však v dosavadních deseti kolech remizovala třikrát, Neapol dvakrát.

Přehled zápasu Neapol - Boloňa

Na třetí místo se posunul AC Milán po výhře 2:1 ve Veroně a bezbrankové remíze Udine s Laziem Řím, které popáté udrželo čisté konto. Obhájci titulu vyhráli potřetí za sebou a na Neapol ztrácejí tři body, na Bergamo dva.

Přehled zápasu Verona - AC Milán

Ústřední postavou Interu byl záložník Barella. Ve 14. minutě se nejprve přihrávkou podepsal pod úvodní zásah Martíneze. Se čtyřmi góly nejlepší střelec Interu se prosadil po pěti utkáních. Barella poté sám po hodině hry zvýšil.

Přehled zápasu Inter Milán - Salernitana

Souboj třetího Lazia se čtvrtým Udine skončil bezbrankovou remízou. Římané popáté za sebou udrželi čisté konto, ale zaváhali po čtyřech výhrách za sebou. Udine mělo před dnešním zápasem vítěznou sérii ještě o dvě utkání delší.